majceto е НОЕМВРИйско майче, а през май очаква второ зайче

  • 9 715
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 089
ха-ха веднъж и аз да съм герой нъмбър уан  Laughing
браво и на петя - тя е пич, нищо че се отказа от нас...
и аз искам да съм феяяяя, ама ще съм фея, тип боа, глътнала слон Simple Smile
жалко че срещата се провали. аз все пак надникнах, защото нашият волейбол е от 4, та сега можехме и да се класираме, ама нейсе.
все повече ми се приисква да присъствам на бургаска сватба.

# 16
  • Мнения: 911
ДУ!!!
Що така се отказват хората от нас newsm78 Уни мяркам тук-таме, ама при нас не влиза. Сигурно доскучаваме от даден момент нататък. Аз пък много си се кефя, винаги ми става много хубаво, като видя темичката при обновени Party
Майче, как си? По-нататък вземи сложи едно тикерче, да знаем коя седмица си - аз винаги забравям тези неща....Ако искаш, разбира се Heart Eyes
Клара, беше питала за ината и тръшкането. Да, и ние го можем. Смятам, че трябва да се реагира със здравословна смесица от игнориране и любов, ако не ми се струва "болка за умиране", се правя, че не забелязвам, ако много се впряга, просто гушвам и разсейвам. При всички случаи говоря съвсем нормално и спокойно с него, не се карам и не му се присмивам. Надявам се по този начин да разбере, че с това поведение няма да постигне това, което иска (дистанционно, да не излизам от стаята, гсм.....), но че взимам чувствата му насериозно и го обичам във всеки един момент. Не знам дали се изразих разбираемо. Често такова държание бива предизвикано от някоя забрана. Всяко мое "не" придружавам с по едно кратко изречение ЗАЩО казвам не - не знам, кога ще започне да ме разбира, но не искам да пропусна момента. Това е и един вид самоконтрол, който да ме предпазва от излишни забрани - мога ли да обоснова това "не" кратко и ясно, или просто не искам да прави нещо, защото примерно ме мързи да стана и да отстраня даден предмет?
Прекрасна неделя ви желая!

# 17
  • Мнения: 9 903
понякога сме скучни, а понякога сме направо изкукали и се дразня, но аз съм пристрастена. Иначе някои хора ми липсват тук, да.

ето как Деян си избира дрехи за деня

Понякога се налага да влезе и в чекмеджето.

# 18
  • Мнения: 3 089
сердика - долу-горе и моите мотиви за не-тата са такива. за сега имам само 3-не-та: 1. да не пипа очилата на носа ми или където и да са (но те обикновено са ми на носа  Grinning); 2. да не маха кабела на кабелната телевизия (от 3 месеца вече си имаме такава Simple Smile) и 3. да не бърка в коша за боклук. за очилата вече имам сериозен напредък; към коша мисля, че загуби интерес, не че отчита забраната ми, но с кабела на кабелната хич не можем да се разбере.
лентичка не мога да си сложа. и с петра също не можех да си сложа. ако някой има желание, може да помогне.
тити - 10х

# 19
  • Мнения: 911
Майче, с удоволствие ще ти помогна. Иди напр. на http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php?ticker_type=1
и си избери тикерче, сложи датата и като ти даде урл-то, го копни, а пък аз ще ти кажа къде да го пейстнеш. Ако имаш проблеми, казвай, ще помагаме Hug

# 20
  • Мнения: 1 288
ама аз все се чудя на някой, когато каже, че му е скучно тук. какво толкова очаква, че ще му се случи или прочете тук  newsm78

# 21
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Не знам кой какво очаква да се случва тук, но аз днес тривиално ще заявя, че имаме отвратителен ден. Иван реве от три сутринта на пресекулки, в 10 часа вече беше пресипнал, а сега и покашля. Не знам какво му става, то не са нерви, то не е сърдене! След лека следобедна дрямка сега положението е по-добро (а може би просто разбра, че глас не му е останал?)
Между другото успях да ида и на питката, припомних си какво е малко бебе.

# 22
  • Мнения: 479
Доминика жалко че срещата не стана. Надявам се ще имаме възможност да се видим.

Ами да се включим и ние към проходилите. Вече обикаляме сами целия хол.

Хайде лека вечер.

  bouquet

# 23
  • Мнения: 911
ама аз все се чудя на някой, когато каже, че му е скучно тук. какво толкова очаква, че ще му се случи или прочете тук  newsm78
хаха, всъщност си много права, Юка Laughing
Диди, лошо при вас положението. Пресипването го наблюдавай, може и да е признак на заболяване. Ако имаш чувството, че детето го боли нещо - бутай един ефералган да се поуспокоите малко. Темп. има ли? Да се оправяте бързо и да спенкате непробудно нощес! Hug

# 24
  • Мнения: 577
Добър вечер и от нас.Днес съм била в гарнизонка,майка ми цял ден се занимава с Краси и аз митках по улиците.Много съм доволна че си починах малко и отмарях по кафетата.Краси вече няма температура и е по-добре.
Гери-браво и вас за прохождането.

# 25
  • Мнения: 941
здравейте
днес моя мъж има рожден ден и ви почерпвам малко виртуално по случая  party023  Wine Glass cheers
честито прохождане на василенка

# 26
  • Мнения: 1 608
Честит празник!
Имаме ли именници в отбора? /Аз освен за жирафа на Сердика и Поля не се сетих Wink/
Клара, да ти е жив и здрав мъжа!

# 27
  • Мнения: 3 089
благодаря за отзивчивостта на тити, сердика и клара . тия дни май ще имам лентичка. дано не ми се налага да я трия по някое време.
клара  - чрд на мъжа ти. по-малко да работи, а да изкарва повече парички. така ще може да си стои повече време у дома и ти помага повечко за нур. да ти е здрав и усмихнат. и дъщеря му да не се окаже разбойничка, както предполагам, че ще бъде Joy

# 28
  • Мнения: 959
ДУ днес ставаме на 10 месеца (само да си кажа иначе при нас нищо ново, освен че само лазим и никакви признаци на ходене Cry)

# 29
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ду  Hug
първо искам да честитя на майчето за новината   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes страшно се радвам за което поздвави |Филков от нашата фамилия ...пу пу страшно се радвам  Grinning ... още повече че и моя близка приятелка чакат второто си през януари -бъещата кръсница на Емата ... кръщенето ще го правим тази събота  Grinning
мамита на мен никак не ми доскучава с вас и много ми липсвате ама в последните месеци никак не седим на едно място скитосваме през почивните дни и сега се върнахме от морето на което си изкарахме страхотно бяхме на Синеморец за една седмица ... времето беше чудесно с изключение на последните два дена в които духаше силен вятър и паднаха Т но пък за сметка на това се отдадохме на разходки по Велека до устието,Резово - и малко нарушихме закона  Laughing престъпихме с една крачка задграничната линия и откихме един чудесен плаж в месноста Силистар - кристална вода и фин пясък ... което ме радваше много че имаше страшно много деца и бебчовци на плажа... Емата се влюби в пясъка и моментално се зари в него от морето първо се изплаши после и него обикна
друго да пиша се чудя  newsm78 какво беше дамммм ходим да ръце и най-обичаме да се катерим по стъпала и стълбички - горко на мама  Blush
бебоците са пораснали много и са страхотни Ноемврийета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт