Да разнищим Азис

  • 2 522
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Горкия Азис. Този Китаец, дето има мозък с лупа да го търсиш две думи не можа да върже.  #Cussing out

Мдааа, понеже Азис е високо интелектуална личност... hahaha
Поне беше остроумен, пък и Слави беше доста свеж.  Rolling Eyes

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еми там си му е мястото на Азис - бременна и боса в кухнята Mr. Green

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
С две думи за следното стана въпрос: родения като момиче Азис бил страхотна домакиня, че не се справил с гладенето на едни дънки, няма значение, важното е, че Китаеца безумно ревнува изгората си от мъжките погледи, тъй като ето на виж тези 15-16 см-и поли са голяма атракция.
Тук таме може да съм объркала родовете, но и на мен не ми се изясниха напълно в контекста на предаването.
Ох, добре че свърши това предаване........

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 00:16 от AlexaS

# 18
  • Мнения: 6 417
На мен пък Азис ми изглеждаше Флюбен до уши Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 362
мен ме кефят  Mr. Green и мисля,че всичко е просто измислено  Wink
Тогава какво те кефи- фалшът им ли?

Ми кефи ме Азис,със всичко което прави и показва и остава една вратичка разбира се -"верно ли е не е ли"
Забавлява ме общо взето и така ми привлиза вниманието  Wink

# 20
  • Мнения: 6 417
Мдааа, а на мен ми беше доста трудно да обясня на дъщеря ми що двама мъже се женят и кви са тия любовни отношения помежду им newsm78

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
 Money Money Money
мойе и любоф да йе!
по-рано ме дразнеше, но сега ми стана симпатичен Twisted Evil
как иначе щеше да излезне от маалата горкия. щом има хора да го гледат.....
с риск да ме обесят някои....Мадона как си направи парите???

# 22
  • Мнения: 936
На мен ми изглежда като нагласен рекламен трик. И са малко изкуствени. Азис пърха с мигли, пери си халката пред всички (снощи по Канал 3), а китайчето стои като в небрано лозе и се чуди това откъде му е дошло на главата.

# 23
  • Мнения: 6 417
Аааа чуди се той...да не му е пращал есемеси с оферти за секс Joy

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
И реклама да е .....е добре измислена реклама. Попиках се от смях, даже на моменти бяха и комични, но сладури Joy Joy Joy Joy Joy Определено Азис знае какво прави и го е доказал.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Азис може да знае, но майка му определено не знае. Скоро гледах интервю с нея и тя милата все още твърдеше, че има син.

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... китайчето стои като в небрано лозе и се чуди това откъде му е дошло на главата.
Това китайче как изръси, че бил хетеро... нищо мъжко не виждал в Азис ooooh! Нали гледах актовите фотографии на Васко тук (в Клюкарника)- мъж е и още как!... Свършиха ли истинските жени, че си ляга с мацка с "атрибут"?!

# 27
  • Мнения: 2 013
Цялото интервю беше  Sick
По едното време мислех Азис за малко по-умен.

# 28
  • Мнения: 936
Васко да не би да се изчерпва вече? Той се олива. То не беше силиконова п***а, приказки, че ще си слага гърди, сега измисли сватба. Остана ли нещо друго, с което би могъл да привлече внимание? ThinkingПък и вижте парадокс- младоженеца е гладко избръснат, а 'булката'  е с катинарче. Joy

# 29
  • Мнения: 6 417
Остана- да си осинови бедно сомалийско хлапе Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт