Манго тема - 17

  • 140 684
  • 1 600
  •   1
Отговори
# 240
  • sofia
  • Мнения: 1 474
За саката взех 44 защото съм с голям бюст, иначе и аз нося 40- 42 по принцип, когато дрехата е трико или плетка.

# 241
  • София
  • Мнения: 426
Здравейте,
Днес получих този панталон от Виолета. Имах големи опасения да не ми е голям, защото е 42 номер. Аз досега съм взимала само S от Виолета, което отговря на 40, (даже 1 ми беше голям), но този като гледам ще ми бъде точно, може би защото модела е Slim fit:
https://www.mangooutlet.com/bg/plus-size/trousers/slim-fit-cordu … 3077668.html?c=09
Харесва ми, джинсов плат, но най-важното дълъг е.
Относно въщането на парите за транспорта, още се разправяме и пишем мейли. Последно на 7.01 ми написаха че ще ми върнат транспортните разходи, но още ги няма, така че пак ще пиша. Ще ги тормозя до последно.

# 242
# 243
  • София
  • Мнения: 426
Момичета, вчера най-накрая са ми превели и пощенските разходи. Близо 3 седмици след връщането на парите за блузата, което беше на   22.12.2020 и 3 имейла.

# 244
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Има ли как да анулирам поръчка от Манго? Сега я пуснах, но искам да махна един артикул.

# 245
# 246
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
А ако не я платя като дойде?

# 247
  • Мнения: 1 166
Няма проблем. Еконт я връщат обратно към Манго за тяхна сметка.

# 248
  • Мнения: 1 457
Здравейте, днес получих първата си поръчка от сайта, като си поръчах дънки и панталон, като вместо 34 номер са ми пратили 38 и естествено са ми големи.
За тези става на въпрос: https://www.mangooutlet.com/bg/women/jeans/kim-skinny-push-up-je … html?c=99&n=1
Има ли някакъв смисъл да им пиша и да ги връщам или само ще се разправям излишно?

# 249
  • Мнения: 703
Здравейте, днес получих първата си поръчка от сайта, като си поръчах дънки и панталон, като вместо 34 номер са ми пратили 38 и естествено са ми големи.
За тези става на въпрос: https://www.mangooutlet.com/bg/women/jeans/kim-skinny-push-up-je … html?c=99&n=1
Има ли някакъв смисъл да им пиша и да ги връщам или само ще се разправям излишно?
Може ли размери? И тук може да ги купим. В другата тема за размените може да ги пуснете.

# 250
  • Мнения: 1 457
Здравейте, днес получих първата си поръчка от сайта, като си поръчах дънки и панталон, като вместо 34 номер са ми пратили 38 и естествено са ми големи.
За тези става на въпрос: https://www.mangooutlet.com/bg/women/jeans/kim-skinny-push-up-je … html?c=99&n=1
Има ли някакъв смисъл да им пиша и да ги връщам или само ще се разправям излишно?
Може ли размери? И тук може да ги купим. В другата тема за размените може да ги пуснете.
Благодаря, ще ги пусна. Чудех се просто дали има смисъл да ги връщам, като е тяхно объркването. Дължина-95, от чатала-72, талия-35, ханш-42. Измерила съм с ролетка. Панталонът е като кожен и има голяма еластичност. Талията не е най- ниска, идва ви под пъпа 😃

# 251
  • Мнения: 624
Здравейте, момичета!
Случайно някой да има тази парка? Отдавна й се чудя, но някои модели от якетата ми идват големи и не знам дали да рискувам.

# 252
  • Мнения: 1 143
Аз я имам в черно, поръчана от аутлета по Черен петък. Дори съм писала мнение на предните страници.
Между S и M съм за връхни, но от тази поръчах S и ми е добре.

# 253
  • Мнения: 624
Аз я имам в черно, поръчана от аутлета по Черен петък. Дори съм писала мнение на предните страници.
Между S и M съм за връхни, но от тази поръчах S и ми е добре.

Много благодаря! Значи ще се въздържа. Нося xs и вероятно ще ми е голяма, както са ми големи повечето им връхни. Все си казвам, че повече няма да се занимавам с манго, но се изкуших, изглежда много хубава.
Не знам как е възможно постоянно да объркват размери, да липсват артикули, да пращат дефектни, що за хора ранотят там 🤔 доста пъти съм поръчвала, не ми се е случвало, но спрях и заради тези коментари и заради заниженото качество като цяло на дрехите им. Основно са го запазили за връхните си.

# 254
  • София
  • Мнения: 495
Здравейте,
Направих поръчка на 16.01, но още стои в статус being prepared. Досега винаги най- късно на следващия ден е натоварена. При вас колко време се бави ship- ването след поръчка, че започнах да се съмянвам дали изобщо ще тръгне.

Общи условия

Активация на акаунт