Манго тема - 17

  • 140 656
  • 1 600
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 103
И аз чакам поръчка от 23.11 и не е дошла още.
И при мен е така.

# 61
  • Русе
  • Мнения: 499
Моята от 23-ти дойде, но аз съм от Русе и предполагам затова. По-късно ще опиша всичко. Само тези дънки не ми паснаха и ги пускам в размени. Размер 38, станаха ми, но не са това, което търся. Цвета е много хубав.
https://www.mangooutlet.com/bg/women/jeans/jeans-high-waist-slim … 3017024.html?c=TM

# 62
  • Мнения: 1 143
Моята също е от 23.11 и  току що се появи в Еконт. Ще споделя след това информация за покупките Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 666
И моята от 23.11 тъкмо дойде. Палтото е много хубава изработка и ми е точно, XS съм по принцип и това поръчах.
https://www.mangooutlet.com/bg/women/coats/faux-fur-hooded-coat_ … html?c=99&n=1
Всичко друго са блузки за детето по 4,99 , очаквах да са тънки, но са качествени и съм доволна. Определено обаче детското е умалено.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Ясмина палтото отговаря ли си? Много ми хареса, но го изпуснах.
Да, отговаря си. Аз винаги поръчвам М от връхните дрехи.
Може ли последно да помоля да ми измерите рамене, когато ви е удобно, понеже на мен там ми е най-важно.

От рамо до рамо, измерено разстояние от шев до шев е 36 см.

# 65
  • Русе
  • Мнения: 499
Ясмина , много благодаря, сега остава и да намеря 1 бр. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 15 027
Здравейте. Получих си пратките от Манго, но едно яке не е дошло. Как се процедира в такъв случай?

# 67
  • Мнения: 356
Утре да очакваме ли отново някакво намаление? Как мислите?

# 68
  • Мнения: 468
Виж дали са ти пуснали мейл, че няма наличност на липсващият артикул. Мисля, че ако няма, би трябвало да ти възстановят сумата, след като им пишеш, разбира се.

Моята поръчка от 23ти се появи в Еконт и вероятно утре ще успея да си я взема 😁

# 69
  • Мнения: 15 027
Благодаря,  Сис. Писах им вече. Надявам се да ми възстановят сумата,  ако не мога да получа якето.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И моята пратка вече е в Русе! 😃

# 71
  • Мнения: 7 106
Получих си пратките от Манго, но едно яке не е дошло. Как се процедира в такъв случай?
Във фактурата, която е в кашона,  има ли го описано ?

# 72
  • Мнения: 27
Утре да очакваме ли отново някакво намаление? Как мислите?

И аз това се чудя... според мен ще има някакво мизерно Grinning но по мои изчисления и след проверка в стари теми би трябвало около 15 дркември да пуснат някое коледно по-голямо намаление, особено имайки предвид и ковид-кризата, заради която всички пуснаха черните петъци по-рано, се надявам скоро да има.

# 73
  • Мнения: 15 027
Получих си пратките от Манго, но едно яке не е дошло. Как се процедира в такъв случай?
Във фактурата, която е в кашона,  има ли го описано ?
Да, има го. Аз така разбрах, че не съм го получила. Защото бях поръчала доста неща.

# 74
  • Мнения: 229
Днес успях да си взела пратката Simple Smile Общо 12 артикила имаше в моята поръчка...за първи път поръчвам толкова,но цените бяха неустоими.Всичко е супер!За мен си взех една блуза,два пуловера с поло яка единият е доста дебел аз такъв исках да имам поне един за под тънкото ми палто:  igans-and-sweaters/turtle-neck-oversize-sweater_67060529.html?c=09 два броя дънки едните от които са тези: https://www.mangooutlet.com/bg/women/jeans/high-waist-skinny-noa … 7052502.html?c=BBмного съм доволна от плата,цвета,модела...още не мога да повярвам,че ми струваха само 15лв.Другите неща са 6 детски блузи които са супер,детското определено е умалено,но аз го имах в предвид.И две пухени къси палта за коледни подаръци.Заслужава си да се пазарува от техният черен петък,стига да знаеш за него на време...аз поръчках на 23- ти около 10ч,ако бях на линия и знаех за намалението в 01ч сигурно щях да фалирам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт