💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 14 Финал /29.11.2020 - .../

  • 87 673
  • 3 307
  •   1
Отговори
# 2 325
  • София
  • Мнения: 5 551
Моята любимка Ваня днес напусна, но все пак успя да създаде напрежение, наваксвайки огромната преднина, която имаше Борислав, преди това не ми се стори особено оспорвана битката. Първата ми хареса повече.
Празни приказки за доблестната постъпка на Борислав и това, че не взел предимство в първата битка, но срещу Ваня взе. И Милен много държеше на това, дори и да значи предимство срещу него самия. Нямам фаворит утре, но заради очевидното лично отношение, което Милен има към Ваня, моралната ми подкрепа е за Борислав, въпреки че не може да плува и реди пъзели.

# 2 326
  • Мнения: 4 821
Толкова пъти гласувах по анкетите за Бобиб и Милен, а сега съм супер недоволна, че те са на финал... Unamused

За кой пъзел говорите, който Вайс е наредил преди Йоана? Не от тази вечер, нали?

Слушах ги за малко, но до колкото разбрах е наредил пъзела два пъти преди Ваня, а не Йоана. Не са му го признали заради някакви бели линии, а на последния път са го признали както го е бил наредил още първия път.
Да бе сигурно. Изобщо не им вярвам на приказките. Почти всички отпаднали се изкарват онеправдани и прецакани.

# 2 327
  • Мнения: 199
Най-достойният от достойните защо подсказваше на най-комплексния от комплексните на пъзела?

# 2 328
  • Мнения: 9 487
Толкова пъти гласувах по анкетите за Бобиб и Милен, а сега съм супер недоволна, че те са на финал... Unamused

За кой пъзел говорите, който Вайс е наредил преди Йоана? Не от тази вечер, нали?

Слушах ги за малко, но до колкото разбрах е наредил пъзела два пъти преди Ваня, а не Йоана. Не са му го признали заради някакви бели линии, а на последния път са го признали както го е бил наредил още първия път.

Хм..малко ми забива нета може и Ваня да е казал. Приемам поправката. Но пак си личи, че са разочаровани.

# 2 329
  • Мнения: 265
Абе в един Ескейп руум може да намериш по-квалитетни пъзели от някои в това предаване... Това, което редиха вчера, беше по-шибано с тези нюанси и на слънце може да не си е личало изобщо. С цифри като при Тодор се решава по-бързо и по-логически.

# 2 330
  • Мнения: 1 475
О, да, да, където си вдигаше плочките. Сетих се, мерси.

DaenerysT, нищо чудно и да е така за съжаление. Както видяхме Тодор спечели с грешен пъзел. Само не знам от некадърност ли го правят или нарочно.

# 2 331
  • Мнения: 1 727
Нарочно направиха тази игра , за да загуби Ваня.
Толкова да ме  е яд. Стига вече с тези мъже , аман !все мъж трябва да е победител. Бясна съм.
Специално тези двамата , нито един от тях не заслужава финал.
Имаше си шанс Ваня.На брадвата си е и до късмет,  а на торбичките никой не и е виновен че се забави.Както се замота Борислав на пъзела,  си имаше реален шанс.

# 2 332
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Вайс каза, че няма да ходи при Гала. Сигурно щели да излъчат нещо, но той ще спи и няма да го гледа.

Сигурно няколко минути като днес.

Включи се и византиецът. Започнал е да говори развален български.


Тодор го пита дали има целия екип. Имал целия. Тодор се възмути, че на тях им взели екипите.

# 2 333
  • София
  • Мнения: 5 712
Най-достойният от достойните защо подсказваше на най-комплексния от комплексните на пъзела?
JoyJoy
Хич не съм доволна от финалистите, а напук на всякаква логика, тук в темата, се заливам от смях!

# 2 334
  • Мнения: 9 487
Смайли, хвана ли как се възмущават от интервютата при Гала?

# 2 335
  • Мнения: 1 727
Trollface Ами така е ..
Няма го Тошко шак-шак-шак да го нареди за една минутка ...Trollface
Нищо не е.Йоана такива ги реди за 5 секунди;)

# 2 336
  • Мнения: 1 475
Хахах, горкото Тошко Smile То затова е голо, няма си екип!

# 2 337
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смайли, хвана ли как се възмущават от интервютата при Гала?

Не, отскоро ги гледам. Сега се появи Екатерина.



Кара се на Вайс. "Как можа така да паднеш днес, тъпако?"

# 2 338
  • Sofia
  • Мнения: 3 835
Най-достойният от достойните защо подсказваше на най-комплексния от комплексните на пъзела?
Е а де? Може би защото първият е толкова достоен, колкото и вторият е комплексен!

# 2 339
  • Мнения: 9 487
Еееее баш нея ли изтървах? Ама Тошо ми става досаден. Вайс се възмути, че финалната седмица претупват интервютата с финалистите, а с разни отпаднали в началото има по 30 минути на живо.

Общи условия

Активация на акаунт