💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 14 Финал /29.11.2020 - .../

  • 87 911
  • 3 307
  •   1
Отговори
# 2 310
  • Мнения: 265
Боби е спВайс live и каза че няколко пъти му се е счупила масичката и са му се късали торбичките. А Вайс каза, че три пъти нареждал пъзела , докато му го признаят и то било като първото нареждане. И Боби изкоментира, че нещата се случват избирателно

# 2 311
  • София
  • Мнения: 5 712
Ако пъзелът беше една идея по-сложен Боби бе до там.
С тази двойна стрелба + лесен финален пъзел бе ясно, че продукцията накланя везните за мъжки финал, за да няма после обвинения, че не гледаме чукове и физика. Simple Smile
Ваня спечели 3 битки във финалната седмица, но загуби най-важната. Ами обиккновено така става... Жалко но нищо, здраве да е. Все пак бе последната оцеляла жена и ще остане на 3 място в крайното класиране на продукцията, но и на 1 място в по-важното класиране, това не Бен Гън, хохо. Wink
По-страшно е! Щото чукове и физика ще има, но ще липсва един мозък... главен мозък!

# 2 312
  • Мнения: 9 487
Вайс добави Боби и яко хранят продукцията. Казаха, че грошовете са пълен провал, че са ги излъгали, че ще могат да купуват храна. И пак казват, че има много неизлъчени неща. Вайс каза, че е наредил три пъти пъзела преди Йоана и накрая са му го признали нареден като първия път.

# 2 313
  • Мнения: 3 596
Това е моята финална тройка.

Сега е моята финална двойка 😀
Третият беше Любака.

# 2 314
  • Мнения: 190
 И Вайс ще е на запис утре при Гала. И той недоволен.

# 2 315
  • Англия
  • Мнения: 100
Аз съм най-доволен, че Катето все пак ще е на финала, па дори и да гледа отстрани само Stuck Out Tongue

# 2 316
  • София
  • Мнения: 5 712
И именно затова и на двете жени дадоха стрелба!
А на Боренце - пъзелче с 8 елемента... ама той не можа да загрее как се реди,  милото... Абе, в коя профи сфера се изявява тоз пъзелопокорител !?
Някой беше казал, че се подвизавал като жигуло преди време.
Ясно! Макар че и за това не става, със жиголо, предполагам, че трябва да може и да си поговориш! Wink

# 2 317
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Уговарят се да гледат заедно финала. При Вайс са Димитър и Тодор.

"Брат, брат, братле..."

# 2 318
  • Мнения: 6 555
След отпадането на Вайс искам една кутия на Пандора за финал и да няма победител SmileSmileSmileSmile

Защо ги бяха наредили така бившите участници, както на Сървайвър?

# 2 319
  • Мнения: 1 727
Милен няма място на финала от тази тройка.
Борислав си заслужи мястото там с игрите си през финалната седмица. Милен не успя за мен лично да се докаже като заслужаващ мястото си във финала атлет.

От къде на къде да няма място?Щом е там,  значи има място.Правилата на играта са такива.До финал се стига не само с битки,  и не е награда за цялостно представяне.

# 2 320
  • София
  • Мнения: 27 340
За да си запълнят времето от 2 часа и половина.
Много слаб сезон. И баш в най-интересния ден ще има само една битка и то само между двама не достатъчно добри атлети.
Но ще има една голяма говорилня.

# 2 321
  • Мнения: 1 479
Толкова пъти гласувах по анкетите за Бобиб и Милен, а сега съм супер недоволна, че те са на финал... Unamused

За кой пъзел говорите, който Вайс е наредил преди Йоана? Не от тази вечер, нали?

# 2 322
  • Мнения: 1 727
Ами утре сигурно ще има ретроспекции. Сигурно и битката ще е дълга, после ще има награждаване. Може и всички останали участници да са там, не знам.

Че колко дълга битка може да изкара Боби;)

# 2 323
  • София
  • Мнения: 27 340
Толкова пъти гласувах по анкетите за Бобиб и Милен, а сега съм супер недоволна, че те са на финал... Unamused

За кой пъзел говорите, който Вайс е наредил преди Йоана? Не от тази вечер, нали?

Вчерашния пъзел на който Ваня спечели. Вайс се замота много, но и Йо също.

# 2 324
  • Мнения: 32
Толкова пъти гласувах по анкетите за Бобиб и Милен, а сега съм супер недоволна, че те са на финал... Unamused

За кой пъзел говорите, който Вайс е наредил преди Йоана? Не от тази вечер, нали?

Слушах ги за малко, но до колкото разбрах е наредил пъзела два пъти преди Ваня, а не Йоана. Не са му го признали заради някакви бели линии, а на последния път са го признали както го е бил наредил още първия път.

Общи условия

Активация на акаунт