Какво направих днес за себе си? - 10

  • 47 358
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: X
Днес след работа минах и си купих ново яке. Червено. Доволна съм, харесва ми и мисля, че ще ми топли.

# 346
  • Мнения: 2 209
Никак не съм дебелокожа. На 29 год. съм и все още думите на хората имат свойството дълбоко да засядат в мен и да ме карат да се замислям отново и отново над тях, отприщтвайки в мен емоции на раздразнение, яд, дори - срам и злоба. Все още ме разяждат комплекси от по-младите ми години... Реших да прекратя всичко това. Ще напиша кратки писма до хората, които с думите си волно или неволно са ме наранили. Ще си излея всичко на листа, ще се опитам да разбера и тяхната гледна точка и ще им простя. След което ще онищожа писмата. Може би така ще освободя и другите.

# 347
  • Мнения: 12 770
Напоследък съм доста претоварена. За днес бях си направила напрегната и стегната програма. Вместо това се прибрах (бях в друг град), легнах си и ето цъкам в БГ мама. Понякога задачите не са зайци и няма да избягат. Ето това направих за себе си.

# 348
  • Мнения: 24 332
Поразходих се из снежния град с кола. В компанията на приятелка, побъбрихме и се посмяхме даже!

# 349
  • Мнения: 7 914
Бях на масаж. Нахраних птици със семена.
Пих вино.
Щастлива съм - няма болка.

# 350
  • София
  • Мнения: 5 247
Говорих с приятелка.

# 351
  • Мнения: 1 917
Направих си чай с лимон и джинджифил. Преместих си бюрото до прозореца и сега докато работя гледам снега.

# 352
  • Мнения: 1 387
Купих си жилетка и дънки.

# 353
  • София
  • Мнения: 5 247
Обичам да усвоявам подобрения в живота си.  Ще правя за 1 път десерт с косово мляко. Купих си.

# 354
  • Мнения: 24 332
Заредих се с емоцията, която е завладяла моя близка приятелка! Беше дълъг процес, но в крайна сметка тръгна по верния път. И съм много, много радостна! Ще го отбележим довечера.

# 355
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Разходих се по плажа.

# 356
  • Мнения: X
Аз си позволих да се помотам и да не се обвинявам, че не съм свършила това или онова.

# 357
  • София
  • Мнения: 1 040
Ходих на фризьор.☺

# 358
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Събирах тен на терасата, 26 градуса е.

# 359
  • Мнения: X
Купих си бельо. И едно червило. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт