Какво направих днес за себе си? - 10

  • 47 312
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Отскоро оцветявам детски книжки, които свеки все купува за детето, но то още е твърде малко, за да оцветява. Grinning Много е забавно!
Вчера пристигнаха книгите, които поръчах. Една за мен и четири за детето.
Бях и на зъболекар миналата седмица, в понеделник отново съм. Дълго отлагах, но се реших най-накрая и съм доволна.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Прочетох новата книга на Никола Крумов. Много откачен тип! Всъщност това го правих снощи, а днес в почивката я довърших.  Препоръчвам и другите му 3 книги. Май тях повече от новата.

# 62
  • Мнения: 680
Започнах последната си книга от предизвикателството си в ГР! 60! Че даже ще успея да го мина до края на годината!

Какво е ГР?

# 63
  • Мнения: X
В момента седя с маска на лицето и пия кафе. Запалих си и ароматна свещ, уютно ми е.

# 64
  • Мнения: 817
За първи път от месеци с моите две близки приятелки сме в родния ни град. Вчера ги поканих ги вкъщи на домашно вино да си побъбрим, посмяхме се и наваксахме с материала Bowtie Wine Glass

# 65
  • Мнения: 469
Разходка, кафе с приятелка, малко козметика, сега започвам да пека коледни сладки....Smiley

# 66
  • Мнения: 7 893
ГР е goodreads.
Днес обядвах в един парк. Времето беше пролетно.

# 67
  • Мнения: 9 152
Уговорихме се с две приятелки да се видим наживо. Срещата беше много радостна, топла и си разменихме Коледни подаръци.

# 68
  • Мнения: 28 321
Трети ден съм на работа след вдуседмично отсъстве и се увствам чудесно...в обедната почивка се разходихме с колежката, поизбрахме подаръци за близките. Разкош!

# 69
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Сутринта свърших много бързо с нещо неприятно, и то с успех.
Обядвахме в суши ресторант, времето беше чудно да се обядва на открито.

# 70
  • Мнения: 7 893
Днешната вечер ще отделя за мама. Ще я поканя да спи у нас, ще си направим вечеря, ще си поговорим само двете.

# 71
  • Мнения: 3 290
Днес гледах урок как да си направим "фалшив" сешоар ефект с преса за изправяне. С голям мерак се занимавах и стана много ефектно, то па взе че заваля...

# 72
  • Мнения: 469
И в Пв вали... Затова - чаша ароматно кафе и се кефя на красиво сипещия се сняг по Евроспорт 1,във Франция май... Simple Smile. абе, някъде на Запад.

# 73
  • Мнения: 3 640
ММ е рожденик.
Изкачвахме Черни връх. Снежно и красиво. ❄

# 74
  • Мнения: 817
Анастасия, да ти е жив и здрав! Blue Heart

Цял ден гледах филми по халат, релакс от всякъде Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт