Пампрес Джъмбо Пак- Нова опаковка

  • 2 085
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
в Хита продават от тези със сърчицата, а в Била и Метро от тези със зелената лепенка
не винаги е така и от ХИТ сме попадали на зелени лепенки

# 16
  • Мнения: 245
и кои от тях според вас са по- кадърни? в моя град има само Била от изброените

# 17
  • София
  • Мнения: 6 363
преди 3 дни направих обиколка на Билла, Хит и Метро, като проверих кода на страната-производител на Памперсите.
извод - и в трите магазина, памперсите от номер 3 нагоре са произведени в Турция.
само в Хит имаше номер 2, произведен в Полша.

# 18
  • Мнения: 7 640
цветът на лепенките не е показател за производителя, а както Джам казва- то си го пише. В нашия магазин зареждат и от двата вида, но не по някаква закономерност.
Доколкото знам, белите лепенки със сърчицата са стара партида на изчерпване.

Много сори, обаче на старата четворка от 76 бр., майката е със зелена блуза, а на новата от 74бр- с оранжава. Поне при нас е така newsm78

# 19
  • Мнения: 245
как може такова нещо... в Гърция памперсите са малко по- скъпи, но са си оригиналните и една камара други стоки са така. при нас внасят разни фалшификати, правени в Турция и Румъния на безумно високи цени!!! доколкото съм чувала, по принцип дистрибуторите ги взимат много евтино, а ги продават на цени, почти колкото на оригиналите. ами в крайна сметка предпочитам да дам 5- 6 лева повече, но си искам качеството. а не да надплащам с пъти една не дотам качествена продукция. няма ли защита на потребителите, да му се не знае

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
как може такова нещо... в Гърция памперсите са малко по- скъпи, но са си оригиналните и една камара други стоки са така. при нас внасят разни фалшификати, правени в Турция и Румъния на безумно високи цени!!! доколкото съм чувала, по принцип дистрибуторите ги взимат много евтино, а ги продават на цени, почти колкото на оригиналите. ами в крайна сметка предпочитам да дам 5- 6 лева повече, но си искам качеството. а не да надплащам с пъти една не дотам качествена продукция. няма ли защита на потребителите, да му се не знае

А кои са всъщност оргиналните памперси на Памперс  newsm78

# 21
  • Мнения: 270
[
А кои са всъщност оргиналните памперси на Памперс  newsm78
[/quote]


Да и аз си задавам същия въпрос.Знае ли някой отговора? Sad

# 22
  • Мнения: 7 803
да вzема да ви снимам един оригинален, ако това 6те ви помогне  Hug

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
да вzема да ви снимам един оригинален, ако това 6те ви помогне  Hug

Не, аз питам какви са по народност, кой е оригиналният производител.

# 24
  • Мнения: 7 803
може би директно Памперс да се пита

# 25
  • Мнения: 7 640
да вzема да ви снимам един оригинален, ако това 6те ви помогне  Hug

Не, аз питам какви са по народност, кой е оригиналният производител.

който е и оригиналният производител на маратонки НАЙК, примерно.
Изобщо не съм съгласна, че щом са произведени в Турция или Полша, памперсите са фалшиви Naughty

# 26
  • Мнения: 245
тези в Полша се водят по- качествени, от там и по- скъпи. например полското Либеро е по- скъпичко от турското и има разлика между двата вида. все пак в Бг има от двата вида и човек може да си избере кои да си взима. аз не съм си взимала от тези в Гърция, защото с изпращането ми излизат златни, но жена, която си дойде от Гърция и си взе Памперс, попита как е възможно такова нещо. каза също, че като си пазарува битова химия гледа баркодовете и в Гърция щрикодът е различен от този на продуктите тук. просто се чудя защо там се внасят стоки от западна европа, а тук- турски, макар и Гърция да е достатъчно близо до Турция... не съм искала да засегна никого!

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
който е и оригиналният производител на маратонки НАЙК, примерно.
Изобщо не съм съгласна, че щом са произведени в Турция или Полша, памперсите са фалшиви Naughty

Мерси за разбирането  Heart Eyes Точно това намеквах през цялото време  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 6 559
Та понеже въпросът беше за разликата  мужду стара и нова опаковка, да кажа , че в новата от 74 броя за № 4 разликата е в new extra dry слой , който се вижда в зелено от вътрешната страна на памрерса. Ползваме ги , но колко е new и колко е extra dry не мога да твърдя, защото ни ние  сме имали проблеми с течащи памперси.  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 197
Явно в новите Pampers-и има повече гел, защото вътре са по-зелени от старите. Но поне при нас нямаше негативна реакция. А това, че излизат по-скъпо - ми тя разликата е в третия знак след десетичната запетая, това се отразява ако пазаруваш тонове, все си мисля, че никое дете не хаби повече от 3 пакета памперси на месец. Аз преобличам дъщеря си (тя е на 5 месеца 8 или 9 пъти на ден. Е, сумарно разликата е 3 лева на месец.

Общи условия

Активация на акаунт