🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 13 /29.11 - 06.12/🐑

  • 86 996
  • 2 413
  •   1
Отговори
# 2 355
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Ако Данчо не се евтаназира в понеделник и очаквано избере Стоян, а и да кажем, че Стоян падне, какви са прогнозите за следващия мъжки дуел? Кой срещу кого?
Петър - Боби или Калоян -  Йордан.

# 2 356
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Още в първата ратайска седмица на Даяна, след вечерята с Петър, Данчо пак нещо ѝ се обясняваше, казваше, че не му е ОК тази вечеря и т.н. Думите му бяха "ето признавам си ревнувам и съм влюбен". Даяна тогава му каза "много добре знаеш, че винаги м/у нас сме обсъждали приятелство и с тази ревност, помили за хората навън", визирайки разбира се Камелия. Бяха в тяхната стая и тогава се изсипаха сума ти коментари, че сега се била сетила за Камелия, а вече никой не помни явно разговора. Тогава много ясно му показа, че не е влюбена в него, изобщо не го заблуждава, че отношенията им могат да отидат в любовни и за нея остават приятелски. За мен в този момент Данчо трябваше да разбере или, ако щете да се примири, защото и заигравката с Петър току що започваше и беше ясно Даяна на къде иска да отиде тази заигравка. Обаче не, пак Данчо, при положение, че за Даяна отношенията са изяснени, започна с отмъщения, физиономии и едва ли да линее. Та от този разговор нататък изобщо не го считам за заблуден, относно отношенията им или поне не от Даяна. Това, че сам се беше заблудил е нещо съвсем отделно

# 2 357
  • София
  • Мнения: 2 650
Ако Данчо бие Стоян, става ли пак фермер за един ден? Тогава дуелът ще е женски според мен, Надя - Мара.

Трябва да пия гингко-билоба, въобще не помня правилата от минали сезони 😁

Ако Данчо не се евтаназира в понеделник и очаквано избере Стоян, а и да кажем, че Стоян падне, какви са прогнозите за следващия мъжки дуел? Кой срещу кого?
Петър - Боби или Калоян -  Йордан.


# 2 358
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
След еднодневното фермерство на Надка, повече изобщо няма да има фермери. Продукцията определя битките

# 2 359
  • София
  • Мнения: 27 157
Няма да има повече фермери. Надя ще е последния фермер. По този начин тя става статистически единствения фермер заставал начело 3 пъти, но това е само за 1 ден и със само една мисия. Да изпрати Данчо или Мария дуел, като първи дуелист.
След това няма да има повече фермери.
1 дуел: избраният от Надя + издърпан от него втори дуелист
2 дуел: неизбраният от Нада + издърпан от него втори дуелист
Следващите дуели може продукцията служебно да ги определи, да теглят жребий. Може и да влязат стари участници и да изпратят някой директно на финал, но се съмнявам заради ковид-19 ситуацията, а и щеше да се загатне нещо. Мисля, че това беше с гостите за този сезон, Роман, Веселка, Сами и Краси.

# 2 360
  • София
  • Мнения: 2 650
А, много удобно за продукцията 🙄😁 Добре де, миналата година как се определяха дуелите през финалната седмица?

# 2 361
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
А, много удобно за продукцията 🙄😁 Добре де, миналата година как се определяха дуелите през финалната седмица?
По същия начин, мисля

# 2 362
  • на село
  • Мнения: 3 914
Данчо,  ако избере Стоян  може и да бие, а ако избере Петър,  което ми се иска и Петър да бие,  но едва ли... мисля,  че ще заложи на сигурно.
Като гледам жените и аз все повече клоня към Ванче финалист, куку е, все превъзбудена, но е пъргава,  доказа се и в дуелите, дано има късмет и във финалната седмица.

# 2 363
  • Мнения: 2 082
Още в първата ратайска седмица на Даяна, след вечерята с Петър, Данчо пак нещо ѝ се обясняваше, казваше, че не му е ОК тази вечеря и т.н. Думите му бяха "ето признавам си ревнувам и съм влюбен". Даяна тогава му каза "много добре знаеш, че винаги м/у нас сме обсъждали приятелство и с тази ревност, помили за хората навън", визирайки разбира се Камелия. Бяха в тяхната стая и тогава се изсипаха сума ти коментари, че сега се била сетила за Камелия, а вече никой не помни явно разговора. Тогава много ясно му показа, че не е влюбена в него, изобщо не го заблуждава, че отношенията им могат да отидат в любовни и за нея остават приятелски. За мен в този момент Данчо трябваше да разбере или, ако щете да се примири, защото и заигравката с Петър току що започваше и беше ясно Даяна на къде иска да отиде тази заигравка. Обаче не, пак Данчо, при положение, че за Даяна отношенията са изяснени, започна с отмъщения, физиономии и едва ли да линее. Та от този разговор нататък изобщо не го считам за заблуден, относно отношенията им или поне не от Даяна. Това, че сам се беше заблудил е нещо съвсем отделно
Всичко точно, ама този разговор беше близо 2 месеца след началото на формата Grinning

# 2 364
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Спора с Мери беше за друго. Тя твърдеше, че през цялотовреме едва ли не Даяна го е държала наблизо, въпреки, че е разбрала, че  влюбена, а аз казах, че не е през цялото време и след вечерята с Петър ясно му показа, че остават или приятелски или никакви. Иначе е ясно, че е 2 месеца след началото

# 2 365
  • Мнения: 3 906
Даяна взе да се прави на неразбрана най-добра приятелка, чаак когато Петър я забеляза. Иначе баш си беше хлътнала по Данчо. Защо не се отдръпна веднага след влизането на годеницата му?! Просто намери този начин за удобен с цел “ мии Сори, ама красавеца на Фермата ме забеляза”! Сега се опитва и нас да заблуди и да повярваме на нейната удобна версия. Йордан, въобще пък няма какво да го коментирам....

# 2 366
  • София
  • Мнения: 27 157
В аванс да ви кажа, че за последно ще сверим часовниците с кратко блиц допитване за това, кого искаме на финал. Не прогнози, а наше лично желание. Анкетата ще стои малко време (до определянето на първия дуел за вторник).
Важно: Ще ви дам 4 опции за глас, защото ще имаме 4ма финалисти, по два от двата пола. Така че не гласувайте за 4ма мъже или 3ма мъже и 1 жена, а 2х2. Избирате си 2ма мъже и 2 жени от останалите във формата.

# 2 367
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Още в първата ратайска седмица на Даяна, след вечерята с Петър, Данчо пак нещо ѝ се обясняваше, казваше, че не му е ОК тази вечеря и т.н. Думите му бяха "ето признавам си ревнувам и съм влюбен". Даяна тогава му каза "много добре знаеш, че винаги м/у нас сме обсъждали приятелство и с тази ревност, помили за хората навън", визирайки разбира се Камелия. Бяха в тяхната стая и тогава се изсипаха сума ти коментари, че сега се била сетила за Камелия, а вече никой не помни явно разговора. Тогава много ясно му показа, че не е влюбена в него, изобщо не го заблуждава, че отношенията им могат да отидат в любовни и за нея остават приятелски. За мен в този момент Данчо трябваше да разбере или, ако щете да се примири, защото и заигравката с Петър току що започваше и беше ясно Даяна на къде иска да отиде тази заигравка. Обаче не, пак Данчо, при положение, че за Даяна отношенията са изяснени, започна с отмъщения, физиономии и едва ли да линее. Та от този разговор нататък изобщо не го считам за заблуден, относно отношенията им или поне не от Даяна. Това, че сам се беше заблудил е нещо съвсем отделно
Ти просто не правиш разлика между каза и показа.
И други потребителки го пишат, че едно е да казваш нещо, съвсем друго е това, което показваш.
Всеки може да говори каквото си иска, важно е това дали казаното е подплатено с дела.
Което просто при Даяна го нямаше.
А и отново - кога му каза това, което било показване?
Сама си отговаряш - след вечерята с Петър.
Когато вече мислеше, че между нея и Петър може и ще има нещо повече от приятелство.
В момента, в който осъзна, че нямат градинар двата нарциса, даде обратен ход и отново в стаята на "най-добрия си приятел".
Защо не преди това, през двата месеца до този момент, в онзи, другия, в който влезе Камелия и тя прекрасно осъзна какво се случва между тях двамата с Йордан?
Самата Даяна си го каза - не е искала да изгуби собствения си комфорт вътре.
Ето, това вече го каза. И го потвърди с това, което показа.
Спора с Мери беше за друго. Тя твърдеше, че през цялотовреме едва ли не Даяна го е държала наблизо, въпреки, че е разбрала, че  влюбена, а аз казах, че не е през цялото време и след вечерята с Петър ясно му показа, че остават или приятелски или никакви. Иначе е ясно, че е 2 месеца след началото
Поредно потвърждение, че нищо не си разбрала.
А и не е имало спор, аз споря само когато насреща ме разбират какво говоря и се аргументират точно и ясно.
Ти все така не схващаш написаното, и не само от мен.
Никога не съм казвала, че Даяна е била влюбена, никога, напротив-твърдя обратното.
И никога не съм твърдяла, че през цялото време го е държала наблизо, помолих за цитат на това, което според теб твърдя - не получих, защото няма такъв.
Така че наистина няма смисъл.

# 2 368
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Като няма смисъл, защо беше чаршафа?

# 2 369
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Налагаш твоето мнение за казано и направено по твоите критерии за вярното. А според мен Даяна това, което казва и това, което показва не се различават. Но всеки може да си интрепретира както си иска, що се отнася до държание, затова аз давам като аргумент думите. И пак казвам, за мен не се различават, а не, че не те разбирам какво казваш. Но не можеш да твърдиш, че ти си права, а аз не. Аз не го правя, защото е субективно, а ти пак размахваш пръст, налагаш мнение и вечно призоваваш другите да не го правят

Общи условия

Активация на акаунт