🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 13 /29.11 - 06.12/🐑

  • 87 108
  • 2 413
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Мнения: 3 025
Идея за ново риалити: "Петър търси жена..." Grinning

Без Калоян на кастинга. Хепи Ванче първа ще се запише. Няма отърване.
Иначе са хубави всичките му приятелки. Даяна е най-обикновена, не че не е красива, но опаковката е подвеждаща за съдържанието.

# 1 951
  • Мнения: 15 960
На мен Даяна ми е най-красива, другите две са тунинговани. И тя да се нагласи, гримира и фотошопне, ще ги надмине.

# 1 952
  • Мнения: 71
Според мен, пак да си кажа, Надя е Риби (Акула) Grinning

# 1 953
  • Мнения: 1 058
Не се карайте ....надя,ще да е Близнаци.....но от лошите Simple Smile......така я виждам аз от 3-ри месечния и престой.........

# 1 954
  • Мнения: 9 700
Simple Smile
Вярно е, че еклиптиката на годишния път на Слънцето минава не през дванадесет, а през тринадесет съзвездия.
Надя е змия, като съзвездието Змиеносец.

# 1 955
  • Sofia
  • Мнения: 7 021
Ето как човек като не дава израз на емоциите си го определят като студен.
Да контролираш емоциите си не е еднозначно с това да ги няма.
Надя много се разстрои когато Мария не я разбра за ратайството и когато и сряза въжето, но стисна зъби и премълча.

# 1 956
  • Варна
  • Мнения: 18 035
Ето как човек като не дава израз на емоциите си го определят като студен.
Да контролираш емоциите си не е еднозначно с това да ги няма.
Надя много се разстрои когато Мария не я разбра за ратайството и когато и сряза въжето, но стисна зъби и премълча.
Е как ще премълча.. за ратайството се скъсаха да се обясняват, а за въжето рева и се тръшка..

# 1 957
  • Мнения: 1 201
На мен Даяна ми е най-красива, другите две са тунинговани. И тя да се нагласи, гримира и фотошопне, ще ги надмине.

Тази вечер предпочитам Даяна да спечели (едва ли), просто Надя ме напряга страшно много докато я гледам и като вкара тихото гласче...страшен манипулатор. Не мисля, че нещата, които е преживяла са оправдание за поведението и...

Последна редакция: сб, 05 дек 2020, 20:46 от Емили__

# 1 958
  • Sofia
  • Мнения: 7 021
Хексе, възможно е да съм пропуснала , гледам с едно око докато върша други неща.
Имаше сцена, в която Надя се опита да обясни за ратайството, но Мария фучеше и не искаше да я чуе.

# 1 959
  • Мнения: 3 105
Факта, че Надежда е определяна от доста зрители като змия ,  а не като блага и работлива , за каквато роля е влезнала,  означава за мен , че грешно си игра цялата игра.
 Моето мнение за другите играчи се променяше с промяната на тяхната игра . Но не и за Надежда, тя остана вярна на себе си , простовата интригантка, която си мисли, че е големия стратег.
Дано отпадне скоро, тя и Стоян не играят достойно.
 За всеки друг ще съм ок ( по Даяна ) да победи.

# 1 960
  • Мнения: 2 196
Даяна беше пусната по пързалката от двамата от най-близките и мъже във фермата.
Данчо я номинира, а пък Пешо я подлъга да избере Надя.

# 1 961
  • Мнения: 444
Спойлер имаме ли за дуела след малко?

# 1 962
  • Варна
  • Мнения: 18 035
Даяна беше пусната по пързалката от двамата от най-близките и мъже във фермата.
Данчо я номинира, а пък Пешо я подлъга да избере Надя.
Ха-ха, точно.
Макар че на този етап дори да беше избрала Мария и да я бие, другата седмица щеше да е срещу Надя.
Но можеше поне за втори дуелист да я изберат.

# 1 963
  • Мнения: 9 700
Даяна беше пусната по пързалката от двамата от най-близките и мъже във фермата.
Данчо я номинира, а пък Пешо я подлъга да избере Надя.
Ха-ха, точно.
Макар че на този етап дори да беше избрала Мария и да я бие, другата седмица щеше да е срещу Надя.
Но можеше поне за втори дуелист да я изберат.
Ако не беше ратай вероятно отново щеше да е дуелист днес, но щеше да има предимството и в двата случая да реди точките (днес срещу Мария, а после и срещу Надя). Защото Надя щеше да е първи дуелист през последната седмица като нямаща дуел в тази хипотетична ситуация.

# 1 964
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Спойлер имаме ли за дуела след малко?
И аз се надявах да има спойлер 🍹

Общи условия

Активация на акаунт