Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - късметлийска тема 81

  • 47 431
  • 768
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 314
Здравейте, записвам се в темата. След две инвитро процедури и три неуспешни  трансфера в "Селена" Пловдив  се насочвам към "Надежда". Миналата седмица пуснах онлайн заявка за час и чакам обаждане. Дано не сбъркам този път и това да е нашата клиника. На всички желая успех от сърце и весели празници!

# 76
  • Мнения: 493
Моля, дайте препоръка за доктор в ЖК в Надежда? Ще продължа там следене на бременността.

# 77
  • Мнения: 178
Моля, дайте препоръка за доктор в ЖК в Надежда? Ще продължа там следене на бременността.

Д-р Павлова

# 78
  • Мнения: 655
Момичета, вчера ми взеха проба от матката за имунологична биопсия. Днес имам кървене/зацапване. Дали на някой му се е случвало? Прогесторонът ми е 38 не би следвало да започва цикъл,дали е от нараняването на ендометриума?

# 79
  • Мнения: 1 659
Моля, дайте препоръка за доктор в ЖК в Надежда? Ще продължа там следене на бременността.

Д-р Павлова

Д-р Патрикова

# 80
  • Мнения: 23
Здравейте.момичета моля за съвет. Вчера бях на първи преглед слет трансфер и положителен резултат. Видя се плоден сак с размери отговарящи на 5с.+3дни,док. изчисли че вървя назад с 3 дни, но на снимката от ехографа май се вижда и втора точка или на мен така ми се струва. Моля за мнение

# 81
  • Мнения: 702
Здравейте момичета, извинявам се че така нахлувам в темата!
Искам да попитам за колко време стават готови Б6 и хомоцистеина? Понеже ги пуснах понеделника заедно с имунологичните, за които ми казаха, че ще са готови за около седмица, обаче забравих да попитам за другите.
Благодаря предварително!

# 82
  • Мнения: 427
Здравейте,

Честито на именичките!
От този месец съм на Летрозол. Какво да очаквам от него? При вас какво стана? Благодаря!

patenzetobg1, не съм сигурна, че това е втори сак. По-скоро не, но надежда има винаги. Честито и леко бременеене  Blush

Believe, защо не звъннеш? Странно да не излизат все още. По принцип В6 на повечето места се изпраща в чужбина и отнема време, но не съм изследвала в Надежда. Хомоцистеина излиза същия ден.

# 83
  • Мнения: 702
Благодаря ❤️.
Да, ще се обадя да попитам и на мен ми стана странно понеже също знам че хомоцистеина излиза бързо. 🤗

Здравейте,

Честито на именичките!
От този месец съм на Летрозол. Какво да очаквам от него? При вас какво стана? Благодаря!

patenzetobg1, не съм сигурна, че това е втори сак. По-скоро не, но надежда има винаги. Честито и леко бременеене  Blush

Believe, защо не звъннеш? Странно да не излизат все още. По принцип В6 на повечето места се изпраща в чужбина и отнема време, но не съм изследвала в Надежда. Хомоцистеина излиза същия ден.

# 84
  • Мнения: 493
Скрит текст:
Моля, дайте препоръка за доктор в ЖК в Надежда? Ще продължа там следене на бременността.

Д-р Павлова

Д-р Патрикова
Вие ли ходите при нея?
Моля, дайте препоръка за доктор в ЖК в Надежда? Ще продължа там следене на бременността.

Д-р Павлова
От личен опит ли споделяте? А на кой етап трябва да се запиша? Казаха ми след БХС, но мисля, че тогава ще е късно. Реално сега, ако имам оплакване нямам доктор....

Последна редакция: чт, 10 дек 2020, 09:40 от AnMary

# 85
  • Мнения: 178
Моля, дайте препоръка за доктор в ЖК в Надежда? Ще продължа там следене на бременността.

Д-р Павлова
От личен опит ли споделяте? А на кой етап трябва да се запиша? Казаха ми след БХС, но мисля, че тогава ще е късно. Реално сега, ако имам оплакване нямам доктор....

Лежах за задържане в начална бременност на 3ти етаж, където тя беше дежурна и останах очарована от нея. После исках да се запиша ба ж.к при нея, но нямаше часове, а аз бързах, защото ми трябваше болничен. Съжалявам, че не се вредих при нея и след това.

# 86
  • София
  • Мнения: 13 798
Момичета, чудя се дали изобщо има смисъл да правя нещо утре или в събота, та търся съвет.
След неуспешна процедура на ЕЦ съм. Дойде ми днес съвсем навреме, но се чудя дали изобщо да записвам час за 2-3-ти ден, заради предстоящата ваканция на лекарите. Със сигурност няма да смогнем да направим стимулация, защото евентуална пункция ще е след 24-ти. Чудя се дали изобщо да не звъня сега и да си изчакам януарския цикъл, за да действам на свежа глава, а сега да се отпуснем и да хапнем и пийнем спокойно по празниците.
Някой има ли с дошъл или очакван тези дни цикъл, който да е обсъдил с лекар какво да прави?

# 87
  • Мнения: X
Здравейте! На мен от клиниката ми препорьчаха за ЖК др. Стоянова в предвид високо рисковата ми бременност.  Доктор от клиниката ми я препорьча. Отзиви има ли за нея тук? Иначе за БХС ще имам час при др. Чачева. Тя има ли 4 д?  Иначе, и на мен ми отговориха че записване за ЖК става след БХС и за сега се уповавам ако стане  нещо на Спешния Кабинет в Надежда или на час при репродуктивния ми лекар. Но и аз нямам като вас на кого да разчитам до часа на ЖК, а  моя репродуктивен доктор. Е абсурд да му пиша сьобщение или потърся по телефона при нужда.

quote author=mimikona link=topic=1275415.msg41912377#msg41912377 date=1607528131]
Скрит текст:
Моля, дайте препоръка за доктор в ЖК в Надежда? Ще продължа там следене на бременността.

Д-р Павлова

Д-р Патрикова
Вие ли ходите при нея?
Моля, дайте препоръка за доктор в ЖК в Надежда? Ще продължа там следене на бременността.

Д-р Павлова
От личен опит ли споделяте? А на кой етап трябва да се запиша? Казаха ми след БХС, но мисля, че тогава ще е късно. Реално сега, ако имам оплакване нямам доктор....
[/quote]

Последна редакция: чт, 10 дек 2020, 16:22 от Анонимен

# 88
  • Мнения: 915
Според мен се запиши още сега, тъй като часовете за някои от лекарите свършват бързо. Така или иначе часът ще е за след 12 г.с. При проблеми междувременно в спешния кабинет.
Здравейте! На мен от клиниката ми препорьчаха за ЖК др. Стоянова в предвид високо рисковата ми бременност.  Доктор от клиниката ми я препорьча. Отзиви има ли за нея тук? Иначе за БХС ще имам час при др. Чачева. Тя има ли 4 д?  Иначе, и на мен ми отговориха че записване за ЖК става след БХС и за сега се уповавам ако стане  нещо на Спешния Кабинет в Надежда или на час при репродуктивния ми лекар. Но и аз нямам като вас на кого да разчитам до часа на ЖК, а  моя репродуктивен доктор. Е абсурд да му пиша сьобщение или потърся по телефона при нужда.

quote author=mimikona link=topic=1275415.msg41912377#msg41912377 date=1607528131]
Скрит текст:
Моля, дайте препоръка за доктор в ЖК в Надежда? Ще продължа там следене на бременността.

Д-р Павлова

Д-р Патрикова
Вие ли ходите при нея?
Моля, дайте препоръка за доктор в ЖК в Надежда? Ще продължа там следене на бременността.

Д-р Павлова
От личен опит ли споделяте? А на кой етап трябва да се запиша? Казаха ми след БХС, но мисля, че тогава ще е късно. Реално сега, ако имам оплакване нямам доктор....
[/quote]

# 89
  • Мнения: 457
Момичета, чудя се дали изобщо има смисъл да правя нещо утре или в събота, та търся съвет.
След неуспешна процедура на ЕЦ съм. Дойде ми днес съвсем навреме, но се чудя дали изобщо да записвам час за 2-3-ти ден, заради предстоящата ваканция на лекарите. Със сигурност няма да смогнем да направим стимулация, защото евентуална пункция ще е след 24-ти. Чудя се дали изобщо да не звъня сега и да си изчакам януарския цикъл, за да действам на свежа глава, а сега да се отпуснем и да хапнем и пийнем спокойно по празниците.
Някой има ли с дошъл или очакван тези дни цикъл, който да е обсъдил с лекар какво да прави?
здравей аз имам час за22 да стартирам от 20ти ден на цикъла. Тоест аз съм с дълаг протокол

Общи условия

Активация на акаунт