Кога се праща писмото на Santa Claus за да получим отговор на време?

  • 11 198
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 880
И още нещо се сетих да питам. Поръчването на картичка онлайн за 6.95Е, същото ли е като да му напиша писмо. Или с писмото няма да получа картичка? newsm78Или пък с картичката няма да получа и писмо?

Не е същото. Това с плащането е идея на някой да печели парички за сметка на децата Close В писмото до истинския дядо Коледа е истината Laughing Wink

# 46
  • Мнения: 1 860
 Значи ще пишем и писмо  Whistling Аз си поръчах картичка де да я сложа в албума на детето. Добре де нали е от официалния сайт на Дядото?  newsm78

 А, писмата на ръка ли са писани или са стандартен текст напечатан?

# 47
  • Мнения: 3 880
Значи ще пишем и писмо  Whistling Аз си поръчах картичка де да я сложа в албума на детето. Добре де нали е от официалния сайт на Дядото?  newsm78
Е да де... ама защо искат пари тогава, че и 7 евро за една картичка, баси печалбарите Wink
Аз писах тук на нашия- немския дядо Коледа, (да съм сигурна че ще ме разбере Wink) в коледното село. Четох че там всички жители на това селце (около 800) през декември запрятали ръкави да отговарят на писмата за да смогнат... ама пари не искат Wink
Хайде като получите да се похвалите Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 860
 Този сайт е за изпращане от UK. Сега го намерих, но ще ми е по интересно, ако пристигне чааааак от Лапландия.

# 49
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Добре,де,неЩо съвсем се обърках,кой е верния адрес  Crazy

Този
Аз написах кратко писмо, на италиянски и на бьлгарски Wink. Преди 3 седмици, с пощенска марка от 70. цента.
 адрес  Suomi Finland
SF 96930 Napapirii
Joulopoukin Pajakjla


този адрес май не го намерих в старата пьк и в настоящата тема. newsm78, врьщам се пак да 4ета...

или този

Цитат
Santa Claus
Santa Claus's Post Office
96930 Rovaniemi
Lapland, Arctic Circle
FINLAND

# 50
  • Мнения: 1 860
 Аз писах на втория. В единия сайт него беше даден.

# 51
  • Мнения: 6 390
Амей
на първия адрес пуснах писмото

Santa Claus
Santa Claus's Post Office
96930 Rovaniemi
Lapland, Arctic Circle
FINLAND

...................................
Santa Claus Office
Joulumaantie 1
96930 Arctic Circle Finland

Ама сега гледам те всички адреси са с един пощенски код  newsm78 ама различни ...ммм улици  Mr. Green

# 52
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
някой получил да каже на кой адрес е пратил, че нещо си спомням, някоя мама беше пратила и нямаше отговор....( ама как го написах  ooooh!, сори Embarassed )

# 53
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Ама сега гледам те всички адреси са с един пощенски код  newsm78 ама различни ...ммм улици  Mr. Green

вярно, че са с един ПК Crazy
то сигурно цялото градче само това правиняколко месеца  Joy

# 54
  • Мнения: 1 128
Извинявам се,4е не отговарям то4но.Едни приятели забравили да пратят писмото и му казаха на Алекс( на детето),4е и по е-mail ставало.Много беше щастлив и въодушевен,4е Дядо оледа е толкова модерен Mr. Green

# 55
  • Мнения: 7 091
Аз дълго се чудих дали да пишем и дали Калин не е малък, но вчера сам прояви желание ( от 1 месец ме пита кога ще идва снега и дядо Коледа) и като се прихвана- ама дай да му напишем какво искам.
И написахме му, аз направо щях да падна от смях като каза, че искал нови уши, защото неговите били развалени  Joy ( милото да се смееш ли, да плачеш ли, понеже нали все му бяха болни ушите миналата година) и искал ракета и самолет Simple Smile
И сутринта стана, сложи го в плик и го пусна пред вратата, аз го излъгах, че сме го пратили на дядо Коледа и го прибрах, понеже се местим сега и просто нямам никаква идея къде ще сме като адрес, та не мога да пусна до истинския... Както изглежда няма да знам адреса може и до края на декември.
Дайте идея какво да пратя аз на малкия, т.е какво пише в тези писма, че да не се разочарова детето, понеже чака дядото да му пишел. Дори и рисунка му нарисува за подарък Simple Smile.

# 56
  • Мнения: 6 390
Тандори
Браво на теб!  Party супер ти е идеята  Wink Party
Дано се включат майките, който са получавали писма за подробности  Wink Grinning

# 57
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Tandoori , пиши каквото ти е на сърце  Heart Eyes Аз поне така правя. Но като стана по-голям моят, за малко да ме хване в крачка. Затова внимавайте какво и как пишете  Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 3 880
Аз да ви се "оплача" Wink Ние нашето писмо го написахме още миналия месец, след като бяхме в един магазин за играчки и дъщеря ми много се впечатли от една бебешка количка (за кукли). Тогава й казах, че като се приберем ще напишем писмо на Weihnachtsmann и той сигурно ще й донесе такава за Коледа. Още докато влязохме в къщи заврънка да започваме да пишем, е написахме го и го пуснахме, ама то милото много ти знае кога е Коледа и че имало още 2 месеца до нея, тя нещо разбрала, че като напишем писмото и хоп количката пристига ooooh! И сега всяка сутрин зяпа на прозореца и пита защо Weihnachtsmann не идвал. А аз обяснявам ли обяснявам, ама как се обяснява на дете на няма и 3 години колко време са 2 месеца ooooh! Обясних, че първо ще изпадат листата, после ще завали сняг и тогава долу-горе ще го чакаме... сега се моля снега да не вземе да избърза, че пак ще има обяснения, добре че при нас последно завалява сняг от цяла Германия... А аз си мислех, че още не вдява що е то дядо Коледа и ще забрави, ама не, помни като слон Laughing За количката съм сигирна, че добрия старец ще я донесе, вече говорих с него Mr. Green, остава само и писъмце да ни напише Laughing А дано

# 59
  • Мнения: 1 860
 Biba, това ми напомня на моя племенник, като му изпращах подаръците за коледа миналата година. Питал човека всеки ден, кога ще ги получи и сестра ми му казала, като завали сняг. Голяма бела си вкара. Добре, че не закъсня много колета, че не знам какво щеше да обяснява.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт