Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през декември

  • 80 231
  • 4 263
  •   1
Отговори
# 75
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Тета, честито!
Момичета, ако някой има мобилното приложение на Виваком, може ли да го попитам нещо?

# 76
  • Мнения: 6 349
Аз го имам,но не го ползвам, съответно не го разбирам 😁.Но питай,някой друг също може и да помогне.

# 77
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Благодаря, Ренко! Как се изчистват данните за въведена  дебитна/кредитна карта? И има ли някъде отметка, чрез която се позволява да се запаметят?

# 78
  • София
  • Мнения: 9 797
Този въпрос и мен ме вълнува, но за А1. Веднъж като плащах ми излезе въпрос искам ли да запамети картата и аз му цъкнах ДА, но не очаквах, че приложението само ще си тегли парите всеки месец. Мислех, че просто ми спестява въвеждане на номер на картата при следващи плащания. Гадно е. Не намирам как да премахна номерът на картата.

# 79
  • Мнения: 35 199
С преинсталиране на приложението не е ли вариант?

# 80
  • Мнения: 6 349
Плащам чрез мобилното приложение на банката ми.Не смея да вписвам никъде номера на картата ми.Дано някой се включи да ти помогне!

# 81
  • Мнения: 14 847
Панди,аз бях така с някакъв абонамент. Не помня какъв беше,нещо ми активира ММ да гледа боксов мач. Е гледахме го,обаче после всеки месец ми трупаха към сметката и си тече абонамента.. кой да се сети да го махне. 😂 Ако си с iOs кажи,ще ти драсна лс как да го махнеш. Иначе на андроид може би в някакви настройки за плащания и абонаменти да потърсиш.

# 82
  • Мнения: 69 280
Аз в Алиекспрес бях я запомнила. После четох някаква статия как се маха и успях. Бая въртеливо беше.
Виж в Черна техника има такива теми...по-запознати са.

# 83
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
С преинсталиране на приложението не е ли вариант?
Не. След изтриването/деинсталирането и наново инсталирано се оказа, че данните си седят.

# 84
  • Мнения: 69 280
Да не е из гугъл настройките....

# 85
  • София
  • Мнения: 9 797
С Андроид съм. Благодаря, момичета! Ще човъркам.

# 86
  • Мнения: 2 851
Привет и от мен. Само хубави неща да ви се случват през месеца. У дома започнахме с украсата - мислех да извадя всичко, но хлапето рече само "сладката" елха да украсим. Едвам ме нави. Stuck Out Tongue Winking Eye Върнах се изморена от работа, метнах само един хляб. Напълних джобчетата на елхата с лакомства, направих си салата, сипах си питие и седнах да ви догоня. Ето я любимата елха на хлапето.
Скрит текст:
Яна, бързо да се възстановява младежа!
Панди, само добри  резултати за малката!
Уми, да минават всички симптоми на тая гад и да се не връща повече!
На всички останали с болежки - бързо да им минава!
Тета, честито ново ало, и не се стискай, почерпи поне виртуално! Stuck Out Tongue Winking Eye
Кротик, уж ти е студено, а си се опънала полугола на плажа.Grinning
Мързи ме да пиша повече, ако ми дойде муза, тогава.
п.с - Никога не държа на едно място документи, пари и карти.
Сега покрай пандемията малко съм си нарушила правилото и в портмонето си държа дебитната карта с цел по-малко да си опипвам документи, портмонета и отделните прегради на чантата.
По принцип имам две портмонета - в едното държа малко пари, предимно дребни - то стои в най-лесно достъпната част на чантата ми, в друго портмоне държа повече пари, а в отделен джоб  на чантата с цип държа лични документи и карти.
Заради тъпия вирус дебитната карта е в първото портмоне, дано не изрева някой ден. Но пък в нея нарочно държа малко пари/до 100 лева/, другите са в спестовната компонента, и да ми гепят картата не могат да докопат парите.
А докато живях в София си знаех в ГТ дамската чанта пред мен, и ръката върху нея.

# 87
  • Мнения: 3 025
По принцип равносметките се правят на края на годината, но аз още от сега мисля, как в момента, в който си стъпя на краката след тази тежка финансова година за мен (защото преди това никога не съм имала проблем с парите), ще си взема детето и изобщо няма да мисля вече за никой.

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 22:02 от Sunnyhobi

# 88
  • Мнения: X
Съни, постигнала си немалко по пътя към откъсването от отровните хора, имаш финансова самостоятелност, значи  ще се справиш и с последната крачка. Само малко търпение.

# 89
  • Мнения: X
Съни, момента е дошъл когато го осъзнаеш всичкото това поне по мои наблюдения.
До днес се опитвах да поддържам нормални отношения с майка ми, край писна ми. Не я разбирам и никога няма да я разбера, но докато обяснява на единственото си дете как от него нищо не става, друго освен игнор от мен няма да получи.(финансово и не само) Независима съм от нея 10+ години.

Общи условия

Активация на акаунт