Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през декември

  • 79 995
  • 4 263
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35 110
Не в това начина за глътка въздух..аз ако съм искала, щях да го оставя с моя телефон. Той взема на всеки друг, но моя не. Защото знае, че не разрешавам. Уж да му пусне една песен днес, отидоха 30 Мин. А то при него е
.. дадеш.ли му, после почва истерията. Вечер чака баща си да редят пъзела на Кауфланд, че да гледа 3д животните на телефона. Това е всяка божа вечер..хем знаят, че съм против това да му дават телефон, хем и мъжът ми и майка ми му дават. Никога не съм го хранила , например, докато гледа телевизия само и само да яде. Или никога не съм пускала телевизора, за да гледа , докато е на гърне. Той просто няма мярка, но те така си " купуват " тишина.

# 46
  • Мнения: 9 863
Пийк, знаеш за прекаленият светец приказката ...
По-малко "никога", по-спокоен живот.

# 47
  • France
  • Мнения: 12 544
Ето къде били всички. А аз си мисля, че никой не пише.
Янче, може би е добре да го видят и на скенер.
Панди Hands Pray
Дари, пак само с пари си се отървала. Много е неприятно, знам.

# 48
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Човек трябва да си избира битките...
Аз примерно предпочитам да сготвя хубава, домашна храна, вместо да изчистя. И така. Няма как да се огрее навсякъде.
Пък има една приказка: И Асан е хора... Simple Smile

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Ооо... на който го може това с Асан и "по-малко нигога" се възхищавам...Никога не съм го умеела, а и надали ще се науча.
Имам една позната, щото приятелка май не ми е, която е винаги "над нещата" и дава ежедневно "на душата"...т.е хич не си го слага...и е в пъти по-добре духовно. Поне за околните.

# 50
  • Мнения: 14 784
Ма тя Пийк обича да й е гадно. 😁 Че какво ще стане като послуша няколко песни на телефона?! То е нормално да пищи после,като знае,че едва ли в близкия месец ще му се случи. И преди съм писала-от всичко по малко давам аз. И шоколад,и зрънчовци/чипс/солети,и телефон.. даже той не по малко-има си неин и си гледа когато й е кеф. Това не е нон стоп,не е зомбирана,нито затлъстяла,нито хиперактивна,нито агресивна. Щото и това четох като страничен ефект от гледането на клипчета. 😁 Научи доста думи на английски,цветове,животни. Да не говорим,че вече устройствата са ни така навлезли в ежедневието,че не виждам защо трябва да я ограничавам. Но това съм аз де.
Чакайте да ви се похваля какво правихме одеве:

Не е зле,още ме бива. 😂 А сега редим конструктор. 😅 Не иска тел. 😂😂😂

# 51
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Много хубава Мини! Simple Smile
Аз съм като Anyyyone.
Не ограничавам рязко. Само, ако се прекалява.

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 15:20 от Lady Brinne

# 52
  • Мнения: 68 644
Или сам си го гледаш детето..по твоите правила..без помощ..тоест с плюсовете и минусите на този вариант.
Или вариант 2 - с помощ от баби и др. Пак с плюсовете и минусите. Трудно е да накараш другия дето ти помага да го прави по твоите правила. Щот се сърди и излизаш неблагодарна.
Това са вариантите.
Аз бях по първия...зор ми беше. Ама пък спокойно поне че не се обяснявам и съобразявам с настроенията на гледача.

# 53
  • Мнения: 18 442
Никакви угризения нямам сега, докато съм хоум офис и сме заедно, да давам да гледа филмчета. Обикновено гледа малко, после лаптопът я гледа, докато играе на нещо друго. Днес нареди съвсем сама пъзел от 30 части (29, че една сме загубили), а доскоро 9 я затрудняваха, после "сготви супа", след това правихме чаено парти (да се разбира тя пи чай и яде шоколад до мен, докато бях в конферентен разговор), в обедната почивка излязохме навън. Днес зорът ми беше до обяд, сега следобед имам възможност да отдъхна, докато спи. Докато се чудих онзи ден откъде знае какво е конус, се оказа че е от "Пламъчко".

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Тето, ам нарочно ли ме прескачаш...? Stuck Out Tongue Closed Eyes
От новото ало ли пишеш?

# 55
  • Мнения: 68 644
От новото мари....😜😛

Не съм те видяла..не е нарочно. Ко искаш...да те покритикувам ли 🤓

# 56
  • Мнения: 14 784
О Тет,честито! Да служи вярно дълго време. И да черпиш ся. 😜

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
От новото мари....😜😛

Не съм те видяла..не е нарочно. Ко искаш...да те покритикувам ли 🤓
Laughing
Ееее...шт! Не с лошото...Черпавка чакам.
И утре снежна снимка да ми постнеш с твоите терлици Wink

# 58
  • Мнения: 6 290
Сама гледам децата,нищо,че със свекърите живеем в една къща (отделни етажи,домакинства...).Дреме ми,че е мръсно 😂. Ядене има(не винаги 😁),пране също(и чисто,и мръсно 😁),но поне никой не ми се меси и бърка във възпитателните методи.Верно че на моменти изпушвам,но си лекувам нервите с вино/бира според сезона.Ся,ако се появи някой психолог,къде сертифициран,къде не,не,не съм алкохоличка,а децата ми смея да твърдя,са много щастливи,обгрижвани и обичани!

# 59
  • Мнения: 68 644
Аааа...ся е криза. Не се черпи Neutral Face

🤳🤳🤳🤳

Общи условия

Активация на акаунт