Отговори

Анкета

Какъв подарък желаете за Коледа?

Опции:

# 45
  • Мнения: 8 937
Не знам още. Може да е за добро. Вчера бях доста раздразнена, днес вече съм ок със ситуацията.

# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 943
Тайче, тоя моментално не го одобрявам вече!

# 48
  • Мнения: 10 610
Е те за това, ощастливиш ли една мацка както трябва, и приятелките и се нареждат на опашка и те искат по същия начин. За това женското приятелство е сложна работа.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Лане, себе си ли визираш? Ако да, нареждам се на опашката. Ощастливяваш ли още или вече графикът е пълен?

Потресена съм от начина, по който се преподава английски на детето. Започвам я вкъщи и дупе да й е яко.

# 50
  • Мнения: 10 610
Хайче, такива работи коментирам само на лични !  Иначе съвсем няма да мога да смогна Mr. Green

# 51
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Ооо, на четири очи значи! Че то тогаз няма да има нищо за коментиране, а само за действане.

# 52
  • Мнения: 17 604
Иначе съвсем няма да мога да смогна Mr. Green

смени ръката

# 53
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Имах една колежка. Тя не знам с колко т.нар. "приятелки" прекрати контакт, защото все се оказваше, че са спали с гаджетата и към даден момент и то не по мъжка инициатива.
Та.... да, трудно е това нещо, наречено "женско приятелство". Grinning

Отделно, мъжете и жените имат доста различни концепции за това какво е приятелство. Simple Smile

# 54
  • Варна
  • Мнения: 14 527
И мъжете изнасилени.😁

# 55
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
JoyJoyJoy
Вив, просто слаби ангели. Grinning

# 56
  • Мнения: 19 668
Иначе съвсем няма да мога да смогна Mr. Green

смени ръката
Един приятел казваше – ако искаш секс с непозната, просто използвай лявата си. ръка.

# 57
  • Мнения: 17 604
чувал съм и за трик да си седнеш на ръката докато изтръпне и се едно не е твоята

# 58
  • София
  • Мнения: 34 929
Не сложих надуваема кукла в предложенията Sad

# 59
  • Мнения: 17 604
и в чорап стаа

Общи условия

Активация на акаунт