Малко трудна тема...за болеста рак - тема 5

  • 369 878
  • 6 648
  •   1
Отговори
# 2 295
# 2 296
  • Мнения: 813
Bubolina73 ,можеш ли да ми кажеш имена ако недай си Боже ни потрябва спешно кого да търся .Мисля,че съм чувала добри отзиви за д-р Димитрова,но не съм сигурна за името 💖

# 2 297
  • Мнения: 1 406
Аз лично от Онкологията и урологията на Медлайн съм много доволна. Всичко мога да питам лекарите, всичко ми обясняват, дават си личните телефони и всеки път ми казват да звъня ако имам някакви оплаквания да не се притеснявам. На онколога съм звъняла и ако не вдигне задължително ми е връщал обаждане, даже и когато не е бил на работа и на вайбър съм му писала и е отговарял. Така, че според мен не е до болницата, а до лекаря на който ще попаднеш. 🙂 Успех на всички лекуващия се!!!

# 2 298
  • Мнения: 676
Точно така е, зависи на кого попаднеш. Обаче да ви кажа тази седмица ходих в четири болници и е пълно с хора, много болни има и сега успях да върна да гледам новините, ужассс. По-добре да не бях! Болниците пак пълни, пак дават хора, които немогат да си намерят свободни легла....

P.S. Ще направя една онлайн консултация с Янакие в Healee, да погледне и той снимките на детето.

# 2 299
  • Пловдив
  • Мнения: 2 092
Ми ще е пълно ,като всички се ослушват за ваксина. Нямало ковид,лъжели в статистиката,било само някакъв си грип.
Като оня чалгар Ангел,колко концерта бил изнесъл и не се бил разболял(интересно колко от тях са били легални,че то през повечето време бяха забранени),ама накрая "умрял".

В Сб.Георги има и много добри специалисти. Освен това силно се съмнявам в Хасково да имат оборудване ,като  там.
Съвременната медицина изисква и адекаватно оборудване.
В Парк Хоспитал няма "светила" в хирургията. За Гинекологията ли става въпрос? Иначе там шефа на онкологията Владимир Канарев е един от най-добрите онколози фтизиатри , работил е в Дървеница,както и е бил началник на отделението за "белодробните раци" в КОЦ-Пловдив.Освен това е много лъчезарен и приветлив човек и е готов винаги да обсъжда с пациентите и да обяснява на дълго и нашироко .


natalinik ,
 Темодал-а товари доста бъбреците и е възможно да не му е съвсем в ред диурезата и да събира вода. От кръвните изследвания как са му креатинин-а и уреята? Относно метастазиране извън черепа,напоследък има някои проучвания ,за сходни мутации при някои случаи на  дребноклетъчен рак и глиобластом и теория ,че тези мутзции предразполагат както към развитието на дребноклетъчен белодрокен карцином ,така и към глиобластом.  Не се сещам къде го четох в момента.

# 2 300
  • Мнения: 5 010
Точно за гинекологията,прехваления  Христамян.Операционната им е с техника отпреди 50 години.Ако бях виждала операционна преди това,изобщо нямаше да легна да ме оперира.Ламбите над операционната маса дървени старотии за музея,самата маса една стара дъска,коагулатора им технически неизправен,направил късо по време на операцията и на всичкото отгоре не признават. В Хасковските хирургии техниката е по-нова.Да,техника трябва,но тя не работи сама,по-важни са способностите на тези,които работят с техниката.ЯМР в Русеви нали е най-нов модел,как е видял уголемена простата,като изобщо нямам простата.

# 2 301
  • Мнения: 285
Здравейте, тези от вас, които са изпращали медицински документи и в чужбина - къде ги превеждахте и от къде сте доволни, бихте ли споделили? Искаме да преведем всичко на френски, препоръчаха ни в Интелект, може би и на англ. език по-натам... дали има доволни:) благодаря
И да попитам, като превеждахте, сами ли коригирахте тези сгрешени епикризи? Понеже и при нас има тук таме нещо, което не е баш така, та се зачудих
Ние правихме консултация с Анадолу медицински център.  Обадих се по телефона в техния информационен център в България (Пловдив). Казаха ми, че може техен преводач да се заеме с превода. По мейл изпратих документите и те ги преведох, след това ги изпратиха към Турция.

# 2 302
  • София
  • Мнения: 592
Превеждаха ни документите от английски на български, от български на турски и от турски на български в Диалог. Доволна съм.
Не бях забелязала в документ след скенер тук, че са писали, че жлъчката (каквато няма, в Турция му я отстраниха) е добре. Засилих документите към лекуващите лекари в Турция и почти стана международен скандал. Хирургът беше много обиден на колегите си тук.  После се върнах в болницата и ги "помолих" да си коригират шаблона на татко и да зачеркнат думата жлъчка. Вече чета всичко и ако пак се случи, ще се върна да си поправят документа.
Затова изпращам и дисковете от скенерите за второ мнение на лекуващите му лекари.
Когато родих дъщеря ми преди 12 год бяха написали, че съм родила плод от мъжки пол, били ме рязали, шили и какво ли не, все невярна информация. И тогава се разправях поне полът на детето да променят.

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 13:30 от viper

# 2 303
  • Мнения: 18
Здравейте ,някой използвал ли е марихуана за лечение?Свекърва ми не се чувства добре ,има болки там където е тумора(близо до аортата ) отпаднала е .Казва,че нощем я боли най-много.
Резултатите от бронхоскопията ще са готови на 1ви ноември.До тогава се молим да е по-малкото зло.

# 2 304
  • Мнения: 10 618
Lusyty111,
Както вече писах, лекува само медицинската марихуана, която е забранена.
Канабисово олио може да купиш във висок процент, 18% и нагоре за обезболяване от Биомастер.

# 2 305
  • Мнения: 42
Здравейте ,някой използвал ли е марихуана за лечение?Свекърва ми не се чувства добре ,има болки там където е тумора(близо до аортата ) отпаднала е .Казва,че нощем я боли най-много.
Резултатите от бронхоскопията ще са готови на 1ви ноември.До тогава се молим да е по-малкото зло.

Малко или много притъпява болките. В последните дни на тати му давах екстракт от коноп, много е скъпо. Той го взимаше едва пт седмица, просто не можа за повече. Обещаващоте резултати бяха за след 3 месеца. Но мисля, че облекчи последните му дни откъм болки. Аз го взех с цел лечение. Не знам колкко истинско е, знаете кое е най-истинско. Но просто е нелегално. Но има ефект и от това, което давах аз. Надявам се…

# 2 306
  • Пловдив
  • Мнения: 2 092
Зиги ,с тоя висок процент да не направят някоя беля?!Да и падне прекалено кръвното и да колабира,или неврологични - халюцинации,световтртеж.
Трябва първоначално по-нисък процент 5%,макс 10%, и да взима и по-малко количество ,защото влияе на кръвното. Постепенно се увеличава количеството и % ,като се привикне и се урегулира организма. За да стигне достатъчно висок процент (както ти пишеш >15%) сигурно са необходими 2-3 седмици . Според мен ако искат бързо подтискане на болката ,в момента CBD-то няма да им свърши работа. Да се ориентират към медикаменти , и ако смятат да и дават CBD за в бъдеще,да започне да взима от сега по-нисък процент.

hope_21: Лечебния ефект (антитуморен ефект)не е доказан "научно" никъде,но пък ползата от конопеното масло за общото "благосъстояние" на организма е известна,което  естествено може да подпомогне лечението.Както и болкоуспокояващия ефект.
 

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 09:14 от whitefang

# 2 307
  • Мнения: 42
Зиги ,с тоя висок процент да не направят някоя беля?!Да и падне прекалено кръвното и да колабира,или неврологични - халюцинации,световтртеж.
Трябва първоначално по-нисък процент 5%,макс 10%, и да взима и по-малко количество ,защото влияе на кръвното. Постепенно се увеличава количеството и % ,като се привикне и се урегулира организма. За да стигне достатъчно висок процент (както ти пишеш >15%) сигурно са необходими 2-3 седмици . Според мен ако искат бързо подтискане на болката ,в момента CBD-то няма да им свърши работа. Да се ориентират към медикаменти , и ако смятат да и дават CBD за в бъдеще,да започне да взима от сега по-нисък процент.

hope_21: Лечебния ефект (антитуморен ефект)не е доказан "научно" никъде,но пък ползата от конопеното масло за общото "благосъстояние" на организма е известна,което  естествено може да подпомогне лечението.Както и болкоуспокояващия ефект.
 

Факт, но има много разказани истории за хора, които успяват да повлияят туморите и да ги излекуват. Но това естествено не дава гаранция.
Мисля, че остана останалата част (ако въобще става нещо от нея и е останало, понеже количеството е безумно малко), но не знам дали все още е в срок… а и мога ли да даря подобно нещо на някого. Изстискваше се много трудно и последния път, в който гласях дозите, от силата, която приложихме, почти всичко излезе.

Всъщност няма кой знае какво влияние на кръвното, когато дозата се увеличава постепенно. Нашото беше 50%. Надявахме се на бърз ефект.

# 2 308
  • Мнения: 10 618
CBD - легалното - от мои близки, които го даваха в краен стадий, знам, че се дава на капки и процентът го определя лекар от Биомастер в зависимост от тежестта на състоянието на пациента
За другото - да, постепенно се вдига до 1 грам на ден, което се води лечебната доза, според това, което съм чела из интернет и в книгата на Рик Симпсън, която се намира свободно онлайн.

# 2 309
  • Пловдив
  • Мнения: 2 092
Е не няма ,ама дозата се вдига постепенно. Аз нали това съм написал. Ако и даде 18% капки колкото трябва да стигне след 2 седмици и ще припадне с гаранция.

Общи условия

Активация на акаунт