E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~205

  • 33 342
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 044
Сладури, направихте ме много щастлива с рождения ми ден.
Не сте ме забравили. Ето, за това много ви обичам. Златинче, много ти благодаря с поздрава.
Гостенце, спомняш ли си  "Памуковата принцеса" -  какви емоиций бяха.
Със  снимката ти, с  която ме поздравяваш с Йомер Асланбаш.
Няма никога да забравя - Ани, скъпа, спомни си  и   ти -  бяха излъчили само първи и втори  епизод от  сериала.  Аз се кефя, че Еркан играе  ключова роля в него, с  костюмите,  еркановите  бели  ризи и вратовръзките, а  ти,  Ани, след като съм  го  захвалила  ти  пишеш: - А, бе хубав е   ама  костюмите  му да са  с 2  номера  по-малки.
Никога не го забравям.  Толкова се смях,  ама толкова се смях,  че  се загмезди в  мозъка ми и от  там  не се мести.
Благодаря ти и на теб за поздрава с  песента. И тогава бяха едни други емоции -  там той  пееше за някакво старо  севгили,  смяхме се от  сърце.
Ето, така си допаднахме   всички заедно и поотделно,  че и до  сега  се обичаме и се радваме една на друга.
Като не съм  пускала 14 месеца кафенца и  почерпки,  а  и  Мамата смени старата  версия и още не съм  пускала почерпки.
Ще трябва да се изуча,  ама ще  бъде  след  април,  защото до тогава ще имам още  работа  с  моите  любими роднини -  кукувиците.

Последна редакция: сб, 02 яну 2021, 06:42 от sisi55

# 136
  • Мнения: 36 745
Добро утро Hug

Сиси вчера мислех да сложа почерпка за рождения ти ден, но се отказах, защото може би ти ще си сложиш...Но разбирам, че новата версия те затруднява и затова ще се почерпим днес.....







Не се кахъри, почерпката е готова - бъди жива и здрава, винаги се намира колая.....

Желая на всички прекрасен почивен ден Hug



Опитах са да намаля снимките, но не се получи...Ами кофти е новата версия....

# 137
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Здравейте момичета,
Едно кафе и от мен...

# 138
# 139
  • Мнения: 41 645
Здравейте,момичета!



Благодаря за почерпката! HugДа сте живи и здрави! Flowers Four Leaf Clover

Нова година Йозджан е посрещнал със семейството си.Явно Кузей е бил с майка си.



Скрит текст:

Приятен следобед! HugFlowers Hibiscus

# 140
  • Мнения: 4 642
Честита  да ни е Новата 2021 година, момичета!

             И честит рожден ден на Сиси. Моят дядо беше роден на същата дата!


             

# 141
  • Мнения: 36 745
Добро късно утро прекрасни Hug

Да започнем деня с кафе



Гости, Злати, Лу, Криси



Прекрасен последен почивен ден Hug

# 142
  • Мнения: 41 645
Здравейте,момичета!



Ани Hug Гости Hug Лу Hug Криси Hug




https://youtu.be/Vi8SW9CILUk

Приятна неделя! HugFlowers Hibiscus

# 143
  • Мнения: 36 745
Добро утро в първия работен ден на Новата година



Злати благодаря за пожеланията и музикалния поздрав Hug

Уж утре ще тръгва сериала "Дълго те чаках" но снощи влизах на сайта на Стар тв, но все още няма нищо - само втория фрагман...Дори не е записана датата и деня на премиерата....
Предположих, че празниците са причината, ще видим дали днес ще попълнят страницата...

Да е спорен първия работен ден Hands Plus1

# 144
  • Мнения: 41 645
Здравейте,момичета!



Ани Hug,и аз проверявах.Явно не са готови,тъй като на 01.01./петък започнаха два нови сериала.Някои от другите сериали си дадоха по 1-2 седмици почивка,други - не.Всеки екип си решава.



Приятен ден и спокойна седмица! HugFlowers Hibiscus

# 145
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
"Разбираш, че е любов, когато желаеш другият да е щастлив, независимо дали ти самият си част от това щастие"

# 146
  • Мнения: 36 745
Добро утро Hug
Зимен Кръстовден е днес - нека на този свят ден злото, бедите и болестите да напуснат домовете ни, а здравето, любовта и щастието да се настанят при нас завинаги Hands Pray

Злати, Гости Hug

Няма промяна на страницата на Стар тв - за сериала "Дълго те чаках" все още пише "Yakinda" - Скоро.....
Не успях да се справя с програмата на телевизията, предполагам, че Злати е по-наясно.....
Мисля си, други години първата седмица след новата година, нямаше сериали....Нямам представа каква е причината....
Някъде във фейса срещнах преведен фрагмана, но го загубих....Не знам дали това предполага превод на сериала с български субтитри....

Някой гледа ли снощи сериала, който замести Невестата.....Струва ли си да се гледа.....

Желая ви прекрасен ден и да бъдем здрави HeartFlowers Four Leaf CloverHands Pray

# 147
  • Мнения: 4 642


Някой гледа ли снощи сериала, който замести Невестата.....Струва ли си да се гледа.....



        Май ще е голяма драма. Ако е единичен случай иди-дойди, но това е тяхното вечно амплоа. Качествата на актьори и всички  останали  са както винаги на ниво.


                                                     

# 148
  • Мнения: 41 645
Здравейте,момичета!

Гости Hug

Цитат
Не успях да се справя с програмата на телевизията, предполагам, че Злати е по-наясно.....
Мисля си, други години първата седмица след новата година, нямаше сериали....Нямам представа каква е причината....
Цитат
Някой гледа ли снощи сериала, който замести Невестата.....Струва ли си да се гледа.....
Ани Hug,друга година в началото каналите подписваха договори за ракламите в сериалите.За това спираха за 1-2 седмици.Тази година не знам какво стана,но явно заради пандемията си продължават.Някои екипи решиха да починат,други -не. Сериалът ''Безмилостен град'' го гледах снощи,тъй като по време по Нова тв. няма сериал(''Откраднат живот'',който гледах свърши поредния сезон). Не го гледах,когато го даваха онлайн.Турските епизоди са 39 еп.,а при нас ще са -136еп.(видях в Уикипедия).Действието започва в Антакия и после преминава в Истанбул.Има доста познати актьори! Wink Няма как да няма драма.

Криси Hug

Цитат
– Жёлтый, красный, синий... Как будто иная планета, отдаленная от всех остальных.
– Как будто мы сейчас найдём лампу Алладина, так?
–У нас нет лампы. Но ты можешь загадать три желания, принцесса...


Желая ви ползотворен ден! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 149
  • Мнения: 36 745
Добро утро Hug

Честит празник! Здраве и щастие в домовете ви Hands Pray


Честито на именниците Flowers Hibiscus



Гости, Злати, Криси Hug

Гледах двата епизода на новия сериал....нали съм любознателна Grinning намерих и изгледах и следващия трети епизод....Филма грабва, но ми идва малко в повече драмата....В Невестата историята беше по-реалистично представена....



Хубав празничен ден - да бъдем здрави Hug

Общи условия

Активация на акаунт