E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~205

  • 33 580
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 642
.

            Здравейте, момичета!

            Ани, Айча е много добра, да. Не гледам Мерием. Само някой и друг откъс, когато попадам на канала при търсене на нещо. И то заради Айча се заглеждам. В Черна роза ролята й  не беше лесна. Умно и силно момиче с характер.

            Впечатлих се от новината за Йозджан. Дано да се оправи с правосъдието този човек. На мен ми е симпатичен. Борил се с живота от малък с таланта, труда  си и професията си. И да е допуснал това недобро деяние, това не намалява силната ми неприязън към този вкопчващ се паразит Фейза!

            За Алина Боз - в Моят, твой живот не ми е правила лошо впечатление с играта си. Дори, си спомням как Петеккая я хвалеше и я охарактеризира с една дума - Дисциплина! Спомняте ли си? Друго с нея не съм гледала.

           Какво става със Сиси?!

# 481
  • Мнения: 36 766
Криси - да спомням си,че Еркан беше казал, че Алина Боз е много дисциплинирана....Както вече казах в "Не пускай ръката ми" не ми хареса...Това е мое мнение все пак.

За Йозджан много се коментира във фейса и има много лоши коментари. Но прочетох един, който много ме впечатли. Една дама пишеше, че има близки, които живеят в Турция. Ами там хората много плюели Фейза - била като пиявица. Предполагало се, че са й платили, за да съсипе кариерата на Йозджан.
Като гледам дамите в сериала на какво са способни, какви лъжкини, интригантки и манипулаторки са...не изключвам и тя да е една от тях. И за кой ли път ще го кажа....Биели ги били....Ами ако и в реала жените правят това, което показват в сериалите им, не се чудя защо е така....Комшиите спешно се нуждаят от Закон за защита на мъжете Joy
Ако някой гледа
Скрит текст:
"Безмилостен град" какво ще кажете за Шениз???? Не само, че лъже и манипулира съпруга си, но се гаври и с живота на родния си син.....От дете му вменява вина, а преди дни го подложи на ужасно изпитание - уж ще се самоубива, а сина й се моли да не го прави....Тази заслужава да я гръмнат.....Както се казва крушката си има опашка.....

Отивам да готвя....До после.....

# 482
  • Мнения: 41 776
Ани,благодаря за новите снимки! Hug
Скрит текст:
Бях при невролога следобед.Понеже болките в главата са отскоро и не са постоянни всеки ден за сега остава лекарството,което ми беше изписал кардиолога на билкова основа за успокоение на нервите.Да не гледам новините за Ковид,може и да е отражение от смяната на лекарството за кръвното.За ръката опипва насам натам как ме боли и ми даде направление за ортопед и снимка да се направи на ренген.Утре ще видим при кой ортопед ще се запиша.Преди бях ходила при един добър,тогава ме болеше дясната ръка(сега е лявата),но вече не работи с направления.

Гости Hugаз ти разбрах абревиатурите! Wink Оставям ги за лятото някои от тези.

Криси Hug

За Айча аз съм я гледала в доста сериали!Наистина е добра!А ''Мерием'' го гледах още когато го излъчваха в Т-я и сега го гледам отново!И  ''Безмилостен град'' също го гледам!

Наминах да пусна озета.Копирам го от групата Перлите на турското кино®️
Благодаря на момичетата за превода!

Озет:
След арестуването на Село, Кадир се грижи за сина му Умут. Заедно с Айлиз се опитват да помогнат на умут да преодолеят травмата, но същевременно тези грижи, са една репетиция за семеен живот.
Кадир подготвя голяма изненада за Айлиз. Когато Айлиз е на път да вземе важно решение, се озовава в празна къща, без да знае какво ще се появи в нея.
Джемал е сигурен, че Село няма да може да се измъкне след показанията, които ще даде Ерол. Ерол обаче, има съвсем друг план.
Докато провежда тайни разследвания по инструкция на Джемал, Исмет разбира, че това което търси е скрито в собствената му къща. Съпругата му Сонгюл ще се изправи лице в лице с фактите, които дъщеря и крие.

ето всички снимки на клип от ЮТуб...


https://youtu.be/kjHhpRb0rmY

Последна редакция: ср, 10 мар 2021, 20:27 от Zlatina3

# 483
  • Мнения: 36 766
Злати

Скрит текст:
Какви съмнения има невролога, че те праща на ортопед...Да няма нещо изместено ли...
Днес цял ден вали и е мрачно и цял ден ме боли главата...
Благодаря за преведения озет за 7-ми епизод....
Сега пък започнах да се тревожа за Незахат...Разбрали са, че е записала видеото с убийството на Давут....И Джемал ще остане ненаказан....Дано момичето да го е запазила още някъде, ама и тя като мен не е много на "ти" с техниката, та едва ли.....
Така ми се иска този лъжец и манипулатор Джемал да си получи заслуженото. Заради неговата фикс идея е съсипал толкова хора.....
Не трябваше ли днес да ни пуснат втори фрагман....Thinking

Лека и спокойна нощ

# 484
# 485
  • Мнения: 41 776
Здравейте,момичета!



Ани Hug
Скрит текст:
Дано ти е минало главоболието! Hands Pray
Явно е нещо свързано с костите за това отивам на ортопед.Обаче при добрите лекари се оказа,че няма часове за 1 мес.!Ще видим къде ще отида.

Лу Hug



Приятен ден! Flowers Four Leaf Clover

# 486
  • Мнения: 36 766
Привет девойки Hug

Лу Hug Злати Hug

Злати
Скрит текст:
Отиди на място при доктора, който си избрала и кажи на сестрата, че имаш направление и тя ще ти даде час преди да е изтекъл срока на направлението. Една приятелка, която е главен счетоводител на Първа поликлиника тук, така ми каза и се оказа, че е така. Докторите не пропускат прегледи с направления....а също и таксите, които плащаме....

Днес си пуснах платежните за ДДС-то и след обяд ще изгледам преведения 6-ти епизод на "Дълго те чаках"...., че не ми остана време тези дни....Да съм готова за утре вечер.....

Следя няколко сериала по нашите телевизии, някои от тях само като фон и се оказва, че Serdar Özer Месут от Съдбата играе в повечето от тях....Много ми е неприятен от времето, когато гледахме Съдбата и продължавам да не го харесвам, ама все ми го натрапват....Joy



Хубав ден Hug

# 487
  • Мнения: 41 776
Ани Hug
Скрит текст:
При нас не е така.Има регистратура и там са графиците за записване! Питаш за свободен час, казваш името и така.Може и по телефона заради Ковид да не става струпване.На място ходя само при зъболекарката за час или при ЛЛ.

видях още нови снимки...






Скрит текст:

# 488
  • Мнения: 36 766
Среднощен привет....
Злати
Скрит текст:
При нас докторите правят компромиси. Случвало ми се е докторите да ми казват да отида да си запиша час при специалист и едва тогава ми издават направление, съобразено с датата за която ми е часа,за да се спази срока и при двамата специалисти....

Наминавам толкова късно, защото са пуснали втори фрагман за 7-ми епизод....



https://www.youtube.com/watch?v=2uT5XzvDXZg

Май Кадир и Айлиз ще се женят, но Кадир е изчезнал....Thinking

В 6-ти епизод, когато Кадир и Ерол разговарят, засегнаха и този въпрос - Кадир има намерение да се жени за Айлиз и да щъкат деца из къщата.....
Ако правилно съм разбрала, Ерол не си пада по Шебо - не е негов тип.....
Джемал е изключително неприятен човек....Следват го Сибел, Исмет и ............ Ерол.....
Ако Ерол знаеше, че Джемал е родния му баща, едва ли би бил толкова привързан към него....

# 489
  • Варна
  • Мнения: 2 973


ТОЛКОВА ДЪЛГО ТЕ ЧАКАХ 7 СЕРИЯ, 2 ФРАГ - БГ. СУБ

HeartHeartHeart

# 490
# 491
  • Мнения: 36 766
Добро утро

Бризче благодаря за превода на репликите от фрагмана HugМного съм любопитна, кой се обади на Кадир по телефона и какво му каза....Предполагам нещо за сина на Сибел, който тя много бързо умори, за да скрие истината от дъщеря си....Ще видим довечера......
Във фрагмана виждам, че малтретират Село в затвора. Предполагам, че това е поръчка от Джемал....

Лу радвам се, че заедно си пием кафето

Остава ми около половин час да доизгледам от 6-ти епизод....
Хасан се предаде и ще признае, че той е причинил смъртта на Захиде. Не мисля, че парите са го съблазнили, както каза Исмет на Джемал....Дори мисля, че няма да има никакви пари, Исмет ще бъде "куриер и ще си ги присвои....Хасан се притесни, че може да се случи нещо на сестра му....

Хубав и спорен последен работен ден от седмицата Hug

# 492
  • Мнения: 41 776
Здравейте,момичета!



Ани Hug Бризче Hug,благодаря за фрагмана и превода!

Лу Hug Ани Hug

Минавам набързо....
Скрит текст:
Пак ще отивам на ЛЛ.Трябва ми рецепта за новите хапчета за кръвното.Снощи след 17 ч. отново започна да ме боли главата и е предимно отзад към тила.А кръвното беше нормално.После започна да се вдига,взех  хапчето,свали се мина главоболието за 1 час и пак наново започна.Не знам вече какво да правя.Извинявам се,че ви занимавам с моите болежки.

Ако съм добре довечера ще гледам епизода.Но за да не се натоварвам може и да не го гледам.



Приятен и спокоен ден! Flowers TulipFlowers Four Leaf CloverFlowers Rose

==========================================

Няма да гледам,но да пусна....

хаштага #evlenbenimle - омъжи се за мен





линкове....
https://youtu.be/APbEMxrFjXo
https://www.startv.com.tr/canli-yayin
https://www.canlitvizle.plus/star-tv-canli-2
https://www.canlitv.me/star-tv-canli-96
https://canlitvizle.com/star-tv-hd-seyret
https://canlitv.center/startv-canli

Последна редакция: пт, 12 мар 2021, 18:47 от Zlatina3

# 493
  • Мнения: 36 766
Злати дано да си добре тази вечер, че ще трябва сама да гледам епизода.....
Но здравето е преди всичко - филмите са хоби.....



Пропуснах началото, не видях как Кадир загуби Умут, но хванах момента в който го търсеше първо сам след това с Айлиз...
Прокурорката разпитваше Село, след това Ерол и Джемал присъства на разпита и непрекъснато се намесваше...В качеството на какъв присъства Джемал....Ерол не е малолетен...Може би като адвокат....
Село ще има проблеми в затвора - веднага го нападнаха.....
Незахат отново изпрати съобщение на Джемал....Той разговаря нещо с Исмет....Страхувам се да не се е издала Незахат по някакъв начин....

Сонгюл хвана в крачка Незахат, дано само подлизуркото Исмет да не пожертва заради мръсните пари на Джемал, дъщеря си....

Супер!!!! Мерием направи добра постановка на Ерол! Действай момиче....Джемал го няма да дава съвети на отрочето си....

Каква майка е Михре....Как сърцето й не й подсказа, че Село е нейна кръв....Умут толкова бързо се привърза към чичо си Кадир....За мен тази обич на детето към чичо му не е случайна....А майката да не може да усети нищо към сина си....

Кадир направи предложение на Айлиз и тя каза Евет!!!!

Хасан се призна за виновен.....

Джемал даде изявление по телевизията...Не разбрах какво каза Село, след като видя изявлението по телевизията.....

Ох, нищо не разбрах....Какво си говориха Мерием и Ерол...Какво Мерием каза на Село при свижданетио в затвора.....

Какво съобщение получи Исмет, че му изстина усмивката.....

Кадир е наел детектив, който следи Сибел и съобщи нещо важно на Кадир...

Кадир е при Сибел....Ерол му звъни, той не си вдига телефона...Ерол защо ли се поникьоса....

Имам чувството, че Ерол знае, че Джемал му е баща...

Ще чакам с нетърпение превода утре,  защото се случиха интересни неща, но нищо не разбрах...само догадки....
Скрит текст:
Здраве и живот в неделя ще дойде внука ми, така, че няма да мога да изчакам българския превод и ще се наложи да го гледам на руски, за да задоволя любопитството си...



Лека и спокойна нощ Hug

Последна редакция: пт, 12 мар 2021, 22:51 от MAMA-AN

# 494
  • Мнения: 41 776
Здравейте,момичета!



Ани Hug,благодаря за разбраното от епизода!

Няма превод на епизода с руски субт.!Този път явно не са събрани бързо парите.



Радвам се,че рейтинга отново се е покачил!Особено в най-важната група -АВ заради рекламонодателите.Снощи нямаше епизод на ''Рамо'',имат заболели от Ковид и не снимаха епизод.


при всички сериали
Скрит текст:
▪ТOTAL:

1. #КраснаяКомната - 9.58% (+1.31)

2. #ОпасныеПереулки - 8.61% (+0.17)

9. #ПоследнееЛето  - 4.59% (+0.30)

11. #Нападающий- 3.90% (+0.63)

13. #ЯтакДолгоЖдалТебя - 3.51% (+0.44)

20. #Абдульхамид - 2.64% (+0.19)

▪AB:

1. #КраснаяКомната - 11.16% (+0.90)

2. #ПоследнееЛето - 6.28% (+0.72)

6. #ЯтакДолгоЖдалТебя - 4.02% (+1.05)

7. #ОпасныеПереулки - 3.97% (+0.14)

9. #Нападающий- 3.43% (+0.39)

15. #Абдульхамид - 2.64% (+0.12)

Скрит текст:
Снощи бях с главоболие,на в момента съм добре.Реших да повиша дозата за хапчетата за кръвно.Кардиологът беше ми казал по 1 хапче сутрин и вечер,а аз ги намалих тъй като кръвното падаше.

Желая ви слънчева събота! HugFlowers Hibiscus

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 09:32 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт