E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~205

  • 33 657
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 36 784
Злати дано вече да си добре Hands Pray
Скрит текст:
Когато се сменят хапчетата за кръвното се получават такива аномалии....ММ също имаше такива проблеми...

Вече наближава обяд, но чаках някой да пише, за да споделя мисли, след като свърши епизода...

Снощи не споделих притесненията си, защото ми трябваше време да размишлявам какво се случи....Детектива, който е наел Кадир му се обади и му каза нещо за Сибел. Мисля, че от него Кадир научи къде живее тя в момента....Защото както знаем Джемал намери квартирата и й даде нов телефон....и Кадир вече нямаше връзка с нея...Не разбрах нищо от разговора, затова очаквах руския превод, но явно, че този път ще закъснее...
Не искам да се вкарвам в някакви конспирации, но от всичко, което видяхме до тук за Сибел,.....тя пред нищо не се спира...За мен тази жена е способна на всичко и няма да се изненадам, ако нещо е причинила на Кадир.....Макар, че мъжката физическа сила е много по-голяма от тази на една жена, но да не забравяме, че Кадир е деликатен човек и предполагам, че не вярва, че майката на Айлиз би направила нещо в деня на сватбата на дъщеря си....
Кадир не отговори на обаждането на Ерол, но не разбрах защо той реши, че нещо става с "брат му"....и сподели това с Шебнем.....и тя съответно беше много притеснена....
Предполагам, че сватба няма да има.....Но какво се е случило нямам представа.....
Този път отново нямаше фрагман, така, че ще гъдаем през седмицата....

Хубав, ден и спорна да е подготовката за утрешния християнски празник. Да бъдем здрави Hands Pray

# 496
  • Мнения: 41 882
Привет!

Ани Hug
Скрит текст:
Аз за това и не исках от много време да ги сменям,но нямаше как след като вдигах високо кръвно.Явно вече не ми действаха предишните хапчета.

Имах излизане и като се прибрах проверих.Вече са пуснали превода с руски субт.!

Пускам го на две места в ТуркРу.ТВ е блокиран все още....

направо от ВК-ТуркишДрама
https://vk.com/turkish_drama?z=video-78538620_456240834%2F28449c … _-78538620_186239

и тук-https://vk.com/video-78538620_456240834

# 497
  • Мнения: 36 784
Злати благодаря за линковете с руския превод Hug
Радвам се, че мамашите са платили за превода и ние можем да се възползваме Hands Plus1

Изгледах набързо част от финала....Исмет получи обаждане, че се знае от кой адрес са изпращани съобщенията на Джемал...Щастлив, че ще зарадва господаря си и свой благодетел, усмивката му изстина, когато видя адреса - съобщенията са изпращани от неговия адрес....

Детектива се обади на Кадир. Каза му, че след като Давут е починал, Сибел много често си е говорила с Джемал...Каза, че дома в който живее Сибел е нает на името на Джемал.....Кадир поиска адреса и отиде при Сибел. Тя е готова да тръгва за сватбата....Кадир й каза, че трябва да поговорят. Тя предложи да поговорят, докато пътуват. Кадир каза, че ще говорят тук и никой няма да излезе от дома й, докато тя не каже истината. попита, защо е излъгала Айлиз, че сина й е починал, след като тя е дошла в Истанбул, за да намери сина си. Сибел излъга, че не искала отново да си развалят отношенията с Айлиз, като й каже, че е дала брат й на чуждо семейство....Кадир я попита от къде познава Джемал, преди случката в стъклената къща, тя не отговори....Междувременно се обади Ерол, но Кадир не му отговори и изключи телефона....Айлиз е в тревога къде е Кадир.....Ерол също е разтревожен.....

Интересно какво ще направи Сибел!
Това е....

# 498
  • Мнения: 41 882
Здравейте,момичета!



Простете и нека ви бъде простено!
Скрит текст:

Ани Hug,благодаря за преразказаното! Heart
Скрит текст:
Радвай се на внука! Simple Smile Внучката беше една седмица на градина и пак ги спряха.Има много болни в техния град и затвориха градините и училищата.

нови от Йозджан....


Приятен ден ви желая! Flowers TulipFlowers Rose

# 499
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Толкова дълго те чаках 7 еп. - Бг.

# 500
  • Мнения: 36 784
Привет Hug
Бързам, да ви поздравя с празника Сирни заговезни и да поискам прошка от всички момичета Hands Pray

Злати, Бризче
Благодаря за превода на 7-ми епизод Hug....Ще видим как ще мога да го изгледам....

Скрит текст:
Сина ми и снаха ми ще работят, а ние с внука ще се занимаваме и ще се опитаме да не пречим....

От снимките, виждам, че сватба ще има все пак, което ме успокои....

Спокойна нощ Hug Ще наминавам когато мога.....

# 501
  • Мнения: 41 882
Добро утро,момичета!



Бризче Hug,благодаря за превода на епизода! Heart

Ани Hug
Скрит текст:
Имаш си компания!



Приятен ден и спорна седмица ви желая! Two Hearts Flowers Four Leaf Clover

# 502
# 503
  • Мнения: 36 784
Привет Hug

Злати, Лу HugHug

Скрит текст:
Компанията ми е много приятна...Ходихме на разходка.....

Надявах се да са пуснали първия фрагман за 8-ми епизод, но ще трябва да почакаме....

Още не съм гледала преведения епизод...И не мога да коментирам нищо...

Важното е, че в следващия епизод ще има сватба....



Приятен ден и спорна седмица.....

# 504
# 505
  • Варна
  • Мнения: 2 973

ТОЛКОВА ДЪЛГО ТЕ ЧАКАХ
Какво ни очаква в 8 серия? - анонс 1 🎬

# 506
# 507
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Здравейте момичета,

# 508
  • Мнения: 41 882
Здравейте,момичета!



Ани Hug Лу Hug Гости Hug

Златна Hug Бризче Hug,благодаря за фрагмана и превода! Flowers HibiscusFlowers Hibiscus
 Кадир притисна Сибел! Така разбра,че е имала връзка с Джемал и я оставил заради майка му!Макар и трудно си призна и че  Айлиз е негова дъщеря .



Желая ви приятен ден,макар и дъждовен! HugFlowers Four Leaf Clover

# 509
  • Мнения: 36 784
Добро късно утро Hug

Златна, Бризче, Гости, Лу, Злати много приятни изненади Hug

Вече си имаме първи фрагман за 8-ми епизод и то с превод, за което много благодаря на Златна Hug и превода на Бризчето Hug
Благодаря за кафетата и поздравите на Гости, Лу и Злати Hug

На Кадир му изстина усмивката, когато разбра, че Айлиз е дъщеря на Джемал....Thinking
Дали е разбрал, че Ерол е също син на Сибел и Джемал....Thinking

От 7-ми епизод, разбрах, че когато Мерием беше на свиждане при Село, той й каза, че Кадир е различен от семейството си, но Мерием, му каза, че там всички са заедно и ми се струва, че Село се настрои и против Кадир...Но само така ми се стори - гледах го с руския превод, българския още не беше излязъл и може да не съм разбрала нещо....
Ще се радвам, ако Злати или някой друг е изгледал епизода с български превод да сподели по-важните неща, защото
Скрит текст:
Май няма да имам време да го изгледам...Сина ми и снаха ми си работят по цял ден, дори снощи снаха ми работи до 19.00 часа и аз с внука се занимавам по цял ден - рисува, като гледа видеоклипчета и правим албум...ходим на разходки, готвя,...., а вечер играем на игри...и нямам никакво време.....

Хубав ден, макар и дъждовен.....

Общи условия

Активация на акаунт