E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~205

  • 33 593
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 41 793
Здравейте,момичета! Nature CloudNature Sweat Drops



Лу Hug

Ани Hug,Йозджан май доста  неща ще трябва да понася покрай Фейза.



Алтернативен плакат за поредицата "Синхронно"...


Желая ви приятна и спокойна събота! Two HeartsFlowers Four Leaf CloverFlowers Tulip

# 631
  • Мнения: 36 768
Добро късно утро

Идвам с мляко за кафето



Злати, кой каквото си надроби, това си сърба. Ози търси, търси и накрая намери, че размери.

Снощи срещнах един видео клип от концерт, на който Йозджан е много по-млад....с невероятно изпълнение и артистично държание....На сцената е невероятен...Във филмите е по-обран....може би няма такава свобода на действие, трябва да прави това, което от него изискват сценаристи и режисьори....И веднага изплува една друга сцена, Йозджан с бременната Фейза с неизмитата коса и прословутия клин с който изкара цялата бременност....Но човек каквото сам си направи, цял Станбул не може да му го направи.....
Не съм очаквала обаче, че кифлата ще посегне на кариерата му.....Все пак от там идват къщата, колата и парите с които тоя я задоволява, въпреки развода им.....Но явно, че тя си прави други сметки...но може да излязат криви.....
Погледнах малко от минисериала "Синхрон".....Мисля, че Фейза още не е излязла от ролята на героинята Мина.
Жалко за Ози....Cry

Малко настроение за почивния ден....



https://www.youtube.com/watch?v=2eYG6SSfnmg

Хубав ден Hug

# 632
  • Мнения: 41 793
Добро утро!



Ани HugHeart

Надявам се днес да  пуснат новите снимки и озета за 12 еп.



Има превод на 1 еп. на БГ  на Синхрон....

от... групата Tурски сериали с превод....

☆...........இڿڰۣ-ڰ........С И Н Х Р О Н - 1 ЕПЕЗОД ☆БУРЯ ☆

Минисериал на Йозджан Дениз, сниман по време на карантината.

Тук »> https://ok.ru/video/2337762314921
И тук https://dox.abv.bg/download?id=8c3e740405# - Линк за сваляне

Времето е нещо, което поставя под въпрос света, в който живеем, и Вселената, в която живеем. Какво ще стане, ако всички онези неща, които не сме избрали, продължат да живеят в друга реалност?
Срещайки се в един и същи ден, по едно и също време, в три различни истории, Седат и Мина се сблъскват с напълно различен живот, който не са избрали в паралелната си вселена.

добавям линк от групата във ВК
https://vk.com/public198874680?z=video-198874680_456239461%2Fd46 … l_wall_-198874680

Благодаря на Бризчето Hug,за превода и субтитрите! Flowers Hibiscus

Желая ви спокойна неделя! Flowers Four Leaf CloverFlowers Tulip

# 633
# 634
  • Мнения: 36 768
Привет момичета Hug
Злати, Лу прекрасни кафета и пъстри красиви пожелания за днешния ден Hug
Сутринта исках да ви пожелая красив и щастлив ден, но никой не беше писал след мен, след това задачите ме подеха....
Злати благодаря за резюмето на мини сериала "Синхрон" и на Бризчето за превода на първи епизод Hug
От вчера си мисля, да не би Фейза след участието в този сериал, да си е повярвала, че историята с домашното насилие може да я разиграе в реала....
В последните обвинения тя казва, че Ози я е тормозил още по време на бременността, но всички знаем, че те сключиха брак на 8-ми март, а детето се роди месец и половина по-късно...Аджеба, ако е имало домашно насилие, защо Фейза се омъжи за Йозджан...Защо още тогава не раздуха тази история, а точно сега....
Но както вчера писах в скрития текст, много жени се възползват от защита с цел материална облага, а много мъже са малтретирани....
А като знаем какви играчки са комшийките и какви лъжи и интриги правят в сериалите, мисля, че и тук случая е такъв....

Попадна ми снимка на Йозджан със сина му Кузей - по същия начин е облечен Кадир за предстоящия 12 епизод....









Предполагам, че Ози се е преборил все пак да вижда детето.....

Хубав остатък от деня и прекрасна вечер HugHeart

# 635
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 847
Ани, грозна история...Писано му било да му пати главата Озджан Дениз...Късно се ожени....Но по добре  да си беше останал ерген...Пак можеше да си припознае детето и да се грижи за него...Така е по света, но в Турция с нейния криворазбран морал...

# 636
  • Мнения: 36 768
Добро свежо утро
Облачно  и студено е, но с положителна нагласа и добро настроение, денят и седмицата  ще бъдат  прекрасни Hug




Гости наистина случващото се с Йозджан и Фейза е грозно.  Но дори и да нямаха официален брак и в последствие развод, нещата не се променят. Случаят за който загатнах преди дни е такъв. Нямат брак, живееха на семейни начала. За съжаление не се изясняват случаите, а се решават въпросите дума срещу дума и предимството е на страната на жената.
Четох едно изказване на една от сестрите на Йозджан ....
Скрит текст:
Фейза била пияна, детето останало без надзор...станал някакъв пожар в дома й и косичката на Кузей била опърлена. Фейза му боядисала косата руса....След този случай Йозджан е поискал да му се присъдят родителските права....Фейза не отрича случката, но започва атака, за да запази родителските права....
Поживьом - увидим, както казват руснаците.......

Тази седмица предстои да видим предпоследния епизод на "Дълго те чаках"
Надеждата е истината да се разкрие....От фрагмана разбирам, че въпроса за Ерол ще бъде разкрит в този епизод...Но аз съм нетърпелива, да видя и другата истина - за Село....Интересна ми е реакцията на Михре, която не искаше да вижда Село, защото внасял дискомфорт в семейството й от който цялото семейство страда....Разбира се очаквам справедливост за стореното от Джемал, а защо не и от Сибел.....
Днес ще очакваме втори фрагман и снимките и озета за 12 епизод.....

Хубав ден и седмица Hug

# 637
  • Мнения: 41 793
Здравейте,момичета!

Нова седмица-нов късмет.Предстоят ни красиви и цветни празнични дни, които носят много радост и настроение.Ще посрещнем Лазаровден и Цветница с вярата и надеждата,че всичко хубаво предстои.
Бъдете здрави! Flowers Four Leaf Clover



Лу Hug Ани Hug Гости Hug,за споделените инфо и мнения от вчера!
Малкият Кузей ми прилича на Фейза! WinkSimple Smile

Ани Hug,за сутрешното кафенце и коментара!
За казаното от сестрата на Йозджан и аз го бях срещала при рускините,когато започна подготовката
за новия сериал и Фейза под нечие влияние започна делото и така навреди на проекта.

Докато очакваме новите снимки и озета за 12 еп.,да пусна нови снимки с Аслъ!
За 2 фрагман ще видим,на предния епизод си останахме с един.









Желая ви приятен ден и щастлива седмица!

# 638
  • Мнения: 36 768
Златимай са пуснали снимките за 12 епизод, ама имам ангажимент и нямам време да ги разглеждам и да ги пусна....



Кадир как страшно гледа Село......

# 639
  • Мнения: 41 793
Ани,благодаря! Hug Ще ги пусна от сайта на Стар тв.!





















и озета:
( няма превод на руски ез. за това направих от турски ез. чрез гугъл,с някои мои корекции)
Всички баланси в семейството започват да се променят и тайните започват да се появяват една по една. Кадир все още е под шока  за Ерол, когото познаваше от години като брат. Отвъд страданието Айлиз изпитва горчивината, че не може да каже „Брат ми“ на Ерол. Сибел решава да изгори корабите и изгаря предпазителя, който ще направи бъркотия.(явно предприема някакви действия) Thinking Джемал обвинява Кадир за инцидента, който е причинил. Докато Кадир отново крещи, че е убиецът, въжетата между тях се затягат. Въпреки всичко, Селахатин стои до семейство Ерен в трудните им времена и е въпрос на време да се изправи пред реалността, за която не знае.

# 640
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 847

# 641
  • Мнения: 36 768
Злати, Гости Hug

Злати благодаря за снимките и озета за 12-ти епизод Hug

Незнам какво да кажа...Thinking Предполагам, че Село ще научи, че е малкия син на семейство Ерен, а в последния 13-ти епизод всички карти ще бъдат на масата....Всичко ще стане набързо...Не, че в сериали давани по 2-3 сезона, сюблимния момент е н последната минута на финала....

Тази снимка ме озадачи....



Няма Джемал, няма Сибел....Thinking

# 642
# 643
  • Мнения: 36 768
Добро утро прекрасни Hug
Лу сервирала си ни кафето с късметче Flowers Four Leaf CloverCoffee Hug
А дано да го имаме Hands Pray

Днес не видях никакви новини...Ще чакаме....



Приятен и спорен ден, макар да е студен и дъждовен....

# 644
  • Мнения: 41 793
Здравейте,момичета! Nature Sweat DropsNature Closed UmbrellaNature Low Brightness



Гости Hug Ани Hug Лу Hug,за споделеното от вчера и днес! Flowers Bouquet

Днес дали ще ни пуснат 2 фрагман?Или вече като знаем,че наближава финала ни оставят с по един!



Желая ви ползотворен ден! Two HeartsFlowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт