Лидл 146 - Декемврийска коледно-юбилярска

  • 130 252
  • 2 749
  •   1
Отговори
# 2 700
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Може би касова бележка сте нямали?
В случая с хартиена такава. Отказ, заради ковид. Никъде не го прочетох това.

# 2 701
  • Мнения: 9 657
Лени, кажи за месото как го прави.
Аз пека бавно плешката маринована и на руло. Сега я глазирах с мед, онова балсамико и ще видим.

# 2 702
  • Мнения: 13 913
Ще ме уморите с тия гащи... Laughing Заражете го бика, тя по китайския календар новата година почва някъде март месец май да беше Grinning

За да не е съвсем лиготия извън темата - въпросният свински врат и вкъщи се одобри, та ходих и втори път да купувам. Испански бил, незнамсикакъв... то аз вече нямам вяра и в месарница какво биха ми продали, честно казано. Вкусен беше, на шишчета го изядохме.

# 2 703
  • Мнения: 3 417
Идеален си е вратът . Нищо че е испански.
За първа година купувам - обикновено само домашно консумирам и този няма отлика . Мирише си на нормално месо .
Нарязах го на пържоли и половината е във фризера . За сам човек ми е достатъчен . Бих се полакомила за още две парчета . Но е излишно .
Аз мариновах на пържоли - но ще го пека утре . За тази вечер доста неща направих и не искам да влача храна до февруари .

# 2 704
  • Мнения: 6 522
Заради вируса върнати нехранителни артикули изолираме за 24ч.
За хранителни може да има някаква новост, щом не са приели връщането. Аз съм в болничен и не съм в течение ако има нещо ново по темата. Но като размисля, хранителен продукт, нямаме възможност да изолираме така, както нехранителен.

Аз съм с червени гащЯ Stuck Out Tongue Winking Eye

Весело посрещане, момичета! От Новата само красоти е вкусотии чакаме.
Бъдете здрави!

# 2 705
  • Мнения: 378
Питахте за Лидл в гр. Раковски. Има навалици, но само в определени часове. Примерно от обяд до 19.00 има хора. След 19.00 няма толкова.

# 2 706
  • София
  • Мнения: 10 356
Мая купувам прясна по 500 гр. професионална на Лесафр (1лв е от склад за брашно) Замразявам я и ме изкарва година... Никакъв проблем, съживява се идеално като се стопли. И за хлебопекарна, и за козунаци, за питки...
На същата марка, но сухата (11 гр. пакетчето) ползвам за хлебопекарната. Действително няма грешка. Веднага се усеща, като съм ползвала друга мая.

ПП: Тази "Българска ферма" имат страхотен суджук за сушене. По-добър е от лидълския (поне според нашия вкус), а цената е горе-долу еднаква.
Пробвайте тази, от Фантастико е, био щанда, слага се много малко 2-3гр. на 500гр. брашно, на по-хубава независимо дали прясна или суха не съм попадала.
https://www.biomag.bg/ziva-maia-doves-farm-125-g-1.html

# 2 707
  • София
  • Мнения: 5 547
ЧНГ, форумски дружки.
Желая ви здраве, късмет и да забравим за всички несгоди и болести.
Wine Glass

# 2 708
  • Мнения: 1 833
ЧНГ! Много здраве, късмет и повече парички за харчене в Лидл и въобще!

# 2 709
  • Мнения: 25 918
Честита нова 2021-а,  прекрасни.
Да бъде здрава и силна. И пазара ни в Лидъл,  също.

# 2 710
  • Сливен
  • Мнения: 4 087

Основно ви чета момичета.Благодаря на всички ,които споделяте.
Да сте много здрави и щастливи,и по-добра нова година ви пожелавам.

# 2 711
  • Мнения: 6 938
Честита Нова Година Hug
Бъдете здрави! Heart

# 2 712
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 120
Честита Нова Година! Здрава и успешна да е!

# 2 713
  • Мнения: 2 147
За много години, момичета и момчета! От хубави по-хубави да предстоят!

Нова година - нов късмет!
Покупки от Лидл безчет!
Полезни, забавни и глезотийки
За малки и големи, и най-вече за форумлийки!
GrinningHeartWine Glass

# 2 714
  • Мнения: 28 032
ЧНГ! Да сме здрави и щастливи през новата година! Blush

Общи условия

Активация на акаунт