Спам тема(Коледно-Новогодишен Спам!) - от 01.12. до 31.12.20г.

  • 14 543
  • 1 236
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 313
Е аз какво да нося освен себе си...
Бъди българка - доведи брат си(сестра си/някоя роднина). Joy
Нали знаете как различните нации ходят на гости - американеца носи уиски и сода, французина коняк и бонбони, руснака водка и краставички, българина води брат си. Joy

# 16
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Ариооо, да не забравиш хималайската сол, че де без нея! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 13 082
Джасте, ти пък брат/сестра 😂 Забърсвам по един младеж и отивам. Ще им дам да мъкнат чувала с хималайска сол.

# 18
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Имам, ма, как без авокадо, бе, оуууууууууу... имам и чиа даже Joy

а миди сенжак имаш ли Simple Smile

# 19
  • Мнения: 11 505
Пффф, хималайска, най-малко да е пушена, киноа не, може годжи бери Laughing

# 20
  • Мнения: 13 082
А младеж?! За младежите нищо не казваш, да разбирам, че искаш да нося по един?

# 21
  • Мнения: 11 505
Бе, носи и младежи, бе, ма ку не ги харесам ше ги връщам

# 22
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
ноу отворени на малкио петАк Simple Smile

# 23
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Кико, хич не се и хаби да ги връщаш. Натирвай ги в гората... Wink

# 24
# 25
  • Мнения: 15 313
Не знам защо цял живот съм се чувствала ощетена, като всъщност съм имала и имам всичко. Първа любов, нежна любов, истинска любов(вечна и със сродна душа). Имала съм безграничната, безусловна, безкрайна, вечна и нестихваща обич на родителите ми. Всичките ми любови ме помнят с добро, с обич, с нежност. Джастев ме обича и знам, че е истински. Аз също, обичам го като част от себе си, обичам го сега и завинаги, до края на вечността и отвъд това. От известно време си мисля, че недоволството на хората е защото не осъзнават това, което имат и все искат, и искат, и искат, а всъщност имат всичко.
Пожелавам ви да имате онова всичко, което не осъзнавате, то е това, което винаги сте имали и ще имате. Бъдете живи, здрави и щастливи. Да бъдем живи, здрави, обичани и щастливи. Това е моя декемврийски подарък за вас - пожелание за обич, уют, щастие, обич и любов. Heart Обичам ви и ви желая късмет. Heart Eyes Heart

Бтв: Докато чакаме Кръстника, днес се спомина чичо ми. Искам тази тъжна година да свърши и Новата Година да донесе само хубави емоции.
Благодаря на всички за топлите чувства и топлите думи. Помагат ми. Heart

# 26
  • Мнения: 11 505
Джасте, аз понеже съм абсолютен мазол като трябва да изразя емоция в думи, само мога да те прегърна и цуна Kissing Heart

# 27
  • Мнения: 15 313
Благодаря ти, Кике. Heart Hug

# 28
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Много красиво казано, Джасте! И много вярно! Hug
Да почива в мир чичо ти!

# 29
  • Мнения: 17 616
Джасте, аз понеже съм абсолютен мазол като трябва да изразя емоция в думи, само мога да те прегърна и цуна Kissing Heart

резко не се чувствам добре

Общи условия

Активация на акаунт