Отговори
# 645
  • Мнения: 10 934
Ние по правило не пуцаме от солидарност с домашните любимци, но си е красиво.

А и от солидарност към уличните животни. За тях ми е много по-жал, чудят се къде да се заврат... кучета, котки... То навън е сякаш война. А и те както чуват много по-силно от хората...

По БНТ4 на 1 януари имаше най-безумното нещо, повториха си новогодишната програма от миналата година на площада Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 646
  • София
  • Мнения: 27 142
Какво ни чака през Април.
Явно и да отпадне някой ще има шанс да се завърне, изобщо ще има всякакви въртележки и случайността би трябвало да е сведена до минимум.
Ако игрите както обещаха са пипнати добре ни чака гарантирано зрелище. Simple Smile

Цитат
ОСЕМТЕ двойки риалити герои, които ще влязат в битка за победата за първи път заедно, за пръв път лице в лице и за първи път в Maximal REVENGE.

Ще преминат през много етапи.
Ще наблюдаваме епични индивидуални сблъсъци на Жени vs Жени и Мъже vs Мъже, ще ги видим и в отборни битки, както по две двойки, така и в масови битки между всички!
Ще губят, ще се връщат в играта, ще печелят, ще получават шанс за Revenge /Реванш/ ще дават своя наказателен Вот, ще бъдат Герои, ще вдъхновяват...

Няма двойка фаворит, защото всяка от тях ще има шанса да разгърне своите умения, спортна злоба, психика, тактика, сила, издръжливост, ловкост, стратегия и отборна игра на Maximal.

Очаквайте зрелищни епизоди, много истории, които са останали неразказани, вдъхновяващи моменти и само един победител!
Коя двойка ще извоюва победата измежду най-добрите от добрите?

# 647
  • Мнения: 10 256
А къде и как може да се гледа Maximal REVENGE? Разбрах че в тубата, но като го потърсих и нищо не намерих от старите предавания. Сега това не е почнало още, ясно. Но ще може ли свободно да се гледа някакси?

# 648
  • София
  • Мнения: 27 142
https://www.youtube.com/channel/UCmU2qDjCl-kP4baj9UnQpow/videos

сезон 1 е от 3 епизода
сезон 3 (Козлодуй) е 4 епизода
има ги всичките 7 видеа (средно около 30 минути на епизод) + отделни клипчета на ентусиасти.

във Фейсбук също може да ги намериш като напишеш в търсачката Maximal. Там също ще качват видеата. Даже първо там ще се качват като започнат пролетта.
Ще е през Април месец, още не са уточнени датите.

# 649
  • Мнения: 36 428
Каналът Файн ливинг вече го няма, ще ви липсва ли? Гледахте ли нещо по него? Аз преди гледах Ловци на къщи и подобните предавания, но скоро не е излъчван нов сезон, така че няма да ми липсва особено.

# 650
  • София
  • Мнения: 4 192
Аз гледах търсенето на дом. Интересни ми бяха особено за Хавай

# 651
  • Мнения: 36 428
Да, то е същото предаване, просто съм го виждала написано и по двата начина, а на английски е Хаус хънтърс. Гледах и предаването за Америка, и тези, които търсеха по света (беше по-интересно, освен това беше любопитно как американците винаги искат голяма кухня с голям хладилник...), а също и за островите.
Жалко, че няма нови сезони.

# 652
  • София
  • Мнения: 5 745
Изгледах първия сезон на Максимал и започнах козлодуйското. Не познавам участниците по физиономия, явно някои са от други формати, защото мернах в коментарите. Частта с яденето на карантиите ми е най-ужасна. И сега ли ще има такова изпитание? Правилно ли съм разбрала, че не се печели нищо? Даже ми попадна в нета, като търсих инфо, че плащаш, за да участваш?

# 653
  • Мнения: 2 619
И аз гледах само тези с къщите по Файн Ливин, но отдавна. Напоследък не съм и даже не съм забелязала, че каналът го няма.

Това за наградата в Максимал е интересно! Аз си го представях, че печелят я кола, я нещо...

# 654
  • София
  • Мнения: 5 745
Аз не съм сигурна, но поне в първия сезон (силно казано, то са три серии, доста аматьорски) не разбрах да печелят нещо, освен самата победа.
Иначе ето това ми попадна, може да сте го коментирали, но съм изпуснала

# 655
  • София
  • Мнения: 11 538
Е, няма как да има награда, няма реклами откъде ще дойдат парите за такава. Сега като е с известни, току виж намерят някой спонсор, ама и той първо ще им покрие разходите


А това от линка за 300 лв, май е друго, те правят и тип тиймбилдинги, но със спане в къща и храна и им организират игри.

# 656
  • Мнения: 2 485
Да, друго е, както е написала Niya!

# 657
  • София
  • Мнения: 5 745
Ясно, благодаря, аз затова питам. Странно ми е, защото няма правила. Различни бяха и двете първи серии на двата "сезона". В първото бяха по двойки, в Козлодуй отборно.

# 658
  • Мнения: 1 437
Явно са опитвали да видят как ще е по-добре, как ще е по-интересно и са напасвали нещата. На мен честно казано не ми е особено интересно и по-скоро цъках напред назад по епизодите, но може този сезон да е по-добър. Все пак правят опити хората, няма лошо.

Аз напоследък все хващам интересни филми по никое време и вече си разбих съня. Изниква ми вечният въпрос - защо толкова късно дават хубавите филми, а в нормалните вечерни часове някакви глупости Neutral Face

# 659
  • Мнения: 2 029
Може би се надяват да се навие някой спонсор. Но ми е интересно как стои въпроса с авторските права на тия шоута. Навсякъде има игри, навсякъде има глад, има гласувания и т.н.   Кой точно елемент от цялата картинка е характеристичен белег, по който да претендираш за авторски права?

Общи условия

Активация на акаунт