Отговори
# 630
  • Мнения: 11 043
Ето и рейтингите от снощи:



# 631
  • Мнения: 2 641
БНТ не са мръднали много от времето на Хачо, но ние например традиционно обръщаме на техния канал на връх Нова година, за химна и Многая лета. Когато сме у дома, де. Така че не се учудвам на рейтинга.

Мери, не намирам кой е сценарист на този сериал по бтв. Има само кой ще участва, но нищо не ми говорят тези хора, освен Иво Аръков (а аз не съм впечатлена от него).

diziler, можеш да се обръщаш към мен и с "птицо", ако това ще те успокои Laughing

# 632
  • Другата България
  • Мнения: 37 400
Скрит текст:
БНТ не са мръднали много от времето на Хачо, но ние например традиционно обръщаме на техния канал на връх Нова година, за химна и Многая лета. Когато сме у дома, де. Така че не се учудвам на рейтинга.

Мери, не намирам кой е сценарист на този сериал по бтв. Има само кой ще участва, но нищо не ми говорят тези хора, освен Иво Аръков (а аз не съм впечатлена от него).

diziler, можеш да се обръщаш към мен и с "птицо", ако това ще те успокои Laughing
Драгомир Шолев. Което име на мен нищо не ми говори.
"Подслон" и "Посредникът" са негови, но не съм гледала нито един от двата.
Голяма заявка дават, пък да видим.
Иво Аръков го помня от "Фамилията". Там не го харесвах, но пък в "Кецове" добре се справи.
Мисля да му дам шанс, на сериала.

# 633
  • Мнения: 2 513
Определено!
Скрит текст:

# 634
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Честита Нова Година на цялата компания!
Нека новата година ви донесе преди всичко здраве,много късмет,незабравими мигове и емоции,да бъде по-хубава от всички досегашни!Бъдете много,много щастливи-вие,близките ви и семействата ви! Hug

Май не съм изпуснала много,че не съм гледала новогодишната програма. Wink

# 635
  • Мнения: 2 641
След Юлката, ето едни новогодишни Веселин и Атанас (колко хубав сняг в Чикаго!)

Скрит текст:

Скрит текст:

А Милен, Любо и Ваня от Игрите 2 са били на гости в Нова. Струваше ми се, че Милен е много по-висок от другите, докато бяха в Игрите. А тук ми изглежда почти колкото Любо.

Скрит текст:

# 636
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Аз видях Ники преди два дни в Южния парк /разхождаше се по къс ръкав Mr. Green/ и той е дооста висок.

# 637
  • Мнения: 1 902
Честита Нова година. Телевизор не сме гледали, само пуснахме Руменчо в 12 без 10 по Бнт и толкова. Бяхме 12 човека вкъщи и гостите си тръгнаха в 5.
Друго незнам какво да кажа. Grinning
Чакам си Черешката в понеделник. От Игрите-2 ще запомня евентуално само Любо, евентуално Борислав и Чудомир, другите са ми тууу мъч изкуствено създадени образи, от които няма какво да се научи, освен чекнене и позьорство-не мерси. 😀

# 638
  • Мнения: 11 043
@avi10, Олинезко (Никито) е висок 2 метра. Мисля, че 197 см

@emiliq, тия гости чак в 5... мале, мале... Трябвало е да се прозявате по-звучно и по- начесто още от 01ч Grinning Grinning Така де... да се усетят

# 639
# 640
  • София
  • Мнения: 27 220
Ами добро попадение тук след ДанчоЯновото недоразумение.
Все пак това са актуалните победители и шампиони в двете топ риалита, да ги видим срещу другите как ще са. Simple Smile
Браво и на двамата че са се навили, защото все пак са с ореола на победители и някои се пазят след подобни победи и не се пускат никъде другаде, за да не загубят. Simple Smile

# 641
  • Мнения: 2 641
Значи това Ванче с Милен е победителката от Фермата?

# 642
  • Мнения: 2 513
Ето още малко от "нашите хора". 😁

Георгиос се хвали, че на 01.01.2021 г. е изкачил Черни връх за 3 часа:
Скрит текст:

Анка за пореден път ни демонстрира израсналия си маникюр (явно нейната "запазена марка"):
Скрит текст:

А "Големият" отново е Царят на... гюбеците:
Скрит текст:

# 643
  • София
  • Мнения: 27 220
Значи това Ванче с Милен е победителката от Фермата?

Да, като Ваня стана изключително убедителен победител след рекордните 4 спечелени дуела + победа на вота на фермерите от всичките 6 сезона + вота на публиката.

# 644
  • Мнения: 1 444
Честита Нова Година, съфорумци! Flowers Evergreen Tree Много здраве и късмет на всички! Hug


Радвам се, че Ваня и Милен ще участват, въпреки че той не е баш рекордьор по победи, ама карай Yum

Браво на Георгиос. Аз искам някой път да карам нова година на Копитото на Витоша и да гледам фойерверки отгоре надолу. Ако предположим, че няма смог. Stuck Out Tongue Winking Eye
Сега само от при нас на балкона. Ние по правило не пуцаме от солидарност с домашните любимци, но си е красиво.
Програми гледахме всякакви, части от бенетейската и тази на бтв имаха попадения.
На БНТ не може да се сравни с тези от времето на Хачо Бояджиев, но все пак е похвално, че се заеха да направят нещо, след толкова години на бездействие.

Общи условия

Активация на акаунт