Отговори
# 600
  • Мнения: 10 279
Тошко ще речеш че не е гледал ИВ1 и е толкова учуден. Не знам и на какво се е надявал. На цяла Бг ѝ беше ясно още от първото предаване че Тошко няма да спечели. А той толкова учуден. Така става човек като не гледа къде се записва да учавства.

# 601
  • SF
  • Мнения: 21 408
Сценарий не означава да им подават репликите и да им пишат "казва той и поглежда надолу..."
Сценарий означава, че днес ще се играе играта между плувци и бегачи, ще се даде оскъдна храна, за да се създадат отношения - приятелства, конфликти, ще ги заведат за награда на баня, ще им пуснат видеа със семейсвтата, ще дискутират резултатите от вчерашната игра, ще ги посетят водещите....
Тошко не е отпаднал заради сценарий, а зарати това, че не успя да преброи сините предмети и да ги запомни. Можеше да отпадне и заради това, че се опитваше да налучка кодовете и въртеше цилиндрите на посоки. Ето, един сценарий може да включва подобно отпадане.

# 602
  • Другата България
  • Мнения: 37 711
Сега се зачетох, че БТВ снимат вече месец някакъв нов сериал "Белези".
Някой нещо повече да знае?

# 603
  • Мнения: 2 695
Сценарий са обаче и ролите, за които ги търсят още от кастинга - кифлата, лошото момче, клоунът, доброто момче, амазонката и т.н. И после се следят тези сюжети. Например от Майонезата се очакваше да е клоунът и само тези му изяви влизаха в дейлито. И понеже не му се получаваше спонтанно, то си личеше къде му подават шегички. Докато Атанас от миналия сезон си беше натурален зевзек. Тодор сигурно това има предвид под сценарий - че като са го сложили за глупавия и женомразеца, са излъчвали само това, което пасва на образа, а не как е спасявал животинки от удавяне.

# 604
  • Мнения: 11 272
"жъвочънки от удавяни", както би казал той Grinning
Да бяха вкарали Атанас от миналия сезон и Ники Майонезата... заедно, в един отбор, щяха да са велики диалози. Направо култови реплики щеше да има Grinning Тия двамата трябва да направят шоу

# 605
  • Мнения: 36 666
Не мисля, че на Николай някой му е подавал нещо и не мисля, че той се шегуваше (в който и да е момент). Просто си има проблем момчето.

# 606
  • Мнения: 11 272
Когато се ядоса, да взема да хвърля вещите и дрехите на другите... по покривите, това поведение на зрял мъж ли е?

# 607
  • Мнения: 10 279
Зрял мъж според коя генерация 😂?

Напълно зрял мъж си е за нашето време. Типичен келеш на 24.
За времето на родителите ни, такива мъже е нямало, камоли зрели 😂

# 608
  • Мнения: 36 666
Това е момче с някакво заболяване, каквото му беше участието, такова му беше и напускането. И на 60 да стане, пак ще си е същият.

# 609
  • Мнения: 2 540
Скъпа ми компания, нека да посрещнем 2021-а година не само весело, но и с вяра, че хубавото предстои!

Бъдете здрави! 😘

# 610
  • Мнения: 2 695
Весело посрещане на Новата!

Пожелания за здраве и от мен!

# 611
  • Мнения: 9 153
Пожелавам здраве и щастие през Новата година! Да е по-добра, по-здрава, по-забавна и да се радваме повече. Нека има повече усмивки и хубави моменти!))

# 612
  • Мнения: 2 540
Юлиян и Лилия са посрещнали новата година във Варна. Толкова е чаровно това момиче! 🥰
Скрит текст:

# 613
  • София
  • Мнения: 12 516
Много хубава двойка.

# 614
  • Другата България
  • Мнения: 37 711
Ей, мушмуроци, ЧНГ!!!
На всички пишещи и четящи желая здраве, на вас и семействата ви, обичайте се, уважавайте се, прощавайте си, и естествено, пишете тук когато каквото ви душа иска!

Общи условия

Активация на акаунт