Отговори
# 585
  • Мнения: 11 409
Стоянчо не е ли забелязал, че са му паднали гащЕте на тази снимка...


E, търсен ефект. Всички билдъри показват плочки чак.. до долу, хаха. А като си отвори устата на Стоян не му се разбира грам... от ЗВЕРСКИ диалект. Направо си е за субтитри. Такова гадно мьекане направо не мога да понасям

# 586
  • София
  • Мнения: 4 192
Maximal Bulgaria
·
Двойка №7 - Йордан и Даяна.
Сега имат шанса да докажат на всички, че те наистина са железен екип.
Търсещи своя реванш, те са готови да бъдат един до друг във всяка битка без изключение.
Емоционални, понякога тъжни, но винаги забавни, истински и себе си.
Те влизат в състезанието Maximal REVENGE 3 като едно цяло и смятат да победят не с магия, а със Задругата и приятелството си.


Тези след като окупираха с глупости Фермата, дойдоха и тук...

# 587
  • София
  • Мнения: 27 342
Ужас, ЖДНБ. Само не и тези, бляххххх, започва да ми нагарча вече.
Само ще се излагат, другите двойки ще ги бият като мече у дирек.

# 588
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Е не е истина просто...

Последна редакция: нд, 27 дек 2020, 01:02 от avi10

# 589
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Потрес!
Коледен майтап ли е това?
Явно Даяна много го е закъсала за участия.....

# 590
# 591
  • София
  • Мнения: 5 794
И аз го мернах Юлиян.
А предната двойка, за мое щастие като гледам коментарите, ми е непозната.

# 592
  • Мнения: 2 548
И на мене. Какъв им е случаят на тези двамата?

# 593
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
За мен бяха едни от най-противните участници тази година във Фермата.

# 594
  • Мнения: 2 699
Никога не съм гледала Фермата. Едната половинка от Иваниандрей ми е толкова противен от реалния живот, че не съм се прежалила досега да им гледам творенията. Сигурна съм, че кастингите им са достойна конкуренция на Тупаревите.

Юлката е много добре на тази снимка Blush

# 595
  • Мнения: 36 803
Жената играеше докторка в Скъпи наследници. Не гледам Фермата(а ИВ), но знам от близки, че за този кратък период (на сезона) е успяла да се влюби два пъти и да завърти любовен четириъгълник с жената на единия възлюбен.

# 596
  • Мнения: 10 303
Фермата гледах последните две години по 2-3 епизода в началото т. к. моя мъж им е голям фен. Еми чудих му се на акъла честно какво го задържа толкова време да гледа. Вика последните две години не били като първите. Та така и не разбрах дали някога е било по-интересно. Но това което аз направих опити да загледам, едва се траеше. Пак разправии между участници, глупост, пак влюбени, разлюбени, драми, измишльотини... Не разбрах каква им е връзката с фермата.

# 597
  • Мнения: 9 158
Каква разлика в класата на Юли и Стоенча.
Че и с всеки друг. Много обича да се "барне" Юли, отива му и има вкус за мен.

# 598
  • Мнения: 10 303
И аз това се чудя. По принцип съм много злопаметна, но като видя Юли и винаги се сещам за снимките с дечицата които тренира. Всякакъв сорт обиди които му набутаха къде истина, къде лъжа ми олекнаха.

# 599
  • Мнения: 2 548
Юли си припомня:
Скрит текст:

На въпрос дали нещата в ИВ са нагласени, Тошко отговаря, че щом има предварителен сценарий, няма как да не са нагласени и пита щом това трябва да е реалити шоу, защо има сценарий.

Общи условия

Активация на акаунт