Как да постъпя

  • 5 040
  • 187
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 25 907
След като жена ти е толкова властна, защо не ѝ подариш за Коледа няколко камшика и чифт белезници? Тя веднага ще се сети как да разнообрази сексуалния ви живот.
Ако случайно не вдене веднага, можеш да ѝ прошепнеш за изневерите. Гарантирам ти, че ще развихри така, че ще ти държи влага дълго време.
Но гледай да скриеш предварително всички режещи инструменти вкъщи. За всеки случай, ако много се увлече...

# 181
  • Мнения: 1 011
Странно мислене... няма как да са изнасилвачи, защото те точно затова са поканени, да правят секс жената. Може да се случи обратното - да не могат да се представят добре. Което всъщност се случва много често, когато мъжете са повече от един и жената остава разочарована.

Ами може да поискат нещо, което жената не иска. Думата "секс" обхваща доста неща и ако не са се разбрали предварително, а дори и да са, но някой реши да прекрачи границата, може да стане много лошо, ако мъжът е мухльо.

# 182
  • Мнения: X
Странно мислене... няма как да са изнасилвачи, защото те точно затова са поканени, да правят секс жената. Може да се случи обратното - да не могат да се представят добре. Което всъщност се случва много често, когато мъжете са повече от един и жената остава разочарована.
Супер егоцентричен, ограничен и комплексарски прочит. Сериозно ли не можеш да си представиш нещата в аспекта на истински проблем? Това, между другото, също е причина инициативата да е у жената, а не у мъжа.
Най-добре се получава, ако тя познава участниците, вкл.в библейския смисъл, но тогава мъжът не е навит да играе с реални баджанаци и работата пак се проваля. Е, ако жената е някоя неподбираща, на която не й пука особено какво и с кого (обикновено тези жени са... с ментални дефицити, меко казано), е друго, но повечето жени не са от този тип.

# 183
  • Мнения: 12 953
Аз познавам един, който уреди на жена си тройка с още един мъж. Не знам кой как се е представил. Няколко месеца след това двамата се разделиха. Та... някаква тройка може нещо да допълни, ако е желана, но не и да оправи цялата картина до състояние на вечен меден месец.

# 184
  • Мнения: 11 582
Боже, Боже- 38 год. седнал да ми се хвали че има хубава кола, заможни родители и два апартамента, че и хубава работа. Щото, много ни интересува. О, и не пропусна да се похвали с трите смс на лични.
Мноого издишаш, пич, много.
Хубаво е събрала жена ти багажчето им и са се изнесли.
Хич не е проста тя- ти си досаден. Нищо чудно и да си има някое готино лекарче, не се мисли за извънземен красавец. Що да се хаби с твоите фантазии, като с друг й е по- готино.
Абсолютен нарцис.

п.п. жените лекарки и сестри предпочитат жени, ако ще е тройка

# 185
  • Мнения: X
Че ти нещо въобще разбра ли от мненията в темата? Доколкото видях, каза едно мерси на един мъж, който ти обясняваше как всички изневеряват. Което, както знаем, е много грешно и лъжовно твърдение. И тоя мъж беше единственият, който уж те разбрал, другите те сметнахме за... елементарен интелектуално и емоционално.
Дънинг-Крюгер в действие.
Не става хем да нямаш акъл, хем топки, хем да ти ръкопляскат - набийте си го в главите най-сетне. Горните глави имам предвид.

# 186
  • Мнения: 7 690
С глас се смея на "Аз не търся да изневерявам, ама изневерявам.". Че и повторено няколко пъти 😂 Сладур!

# 187
  • Мнения: 46 658
Нека модераторите заключат темата

Общи условия

Активация на акаунт