Молът в Търново

  • 1 671
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 251
Някой може ли да ми каже работното време на Молът  Thinking
И дали в момента вали в Търново  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 153
Не вали ,работното време е всеки ден Peace

# 17
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Мисля,че е от 9 до 20 или 21h.Не съм сигурна обаче.Нещо такова ми се мярна някъде като се разхождахме вчера.

# 18
  • Мнения: 13 512
Днес минах през този mall.Страшна глупост е липсата на ескалатори...само към последния етаж има.И тези тесните стълби.... SickНе ми хареса, не може да се сравнява със софийския....В магазините-няма никой, а на паркинга-няма места. Целият град се е изсипал в заведенията,киното и  боулинга. Надявам се варненския мол да е по-голям и да има повече магазини.

# 19
  • Мнения: 1 153
Днес минах през този mall.Страшна глупост е липсата на ескалатори...само към последния етаж има.И тези тесните стълби.... SickНе ми хареса, не може да се сравнява със софийския....В магазините-няма никой, а на паркинга-няма места. Целият град се е изсипал в заведенията,киното и  боулинга. Надявам се варненския мол да е по-голям и да има повече магазини.

Никога не съм ходила в Мола на София ,но не мисля ,че е толкова зле колкото го описваш,вярно ,че няма ескалатори,но за това пък има асансьор,не смятам ,че стълбите са тесни,поне не по мои представи ,2 човека спокойно могат да вървят заедно по тях.А що се отнася до магазините ,то и друго не се очакваше,поне аз не,защото не може средната заплата да е 250-300 и да имаш възможност да пазаруваш от маркови мазазини Crossing Arms и нормално е да се изсипе целия град там,нали още не сме му се нарадвали а и е единствената боулиг зала за цял град

# 20
  • Мнения: 13 512
Не, не казвам,че е толкова зле. Ние във Варна и толкова си нямаме. Стълбите са тесни, сопр няма...я си представи по Коледа,когато всички са по магазините, какво значи по двама да се разминават...недообмислено е това, но...карай. Изненадах се,че целият град беше там, защото  и в София ходих след като го откриха, н не бее така- имаше малко хора и то в магазините. А за магазините- видяха ми се малко , различни от Варна,но не и като Софийските. Да ви е честит  и да му се радвате!

# 21
  • Мнения: 5 251
Днес бяхме в Търново, но честно да ви кажа не съм очарована от Mall  Rolling Eyes Очаквах да има повече магазини Embarassed Направи ми впечатление Бенетона беше доста по зареден от този във Варна. Имаше магазини в които нямаше друг освен продавачките  Thinking Всички бяха предимно в Пикадили, по заведенията, киното и боулинга  Thinking


monda доколкото разбрах във Варна молът ще е на 6 етажа  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 6 167
И как после да се съглася, че БГ е окаяна
страна в която всички са бедни и нямат пари за сметките.
Така се радвам за всичко което чета, на всички строежи, нови магазини, инвестиции: Молове, Кауфланд, Комо, .. супер! Flutter

# 23
  • Мнения: 13 512
Днес бяхме в Търново, но честно да ви кажа не съм очарована от Mall  Rolling Eyes Очаквах да има повече магазини Embarassed Направи ми впечатление Бенетона беше доста по зареден от този във Варна. Имаше магазини в които нямаше друг освен продавачките  Thinking Всички бяха предимно в Пикадили, по заведенията, киното и боулинга  Thinking


monda доколкото разбрах във Варна молът ще е на 6 етажа  Rolling Eyes

Ха дано! Аз разбрах,че започват да се строят 2 един до друг. На Узунов и на собствениците на софийския мол-евреите. Ще стане  доста смешно,ако  се осъществи. Аз ,разбира се нямам вяра на Узунов и  не вярвам да направи нещо хубаво.Той казва,че неговият ще е готов до декември 2007.Кой знае??
ПС. Днес май много варненци бяхме в този район.В Априлци видях десетки познати...все едно си бях във Варна Laughing

# 24
  • Мнения: 13 512
И как после да се съглася, че БГ е окаяна
страна в която всички са бедни и нямат пари за сметките.
Така се радвам за всичко което чета, на всички строежи, нови магазини, инвестиции: Молове, Кауфланд, Комо, .. супер! Flutter

Дай,Боже повече такива новини,Лени:-)
Сега е вече ред и на Варна,че много изостанахме откм Молове Laughing

# 25
  • Мнения: 5 622
Мен ме зарадва, че в Търновския бенетон има повече неща от Варненския. Тук влязох вчера и половината асортимент просто го нямаше. Имаше по една бройка от модел дреха (тоест примерно яке, от което имаше номер само С, М или най- много С и М  Stop )

В детският беше същата скръб- нищо, умножено по 2  Crossing Arms

То и без това във Варна няма друг читав магазин освен него, а като знам, че и в петте квадратни метра Бенетонски магазин няма да намеря нищо инетересно и ми се отщява въобще да влизам и да се напъвам да гледам  Tired

# 26
  • Мнения: 5 251
Обаче случихме "чудно" време  Tired Обиколихме хотелите в цяло Търново и нямаше свободни места, явно не само варненци бяхме там Wink А на Шипка имаше поне 5-6 коли с варненска регистрация  Rolling Eyes
Нямам търпение да построят моловете във Варна  Hug Имаме нужда от нещо различно  Peace

# 27
  • Мнения: 13 512
Мен ме зарадва, че в Търновския бенетон има повече неща от Варненския. Тук влязох вчера и половината асортимент просто го нямаше. Имаше по една бройка от модел дреха (тоест примерно яке, от което имаше номер само С, М или най- много С и М  Stop )

В детският беше същата скръб- нищо, умножено по 2  Crossing Arms

То и без това във Варна няма друг читав магазин освен него, а като знам, че и в петте квадратни метра Бенетонски магазин няма да намеря нищо инетересно и ми се отщява въобще да влизам и да се напъвам да гледам  Tired
Това е такъв смешен магазин във Варна! Има по 5 модела от новия сезон и  останалото-единични бройки от минали сезони/разбирай до няколко години назад/. Отврат! Изобщо не влизам вече в него!Като отивам в София, оттам купувам на децата.

# 28
  • Мнения: 5 251
А забравих да напиша, че ми направи много лошо впечатление магазина на KENVELO  Twisted Evil Първо, че продавачите бяха влудяващи, ходиха след мен като кученца. Само ме питаха с какво да ми помогнат, какво си търся, това било много хубаво, онова седяло прекрасно... , то човек не може на спокойствие да разгледа. На всичкото отгоре днес бяха пуснали ужасна турска музика  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 153
Ами аз само да кажа ,че в момена се строи пак още един комплекс с много мазазини Crazy,но определено в неделя в града има по малко хора ,а както вече казах тези магазини са доста скъпи за нашия стандарт Tiredа и комплекса нараочно е построен на пътя София -Варна,аз също се чудя как се строят толкова магазини Shockedщото не виждам кой ще пазарува в тях newsm78

Общи условия

Активация на акаунт