Пазарът на недвижими имоти, какво се случва реално? -Тема 50

  • 30 773
  • 874
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 46 492
Моля, пуснете нова тема.

# 856
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
На трамвайна линия е отврат, не може да се спи.

# 857
  • Мнения: 316
Аз съм точно на обратното мнение. Прахта ще я избързаш, мръсния вход ще пометеш и измиеш ...

Проблемът е, че освен по повърхностите прахта се натрупва и в белите дробове Simple Smile

# 858
  • Мнения: X
Попеа, разходки на много интересни места си правите Grinning
Имаме приятели наблизо, в Мусагеница, бяхме тръгнали да се видим, а обичаме да ходим пеш Wink

Ни шума, ни мръсотията мога да издържа, доброволно не бих си го причинила.

# 859
  • Мнения: 244
И аз да се включа в темата за живота на голям булевард. От 33 години живея на такъв, на нисък етаж, еми, не се издържа на такъв шум. И на 27 години, пак не издържах. Никога не съм спала на отворен прозорец, опитвала съм, кошмар е. Зимата спя с нахлупена върху главата възглавница. Лятото е мъка. От няколко години се преместих в стая от другата страна. Нашият блок е на  първа линия на булеварда. Зад него има друг блок. Винаги съм им завиждала. При тях не се чува шумът, пък и прохолякът е по - малко.
Сега построиха блокче срещу Кауфланд - на ужасно кръстовище, почти над трамвайната линия, още има свободни апартаменти, но не бих купила там. Въпреки, че за пенсионер човек, локацията е много удобна.
Извинявай, за Слатина ли става въпрос? Направих връзка там с кръстовище, трамваи, Кауфланд и едно блокче отсреща, в което ходих на оглед.

# 860
  • Мнения: 2 742
На трамвайна линия е отврат, не може да се спи.

+ 1, живяла съм на Павлово, точно на Цар Борис III. Трамваи, павета, откакто сложиха и ония пищящи светофари и стана пълен ад.

# 861
  • София
  • Мнения: 5 931
А, баш на Борис е ужас, павета и трамвай

# 862
  • Мнения: 2 313
Искрено се надявам поне да не прескачате трамвайните линии.

# 863
  • София
  • Мнения: 259
На мен един брокер точно там ми каза, че е топ локация. Grinning Като разберат, че си търсиш първото жилище, веднага мислят, че ще се вържеш на тия неща. Може би им се получава и са свикнали, но е много досадно.

# 864
  • Мнения: 2 313
Аз мисля че района по Борис е доста добре до, а и след Красно Село.

# 865
  • Мнения: 9 754
Просто да не си на първа линия на булеварда. Иначе и на мен районът ми харесва. Особено около СРС и срещу него, около Ритуалната зала.
Баш зад Ритуалната зала има едни малки тухлени блокчета, на по 3 етажа май. Доста занемарени изглеждат, както и полянките между тях. А мястото е много приятно, поне за мен.

# 866
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Разхождах се наскоро в района на Заимов и реших да видя сградата на Инфинити. Някакъв ужас - точно между две бензиностанции, а кажаш самолет мина доста близо до последните етажи. Много лоша локация.

# 867
  • София
  • Мнения: 259
Разхождах се наскоро в района на Заимов и реших да видя сградата на Инфинити. Някакъв ужас - точно между две бензиностанции, а кажаш самолет мина доста близо до последните етажи. Много лоша локация.

Факт. Но още по- голям проблем е бул Данаил Николаев отзад. Моста Чавдар, влакове и т.н. Много шумно и мръсно място, а тази сграда стърчи 10 етажа над целия квартал. Интересно ми е за колко дни ще смени лъскавия си вид с мръсен такъв.

Това с бензиностанциите става модерно иначе, денонощно да можеш да ходиш за цигари Smiley . Отсреща на Черковна едната сграда също е в двора на ОМВ.

# 868
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Бензиностанция си мирише, освен непрекъснатия поток коли. Абсурд.

Около Борис III си е хубаво, блокчетата са дръпнати доста встрани, трамваят е много удобен транспорт. На самите павета обаче много нови кооперации се появиха, явно някои си го харесват да им дрънчи.

# 869
  • Мнения: 9 754
И по чехли до НАП, да си платиш или подадеш нещо. Laughing
И пак почти по чехли до Скара бара. Като отворят заведенията.

Общи условия

Активация на акаунт