Лакове за нокти - 146

  • 31 555
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 329
Долче, пропуснах да ти честитя рожденичката. Жива, здрава и щастлива да ти е. Hug Flowers Four Leaf Clover

# 46
  • Мнения: 27 587
Благодаря, Джаста Blush

# 47
  • Мнения: 395

това ми е сегашния коледен маникюр

# 48
  • Мнения: 9 571
Долче,  Констанс Карол и аз не бях виждала от ученичка, но се оказа, че има в Мейкъп, а правих поръчка от там и сложих 4 броя в кошницата Smiley

# 49
  • Мнения: 1 538
Ели, гел лак ли е ?

# 50
# 51
  • Мнения: 1 792
Кристал, извиках те Grinning Подобно червено с блясък винаги ми е най-коледния цвят- помислих, че наистина се казва "Коледа в бутилка" Joy  Може ли да покажеш това Еси? И другите споменати лакове (може и на ЛС)? Blush
Хаха, Коледа в бутилка е по-подходящо от Jolly Roll People Santa
Ето го Essie Dive Bar:


На 2-та снимка е най-реален цветът, умишлено е обработена толкова силно, иначе няма улавяне. Красив лак е Simple Smile
Ето и "култовите" Essie-та със снимки от Гугъл, аз не ги притежавам:
Mint Candy Apple:

(толкова ми беше харесал този лак по снимки в ИГ, че издирвах негов двойник и всъщност именно такова ментово синьо-зелено беше първият лак, различен от нюд и розово, който си купих. Направо отвори лаковия вариант на Кутията на Пандора Grinning )
Cute As Button:

Ballet Slippers:

Със сигурност има още много култови нюанси, за мен тези 3 са най-популярните и първите, които асоциирам с Essie. Не съм впечатлена от качеството на Essie, в този ценови клас винаги бих избрала OPI и Sally Hansen пред тях.
Осмичка, пропуснала съм кога си сменила формата, не те познах, та чак се връщах да видя ника Simple Smile Супер е!
Есента си взех нови декорации за маникюр, надявам се покрай празниците да имам време (и желание) за някой по-интересен маникюр, в който да ги включа и да покажа тук.

# 52
  • Мнения: 7 710
това червено също може да мине за коледно

# 53
  • Мнения: 3 640
това червено също може да мине за коледно

Имам го, но при мен има един огромен минус и той е, че след като го махна ноктите ми са оцветени.

# 54
  • Мнения: 1 420
това червено също може да мине за коледно

Това червено му се точя от известно време и май ще го взимам❤
Прегреших в сайта на ГР с 10 - тина лака, че много исках да взема от рич колор номер 30 и като видях че са по левче, пък и други серии имаше намалени.....А, уж исках да поспестя, че  и рокля си харесах, и няколко други неща чакам 🤫🤫🤫

# 55
  • Мнения: 7 710
колко е доставката от сайта на ГР?

# 56
  • Мнения: 1 420
колко е доставката от сайта на ГР?
За София е 2.50, за страната 5лв. Спиди ги доставят, а над 45 лв е безплатна

# 57
  • Мнения: 31 226
Уникални маникьори от дамата с бежа и и джинджифиловото човече и Кристал Ноар. Впечатляващи!:sparkling_heart:

# 58
  • Мнения: 174

Момичета, този е от снощи, но ми се обели още днес на единия пръст. Последно време и 3 дни не изкарвам

# 59
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
Еси Минт Кенди Епъл съм купувала за 6 лв в Софийски ДМ Grinning
https://www.instagram.com/p/B_Ac120DYh2/

Общи условия

Активация на акаунт