Запечена кърмачка

  • 1 796
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
И аз съм с проблеми с изхождането след раждането.
Нашия татко е гастроентеролог и като му се оплача казва - това няма лечение. Пий повече течности. Пия колкото мога течности, но не помага. Когато ям повече плодове - круши, сливи, праскови се чувствам по-добре и "става" по-лесно... От гроздето примерно ми се надува много стомаха и се побърквам.
За цепването на дупето таткото ми даде да се мажа с Pilex /Пайлекс/, който омекотява кожата, облекчава и успокоява хемороиди, анални фистули, флебити и др. Ние с цепването сме към фистулите.Дано ви помогне!

# 16
  • Мнения: 23
Както писах, чудех се дали да не се мажа с нещо, за да се омекоти дупето и да не се цепи.
И реших да пробвам с мас с невен, майка ми го направи за зърната на гърдите, когато ми бяха чувствителни, а и за бебка ще го ползвам зимата, ако се наложи.
Аз си я държа във камерата на хладилника и така като е замръзнала  си отчупих малко парченце, колкото нокъта на малкия пръст, намазах отвън и другото пъхнах вътре, като свещичка. Малко е гадничко, но май има ефект, защото вчера не бях ходила до тоалетна и днес очаквах голямо цепване, но УРА, всичко мина почти без болка и няма кървене.
Така, че явно трябва да се омекотява дупето Laughing

# 17
  • Мнения: 2 553
И аз съм за Дуфалак  Peace

А иначе по някое кафенце, овесени ядки ... знаеш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт