Всичко за всички марки гел лакове - 33

  • 21 711
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Paris, France
  • Мнения: 14 160
Нящой ползвал ли е гел лакове на Флормар?

Два имах, донесени от България. Единия го подарих, защото дублиране цвят на Гелиш, който имам, а другия още се мотка някъде, но скоро не съм го слагала. Препоръча ги prinzesata в тази тема. Мноооооого ми харесват - редки, лесно се мажат тънко и се самоизравняват и дават идеална линия около кутикули. Средно покривни, 3 слоя слагам. Не вонят. Жалко е, че цветовата гама е ограничена.

Върху реинфорс с махнат лепкав слой не се отдръпват ако се сложат супер тънко. Лакирам спокойно 4 пръста и пека направо, без да фиксирам като  amini.

За цената са бомба.

Последна редакция: пн, 07 дек 2020, 14:12 от Nevena Virolan

# 16
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Прилични НЕкитайски лакове са и най-важното достъпни в реални БГ магазини. Имам 5-6 и доста съм ги ползвала.
Отдръпването от кутикула е много полезно за начинаещи.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 631
Къде се продават гел лакове Флирмар?

# 18
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Нощес се намацотих Simple Smile И сега се чудя ... да си го загрозявам ли с ваденка или не? Май ще сложа една след обяд пък, ако чак толкова не ми хареса ще я изтрия Simple Smile
База: цветна номер 6 на Сикретли; цвят - Комилфо G014; някакъв китайски Лили купуван мнооого отдавна от снаха ми, но много, много ми харесва като цвят Simple Smile; топ: пробвам и изпитвам за пръв път на Нес топ оф топс Simple Smile

Скрит текст:

# 19
  • Мнения: 4 872
Аз съм ЗА без ваденка Wink

След едноседмична почивка без лак, малко избухнах с цвят, фолио и ваденка. Черно и розово-росалинд
Скрит текст:


# 20
  • Мнения: 1 798
Лепило за фолио на Борн Прити.
Кое от двете да взема

# 21
  • Мнения: 561
Здравейте момичета, идвам с мнение след ползването на киселинния преймър на Коди. Ами, издържа ми така мечтаните две седмици маникюрът. Почти целия де - на осмия ден правих наново двата средни пръста, но при тях ми се струва, че е било заради кофти нанасяне, защото се бяха надигнали на едно и също място.
Протоколът беше:  хубаво изтъркване на ноктите със спирт, киселинен праймер (с много добре отцедена четка и нанесен с точкуване), 2 слоя каре с матов топ на ГР, ултрабонд по свободен край, каучукова база коди, кавър база ФОКС, топ UNO Super shine. Много е бляскав този топ и се беше запазил такъв до свалянето.
Преди време се бях оплакала, че кавър базата на ФОКС ми се отдръпва от свободен край и установих, че това се случва като я нанасям над друга база, досега съм пробвала да я комбинирам с НЕЕСС и Коди. Нанесена самостоятелно няма този проблем, но пък не е толкова трайна.
Забравих да спомена, че не беля, а свалям с киснене с течността на Коди.

# 22
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 488
Венислава, аз имам горното лепило за фолио, дето не се пече в лампа. Чака се да стане прозрачно. Доволна съм от него.
Но по спомен имаше доволни в темата и от това лепило, което се пече в лампа. Сигурно и то е хубаво, не знам.
Аз сега имам нова страст- златни елементи в маникюра. Joy Импровизирах вчера с подръчни средства( гел лак, лепило за фолио и фолио). Сега зяпам в ибей и се чудя каква боя за златни елементи да си купя....
По- късно ще кача снимки.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Лепило за фолио на Борн Прити.
Кое от двете да взема


Аз първото поръчах също по препоръки.

# 24
  • Мнения: 1 798
Еми, значи е решено ,ще взема първото Joy
Мелина, като направиш маникюр със златни елементи, покажи, че и аз обичам златно, малко като    Айшето съм, блясъци да има Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 470
Някой ако търси лампа, попаднах на тези.

https://www.quadraccess.com/product-category/лампи-за-изпичане/

# 26
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 488

Много мрачно днес, затова снимах и на лампа и си допълвам поста.


Цветът е термо лак на HNM, прозрачно бяло(топло), и малиново червено (студено), на 2 слоя. Бялото е ГД Коко, на 3 слоя( и пак беше неравномерно, но под декорацията не личи). База индиго- 2 слоя. Топ- фалшивият гелиш ( който иначе е лесен за нанасяне, да видим дали и ще се държи, ще пиша по- нататък). Декорацията я правих- дръжката нарисувах с черен гел лак Азур с тънка четка, пекох. После намазах с лепило за фолио на БП по дръжката и около листото и отпечатах златисто фолио. Това го направих след като бях залепила вече камъните( и изпекла). Joy За 1- ви път правя такова нещо, не се смейте. От хеликоптер изглежда добре.
Но ще търся гел за " золотое литье", видях една снимка и се влюбих:heart_eyes:, затова.
Ето тази:

А на другата ръка воден стикер, с база отгоре да държи по- дълго и топ. И днес най- сетне ми дойде термото на БП фреш айс кюб, дето го чакам от септември:close:, така че следващият ми маникюр след 2 седмици ще е с него. Ако не ми хрумне нещо друго.
Венислава, и мен на моменти декорациите много ме влекат. Hug Особено обичам камънак и лъскаво/ блестящо.Blush

Последна редакция: пн, 07 дек 2020, 13:51 от Мелина_3

# 27
  • Paris, France
  • Мнения: 14 160
Мария К, розовото неин ли е и може ли номера и марката,ако не те затруднява? Благодаря  Влюбих се в него.

Мелина, номер и марка на бяло-червения термолак, ако обичаш 🙏 И бързичко, че да мога да го сложа към края на февруари, началото на март. 🥳 Имах подобен на elite99, но се развали и го хвърлих.

# 28
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 488
Неви, термото е HNM Chameleon 9726. Hug

# 29
  • Мнения: 1 798
Мелина, супер се е получило, браво, аз обичам декорации, но за жалост не мога да ги правя, особено ако трябва да рисувам..ето например досега си играх да рисувам снежинки и топки, но не и не, ще трия и махам... Grinning

Офф, някой да ме научи как да слагам скрит текст от телефон:blush:

Общи условия

Активация на акаунт