Лазерна епилация и електроепилация – 8

  • 37 618
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 459
Здравейте!
Имате ли мнение за студио ВИМ Пловдив? Все пускат пакети и цените уж доста прилични. Само лазерна епилация не съм опитвала. Не мога нито с кола, нито с епилатор. С много чувствителна кожа съм и получавам обриви от почти всичко. А бръснене не ми е опция толкова години вече.
Едно че космите са много твърди, друго че дебели. От един фоликул сигурно излизат 3/4.
В това студио пише че работят с Trine laser на MedPro каквото и да значи това.

# 211
  • София
  • Мнения: 5 738
Здравейте, момичета! 🌹
Извинявам се, че не мога да изчета сега темата! Искам да ми препоръчате студио в София? До сега не съм ходила никога. Виждам много реклами, но искам да е читаво  и да работят с добри лазери. На първо време ще искам интим и горна устна. ☺️

# 212
  • гр. София
  • Мнения: 24
Здравейте!
Имате ли мнение за студио ВИМ Пловдив? Все пускат пакети и цените уж доста прилични. Само лазерна епилация не съм опитвала. Не мога нито с кола, нито с епилатор. С много чувствителна кожа съм и получавам обриви от почти всичко. А бръснене не ми е опция толкова години вече.
Едно че космите са много твърди, друго че дебели. От един фоликул сигурно излизат 3/4.
В това студио пише че работят с Trine laser на MedPro каквото и да значи това.

Това са същите хора, които държат и алказар в София. . Аз не бих отишла. Моя колежка ходи в София и за 1 час са й направили цяло тяло, много зони пропуснати, неефективност на процедурите.

# 213
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте!
Имате ли мнение за студио ВИМ Пловдив? Все пускат пакети и цените уж доста прилични. Само лазерна епилация не съм опитвала. Не мога нито с кола, нито с епилатор. С много чувствителна кожа съм и получавам обриви от почти всичко. А бръснене не ми е опция толкова години вече.
Едно че космите са много твърди, друго че дебели. От един фоликул сигурно излизат 3/4.
В това студио пише че работят с Trine laser на MedPro каквото и да значи това.

Китайска апаратура,не препоръчвам. Цените за тази услуга не са най-важното.

Можете да потърсите центрове за епилация или студиа с добра техника , но ви препоръчвам, след като имате толкова специфично окосмяване и чувствителна кожа, да се консултирате с добър специалист. Прочетете отзивите за центровете за епилация и оттам си изберете такъв с добър сервиз.

# 214
  • Мнения: 3 459
Не знам какво разбирате под специфично окосмяване, нормално е години наред като се бръснат космите те да станат дебели и твърди. През годините пробвах и кола и епилатор, определено не са за мен. Като вариант ми останаха само фотоепилатор и лазерна епилация.
Кое студио в Пловдив бихте препоръчали?

# 215
  • София
  • Мнения: 83
Не знам какво разбирате под специфично окосмяване, нормално е години наред като се бръснат космите те да станат дебели и твърди. През годините пробвах и кола и епилатор, определено не са за мен. Като вариант ми останаха само фотоепилатор и лазерна епилация.
Кое студио в Пловдив бихте препоръчали?

DERMA LASER AESTHETICS

# 216
  • Мнения: 3 459
Ходила ли сте при тях и на коя процедура видяхте ефект?
Благодаря!

# 217
  • София
  • Мнения: 83
Ходила ли сте при тях и на коя процедура видяхте ефект?
Благодаря!

Не, но имам косвени впечатления от познати.

# 218
  • София
  • Мнения: 321
Какво ви е мнението за лазери Cynosure Elite+?

# 219
  • гр. София
  • Мнения: 24
Какво ви е мнението за лазери Cynosure Elite+?
Cynosure са от лидерите на медицински и естетични апарати в това число влизат и Syneron Candela и Alma Lasers
Лично мнение - добър лазер, но доста болезнен.

# 220
  • Мнения: 5 885
Какво ви е мнението за лазери Cynosure Elite+?

Добър е. Доколкото знам, с такъв лазер работят в "Skin Line". Аз пък абсолютно никаква болка не усещам точно с този лазер.

# 221
  • Мнения: 403
Здравейте и от мен. Някой далк има мнение за естетичен център сапфир? Препоръачаха ми лазера, с който работят там. Но нещо не откривам мнения за тях.
Решила съм за да си правя зона интим и евентуално цели крака, но ще започна с интим. За първи път ще ми е.

# 222
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен. Някой далк има мнение за естетичен център сапфир? Препоръачаха ми лазера, с който работят там. Но нещо не откривам мнения за тях.
Решила съм за да си правя зона интим и евентуално цели крака, но ще започна с интим. За първи път ще ми е.

Имат китайска техника,явно ви блазни цената.Вече съм споделяла мнение за китайските апарати.
Ако все пак държите да ги пробвате , препоръчвам да си направите малка зона на единична процедура (подмишници) и да пробвате в друг център единична процедура (интим).
Не се хвърляйте на процедура крака ,които вероятно струват доста пари.

Относно Cynosure Elite+  - не е лош апарата.

# 223
  • Мнения: 403
Здравейте и от мен. Някой далк има мнение за естетичен център сапфир? Препоръачаха ми лазера, с който работят там. Но нещо не откривам мнения за тях.
Решила съм за да си правя зона интим и евентуално цели крака, но ще започна с интим. За първи път ще ми е.

Имат китайска техника,явно ви блазни цената.Вече съм споделяла мнение за китайските апарати.
Ако все пак държите да ги пробвате , препоръчвам да си направите малка зона на единична процедура (подмишници) и да пробвате в друг център единична процедура (интим).
Не се хвърляйте на процедура крака ,които вероятно струват доста пари.

Относно Cynosure Elite+  - не е лош апарата.

Техниката им е испанска, поне така пише на сайта им.

# 224
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен. Някой далк има мнение за естетичен център сапфир? Препоръачаха ми лазера, с който работят там. Но нещо не откривам мнения за тях.
Решила съм за да си правя зона интим и евентуално цели крака, но ще започна с интим. За първи път ще ми е.

Имат китайска техника,явно ви блазни цената.Вече съм споделяла мнение за китайските апарати.
Ако все пак държите да ги пробвате , препоръчвам да си направите малка зона на единична процедура (подмишници) и да пробвате в друг център единична процедура (интим).
Не се хвърляйте на процедура крака ,които вероятно струват доста пари.

Относно Cynosure Elite+  - не е лош апарата.

Техниката им е испанска, поне така пише на сайта им.

възможно е , не съм я виждала, но като цяло е доста странно:
- не пише коя е компанията производител , пише че е испанска (Испания може да са само вносители .. от Китай)
- апарат SAPPHIRE LS1200 се предлага или произвежда в Германия
https://wellcotec.de/en/apparative-cosmetics/shr-diode-laser-ls1200/
- има го със същото име и в alibaba където гарантирано е китайски
https://www.alibaba.com/product-detail/1200-Watt-Laser-diodo-808 … lFirstScreen=true

Общи условия

Активация на акаунт