Лазерна епилация и електроепилация – 8

  • 38 694
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 404
Здравейте и от мен. Някой далк има мнение за естетичен център сапфир? Препоръачаха ми лазера, с който работят там. Но нещо не откривам мнения за тях.
Решила съм за да си правя зона интим и евентуално цели крака, но ще започна с интим. За първи път ще ми е.

Имат китайска техника,явно ви блазни цената.Вече съм споделяла мнение за китайските апарати.
Ако все пак държите да ги пробвате , препоръчвам да си направите малка зона на единична процедура (подмишници) и да пробвате в друг център единична процедура (интим).
Не се хвърляйте на процедура крака ,които вероятно струват доста пари.

Относно Cynosure Elite+  - не е лош апарата.

Техниката им е испанска, поне така пише на сайта им.

възможно е , не съм я виждала, но като цяло е доста странно:
- не пише коя е компанията производител , пише че е испанска (Испания може да са само вносители .. от Китай)
- апарат SAPPHIRE LS1200 се предлага или произвежда в Германия
https://wellcotec.de/en/apparative-cosmetics/shr-diode-laser-ls1200/
- има го със същото име и в alibaba където гарантирано е китайски
https://www.alibaba.com/product-detail/1200-Watt-Laser-diodo-808 … lFirstScreen=true

И ти си права. Благодаря. Може би трябва да се насоча към по-голямо о утвърдено студио.

# 226
  • София
  • Мнения: 5 746
Бихте ли дали мнение за тези апарати Elysion Pro by Cocoon Medical?
Благодаря Ви! 🌸

# 227
  • София
  • Мнения: 83
Бихте ли дали мнение за тези апарати Elysion Pro by Cocoon Medical?
Благодаря Ви! 🌸
Много добър апарат , може би в ТОП 3 на лазерните апарати в България.

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 18:34 от BozSto

# 228
  • гр. София
  • Мнения: 24
Бихте ли дали мнение за тези апарати Elysion Pro by Cocoon Medical?
Благодаря Ви! 🌸
Много добър апарат , може би ТОП 3 в България.

Както казах, г-н Стоянов, като закупили такъв лазер, не значи ,че е най-добрия или изобщо да влезе в топ 3. Моля кажете ми с какво този апарат влиза в топ 3, и на кое място са по-добрия лазер на cоocoon medical Prime lase? Alma Soprano Titanium, gentle lase pro ,  Cynosure elite Iq. Това ,че сте купили такъв лазер не ви прави спец в лазерната епилация.
Elysion pro e с една дължина на вълната - слаб лазер с малка площ на работа. Бавен и неефективен след 5-6 процедура. Пак ще почнем да си дрънкаме глупости очевидно.

# 229
  • София
  • Мнения: 83
Бихте ли дали мнение за тези апарати Elysion Pro by Cocoon Medical?
Благодаря Ви! 🌸
Много добър апарат , може би ТОП 3 в България.

Както казах, г-н Стоянов, като закупили такъв лазер, не значи ,че е най-добрия или изобщо да влезе в топ 3. Моля кажете ми с какво този апарат влиза в топ 3, и на кое място са по-добрия лазер на cоocoon medical Prime lase? Alma Soprano Titanium, gentle lase pro ,  Cynosure elite Iq. Това ,че сте купили такъв лазер не ви прави спец в лазерната епилация.
Elysion pro e с една дължина на вълната - слаб лазер с малка площ на работа. Бавен и неефективен след 5-6 процедура. Пак ще почнем да си дрънкаме глупости очевидно.
Мисля ,че сериозно се припознавате в мен.
А сега по същество:
Технологията на Elysion Pro и Primelase е една и съща, ефекта е един и същ, единствено се различават по мощност съответно 2000 и 4800 W, което няма никакво влияние върху клиента, а само за терапевта.
Другите от ТОП 3 са Alma Soprano и Gentle Lase pro. Изпробвани лично ,а също може да се види в някои публикации.

# 230
  • гр. София
  • Мнения: 24
Бихте ли дали мнение за тези апарати Elysion Pro by Cocoon Medical?
Благодаря Ви! 🌸
Много добър апарат , може би ТОП 3 в България.

Както казах, г-н Стоянов, като закупили такъв лазер, не значи ,че е най-добрия или изобщо да влезе в топ 3. Моля кажете ми с какво този апарат влиза в топ 3, и на кое място са по-добрия лазер на cоocoon medical Prime lase? Alma Soprano Titanium, gentle lase pro ,  Cynosure elite Iq. Това ,че сте купили такъв лазер не ви прави спец в лазерната епилация.
Elysion pro e с една дължина на вълната - слаб лазер с малка площ на работа. Бавен и неефективен след 5-6 процедура. Пак ще почнем да си дрънкаме глупости очевидно.
Мисля ,че сериозно се припознавате в мен.
А сега по същество:
Технологията на Elysion Pro и Primelase е една и съща, ефекта е един и същ, единствено се различават по мощност съответно 2000 и 4800 W, което няма никакво влияние върху клиента, а само за терапевта.
Другите от ТОП 3 са Alma Soprano и Gentle Lase pro. Изпробвани лично ,а също може да се види в някои публикации.

И аз съм изпробвала:) няма да Ви лъжа и съвсем не се припознавам в хората случайно. Както и да е. Не насаждайте мнение, което не е правилно обосновано. Все пак Coocoon medical e фирма на 10 години с производство в БГ. Ако ще и 200 публикации да има.

# 231
  • Мнения: 7
Какво ви е мнението за лазери Cynosure Elite+?

Ходила съм в Дерма Акт за процедура на интим ,мисля че апарата беше точно на Cynosure, и въобще не съм доволна.След 6 процедури все още имам окосмяване. Освен  това си ме болеше. Незнам как е с други апарати.

# 232
  • София
  • Мнения: 5 746
Благодаря ви за мненията за марката!
Продължавам да търся отзиви за студио в София. 🌸

# 233
  • Мнения: 952
Мнение за Only?

# 234
  • Мнения: 404
Благодаря ви за мненията за марката!
Продължавам да търся отзиви за студио в София. 🌸
И аз така Simple Smile))

# 235
  • Варна
  • Мнения: 3 078
Здравейте, от темата за домашна фотоепилация дойдох при вас, защото реших да започна с процедури с лазер в салон интим и подмишници. Минах 1
процедура и след като направя няколко /и дано имат желаният ефект, разбира се,/ имате ли мнение поддържащите процедури да се правят с фотоепилатор вкъщи? Има ли от вас, които процедират по този начин или ходите всички в салон отново, поне с такова впечатление останах, четейки темата. За салона и лазера при мен ще споделя като имам резултати.

# 236
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 551
Имам фотоепилатор, но не го ползвам за поддръжка. Не го ползвам изобщо, де. Мишници специално ми е зоната, която се повлия най- бързо и най- добре. От март не съм правила процедура, нямам нито един косъм. Планирах поддържаща през този март, но ще отложа, няма смисъл на този етап.

# 237
  • Мнения: 7
Moже ли някой да ми препоръча добър център за лазерна,като  не искам да бъде някой от тези където те работят като бройлер на поточна линия , Инканто,Лазер център Сф и т.н?

# 238
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Здравейте, скоро приключих шеста процедура лазерна на интим. Избрах студио с диоден лазер, който току-що бяха закупили. Проблемът е, че единственият ефект, който постигам е, че се забавя растежа на космите долу горе до следващото посещение. За пълна липса на косми и дума не може да става, а очаквах ако не да са изчезнали, то поне да имам гладки зони. С много бяла кожа и черни косми съм, което било идеално за лазерна епилация. Според вас да платя ли още три прицедури, или да не очаквам ефект - щом досега няма?

# 239
  • Мнения: 18 622
Аз след шеста процедура съм почти без нищо, а не съм с бяла кожа, нито пък с черни косми. Та аз лично не бих плащала за процедури без ефект.

Общи условия

Активация на акаунт