Лазерна епилация и електроепилация – 8

  • 38 704
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 929
Имала сте гладка кожа само след 1 процедура ли? Дамата споделя, че ѝ е първа процедура.
Не съм имала гладка кожа "завинаги", разбира се. Нямах косми само в рамките на 2-3 месеца след процедурата. И, да, още след първата, естествено. Това е очакван резултат. Дори при мен винаги първите-вторите процедури са били най-впечатляващи, т.е. най-задълго съм без косми и кожата е абсолютно гладка. С времето този ефект, за жалост, се губи, тъй като космите вече не са така черни и дебели, както в началото. Да не говорим, че се появяват и буквално неизтребяеми мъхчета.

Но наистина не възлагам големи надежди - бяла кожа, светли и сравнително тънки косми.
Това вече е лошо... Simple Smile Е, само по отношение на лазерната епилация. При така описаните обстоятелства, дори да оставим компетенциите на въпросното студио настрана, мисля, че дори и най-добрият лазер в света не би дал задоволителни резултати. Но това са само догадки. Добре правиш, че пробваш. Така ще можеш да се следиш и да прецениш дали лазерната епилация е "твоят метод". Опитай и в друго студио по-натам, според мен.
Колкото до бръсненето - можеш да се бръснеш и всеки ден по два пъти, ако искаш. Няма какво повече да се каже по въпроса. Simple Smile

# 361
  • Мнения: 1 032
си имам много изникнали вече на един месец след процедура. не мисля, че е зле направено обаче, защото заедно с това правихме крака и там няма грам косъм все още. за интима операторката каза, че понеже имам пигмент, няма да се повлияе много бързо и изцяло. извън пигмента(който е по лабиите) нямам поникнали косми - т.е. точно извън бельото. струва ми се, че предвид кожата ми това е ок. дано с натрупване да има успех

# 362
  • 1444
  • Мнения: 1 070
Това вече е лошо... Simple Smile Е, само по отношение на лазерната епилация. При така описаните обстоятелства, дори да оставим компетенциите на въпросното студио настрана, мисля, че дори и най-добрият лазер в света не би дал задоволителни резултати. Но това са само догадки. Добре правиш, че пробваш. Така ще можеш да се следиш и да прецениш дали лазерната епилация е "твоят метод". Опитай и в друго студио по-натам, според мен.
Колкото до бръсненето - можеш да се бръснеш и всеки ден по два пъти, ако искаш. Няма какво повече да се каже по въпроса. Simple Smile
Да, определено съм решила да пробвам. Няма да се женя за това студио (затова и не взех предплатен пакет, както ми препоръчваха...) и ако след 3-тата процедура не видя поне минимален ефект, ще пробвам на друго място с друг апарат. Дала съм си срок и ценови диапазон, който да похарча за проби Smile

# 363
  • Варна
  • Мнения: 3 080
Аз правих на 22 януари мишници и интим. Космите падат, но голяма част след като примерно ги дръпна съвсем лекичко аз, просто избутването на косъма върви някак по - бавно при мен. Нормално ли е това? Бях записана за 13 ти този месец пак 2ра процедура, но ми се вижда рано, предвид, че така бавно падат космите. Дали мога да отложа поне до 40 дни, примерно до към 1 март? Смятате ми, че така мога да навредя на ефекта от процедурите, да пропуснат част6ит космите тази толкова важна фаза анаген, примерно?

# 364
  • Мнения: 1 032
Аз правих на 22 януари мишници и интим. Космите падат, но голяма част след като примерно ги дръпна съвсем лекичко аз, просто избутването на косъма върви някак по - бавно при мен. Нормално ли е това? Бях записана за 13 ти този месец пак 2ра процедура, но ми се вижда рано, предвид, че така бавно падат космите. Дали мога да отложа поне до 40 дни, примерно до към 1 март? Смятате ми, че така мога да навредя на ефекта от процедурите, да пропуснат част6ит космите тази толкова важна фаза анаген, примерно?

на мен интима ми падаше сам трудно и бавно, да. ама как така през 20 дни процедура??? да не те написали грешно месеците нещо?

# 365
  • Мнения: 107
Здравейте, може ли някой да ми препоръча студио за лазерна епилация в Бургас? Благодаря!

# 366
  • Варна
  • Мнения: 3 080
Аз правих на 22 януари мишници и интим. Космите падат, но голяма част след като примерно ги дръпна съвсем лекичко аз, просто избутването на косъма върви някак по - бавно при мен. Нормално ли е това? Бях записана за 13 ти този месец пак 2ра процедура, но ми се вижда рано, предвид, че така бавно падат космите. Дали мога да отложа поне до 40 дни, примерно до към 1 март? Смятате ми, че така мога да навредя на ефекта от процедурите, да пропуснат част от космите тази толкова важна фаза анаген, примерно?

на мен интима ми падаше сам трудно и бавно, да. ама как така през 20 дни процедура??? да не те написали грешно месеците нещо?
Не, казаха само тази втората процедура било хубаво да е на 20-25 ден, честно казано не запомних защо предвид цялата информация, която ми се изсипа тогава. Но предвид това бавно падане ще отложат до 40 ден, надявам се пак да вляза е тази фаза анаген и да е успешно третирането.Навсякъде чета 40 дни, а дали е така..

# 367
  • Мнения: 757
Моята процедура /5та подред/ на интим и мишници, беше на 29.12.2020г, следващата процедура е в диапазона 15.02-28.02.2021г.
Винаги са ги третирали в интервал от 2месеца. Много рано ми се струва да Ви правят 2ра процедура в интервал от 20 дни.

# 368
  • Мнения: 634
И аз правя подмишници на 2 месеца веднъж.

# 369
  • Мнения: 1 557
Здравейте, може ли някой да ми препоръча студио за лазерна епилация в Бургас? Благодаря!

Аз съм много доволна от Тифани. Била съм и в Инканто и е несравнимо като ефект. С други студия нямам опит.

# 370
  • Мнения: 404
Аз все още се двуомя между нирвана и леге артис в София. Не знам защо толкояя го мсиля, но млже би, защото ще ми е за първи път. И не че очаквам ефект "уау" веднага, а просто ми се иска мило и любезно отношение, и внкмателен персонал. До колкото разбрах за всеки болката е индивидуална, някои много ги боли, други нищо не усещат.

# 371
  • Варна
  • Мнения: 2 754
Ивка, извинявай може да си казвала , но в кой салон ходиш във Варна ?
Някъде слагат ли обезболяващ крем при лазерна епилация ? Ама така да се притеснявам от болката особенно за интима Sad  Имам чуството , че ще ме почне жената и ще се откажа посредата зарaди болката Grinning

# 372
  • 1444
  • Мнения: 1 070
И аз скоро правих първа процедура на интим и изобщо не ме болеше, само усещах едно боцкане от време на време, но не ми беше неприятно. Иначе, изстудяващата струя ми дойде в повече. Идея си нямам с какъв интензитет на импулсите са ме обработвали, но лекарката много се притесняваше да не ме изгори, тъй като до скоро приемах Вит Д и ходех на солариум.
Разбира се,  всеки има различен праг на болка.

# 373
  • Варна
  • Мнения: 3 080
Miss V, в Explosion. Няма как да се обезболяват такива огромни участъци, а и може да не е ок за апарата, гела, който се слага и така. Специално при този лазер там Fotora мажат с гел преди това, има охлаждащ ефект. Болка категорично няма, може да се усетят единични боцкания на места с гънки. Казвам това, защото бях ходила преди години в Effecto, е умрях от болка буквално и не повторих. Там нямаше гел, вероятно е бил александритен лазера. И аз отидох с настройка, че ще умирам едва ли не в Explosion, но от познати ходили там все пак знаех, че не ги е боляло. За ефекта е рано да споделя, обаче, едва 1 процедура мина, иначе отношението и старанието на персонала е на супер ниво.

# 374
  • Мнения: 757
ivka_smile, сега разбирам защо те викат след 20 дни- ти си на апарат Фотора. Няма да има ефект от процедурите, наистина не боли, но ще си дадеш парите на вятъра.
това е мое мнение https://www.bg-mamma.com/?topic=1276916.msg42169534#msg42169534

Общи условия

Активация на акаунт