Лазерна епилация и електроепилация – 8

  • 37 445
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 990
Аз се надявам да направя две. Като съм си все на работа, а при разходки съм с дълъг панталон, не ходя на солариум и на плажа (което се планира да е само морската отпуска) никога не се пека, храня надежди Smile Но да видим първата как ще ми се отрази, а и след 2020-та вече не смея да си правя планове, на които много да разчитам, по-скоро са ми за рамка Joy

# 466
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Привет, в тази тема за препоръка и отзиви за студио Нирвана, София-НДК, мога ли да питам?
Ходих на една процедура подмишници в Боде Естетик...не съм вярвала, че от първата процедура мога да остана без косми:) Почти няма поникнали, но май ще направя още една за всеки случай края на март. Обаче цените са им доста височки за останалите участъци. В тази връзка е и горното ми питане.

# 467
  • София
  • Мнения: 83
Охх, ами и на мен ми е странно, но така ми казаха.  Специално питах за подбедрици колко често ще ходя, но ето, че ме искат там след 1 месец... Пак казвам аз съм с много светла кожа и косми, e, имат някакъв пигмент все паk.

Опитват се да ви вземат парите и да няма очаквания от вас ефект.Сменете студиото.Крака = 60-70 дни

# 468
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Аз днес бяхна 2 процедура Fotora, от първата имах наистина голям ефект. Освен, че паднаха много косми, растежа на останалите толкова се забави, че все едно нях ги оставила 2 седмици, а не почти 2 месеца без третиране.

# 469
  • Мнения: 7
Търся  клиника с лазерна  епилация с диоден в центъра с поносими цени!
Някакви препоръки?     

# 470
  • Мнения: 46
Привет, в тази тема за препоръка и отзиви за студио Нирвана, София-НДК, мога ли да питам?
Ходих на една процедура подмишници в Боде Естетик...не съм вярвала, че от първата процедура мога да остана без косми:) Почти няма поникнали, но май ще направя още една за всеки случай края на март. Обаче цените са им доста височки за останалите участъци. В тази връзка е и горното ми питане.

Аз ходих там на втора процедура цяло тяло миналата седмица и останах доволна. След първата повечето косъмчета паднаха. Според мен си заслужават цените. Лазерът им е много добър. Иначе ти трябват между 6 и 8 процедури за траен ефект.

# 471
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Ала-Бала, и при мен се получи страхотен ефект още от първата процедура. С две обаче няма да се избавиш за дълго време от косми. Препоръчвам ти да направиш поне 5-6 процедури, дори и да ги разреждаш във времето. Аз в началото ходех на 3 месеца 2-3 пъти, останалите 2-3 процедури ги направих на 6- 8 месеца някъде, когато видех, че има необходимост. Вече повече от година и половина не съм правила, няма нужда.

# 472
  • Мнения: 46
През какво време е добре да се прави епилация на лице? Колко дни? На мен ми казаха да минат поне 20 дена, като мога да отида след доста повече, разбира се

# 473
  • Мнения: 301
На мен ми правят през 45 дни.

# 474
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
45 дни.

# 475
  • Мнения: 46
45 дни за лице не са ли твърде много? Косъмчетата не растат ли по-бързо там?

# 476
  • Мнения: X
Във версус ми казаха да ида за 2-ра процедура след 2 месеца.
И наистина нямам растеж още - минаха 35 дни от 1-вата. Единични 3 плътни.

# 477
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
45 дни за лице не са ли твърде много? Косъмчетата не растат ли по-бързо там?

Още след първата процедура се вижда за какво става въпрос. По принцип растат по- бързо там, зоната е и хормонална, но това не оправдава ходенето на 2-3, че и 4 седмици. Резултатите при мен са чудесни, така че считам този период за подходящ. Не знам кога за последно правих лице, май е повече от година. Днес имам процедура, защото мустакът се събуди. По брадичката( заради която изобщо тръгнах на процедури) все още няма нищо. Имам десетина сесии може би.

# 478
  • Мнения: 65
Привет имате ли отзиви от лазерната епилация в Дерма Акт

# 479
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз след 4 процедури подмишници си имам около 50-60%, че и повече. Правени са във Версус, където все ме дърпат да си записвам час от предния път месеци напред.
Това не е нормално, 5-тата няма да е там.

Общи условия

Активация на акаунт