💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 15 - Между два сезона

  • 78 744
  • 1 213
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 1 723
....като оперната певачица?
Тя оцеля по случайност.Така се развиха събитията с разните му гласувания и коалиции,  а не защото продукцията я тика.Да,  много неща зависят от продукцията,  но не всичко може да нагласи.И все пак тя не победи нали?А наградата взема само първият.

# 916
  • Мнения: 11 006
Продукцията я изтика доста напред, хайде, хайде.... Помним Кутията на Пандора и всичките простотии

# 917
  • Мнения: 3 510
Ама случаят с Катя и Йоана според мен беше абсолютна лъжа повторена 100 пъти. Даже няма и да се изненадам, ако не се зароди точно във фейсбук страницата на предаването и всички почнаха да я повтарят като папагали, точно както тръгна и това с отпадането на Симона. Един написа, че е отпаднала еди коя си по ред и всички почнаха да преписват, а то какво се оказа.
Нито излезе инфо кои точно са родителите им, нито каквото и да е било друго доказателство.

# 918
  • София
  • Мнения: 27 179
Ако не друго, то поне Тодор предприе нещо си, за разлика от други случаи в миналото. Но нищо съществено засега. Най-накрая изгледах предългия му лайв и очаквах наистина някакви истински разкрития и бомби, а то все дъвкани неща. В крайна сметка не е първия, който недоволства от условията и е крайно време от продукцията да вземат някакви мерки относно безопасността на трасетата и съоръженията, а това със спалните чували дори не искам да го коментирам, толкова е гнусно.

За феновете на любимото ни шоу, в съседна тема пуснах анкета за гласуване за любим участник от двата сезона до тук, който желае може да даде едно рамо за своя любимец. Всички последвали анкети са част от крайната идея да изберем най-харесваните реалити герои сред потребителите на Бг мама. Simple Smile

https://www.bg-mamma.com/?topic=1296546

# 919
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Diavolo, темата ли не ви върви, та не спря да я рекламираш?




Милен ме разочарова.

Колко време гледа в камерата, а не пътя, по който кара.

# 920
  • София
  • Мнения: 27 179
Аа, нъц Wink Ако исках да я рекламирам щеше да е преди гласуването за Сървайвър. Напротив, използвам само съществуващи/активни теми за конкретните анкети, както ще е и с Фермата и МШ. Защото може да има хора, които да не знаят, всъщност винаги има. Мисля, че е логично и нормално да искам максимално широк кръг от хора да се включат. Simple Smile

И на мен не ми харесва тази 'мода' Правят си селфита, докато карат, говорят, чатят, отговарят на въпроси и какво ли още не. Меко казано е безотговорно, тц тц :о

# 921
  • Мнения: 2 033
Милен въобще не кара на горния клип.

Други дето карат - го отдавам на голямата им заетост та видите ли се сетили за феновете да запълнят времето докато карат в колата за нанякъде. Което е обидно или най-малкото пренебрежително.

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 10:05 от Soney

# 922
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ха, изчезнал е постът ми със скрийншот на публикация на Тодор. Пак нещо на някого е убивало. Тц, тц, тц!

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 21:56 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 923
  • Мнения: 11 006
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 07 фев 2021, 18:29 от diziler

# 924
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Отговор:

"Да плати ли? Аз доколкото знам, той изобщо няма такива намерения".

# 925
  • Мнения: 2 033
Естествено, че няма такива намерения. Табуретката с цялата си ниска интелигентност има опит със законодателната система.

А аз ще го кажа по друг начин за 103-ти път: От това че в някакъв договор пише, че трябва да се пази тайна срещу заплаха от глоба за 100 000 лева не следва че при нарушение ще се платят 100 000 лева. Първо - нарушението трябва да се докаже и второ - да се представят доказателства как това е ощетило ищеца. Обратното - да се присъжда директно каквото пише, принизява съда до нивото на тъп но всемогъщ диктатор.
По всяка вероятност в договора пише "до 100 000" защото така се прави, но дори да е писан от дилетант и Тодор да го е подписал без "до" това не променя логиката на нещата.
Също така, това че в договора е пишело траки, славяни, и др. не го прави автоматично нищожен.

# 926
  • Мнения: 3 510
Ботев правеше лайф в Тикток и аз му написах, че едно момче, което не е популярно също прави лайф и го гледат доста повече хора, а той ме блокира на секундата. 😀😀😀
Не че съжалявам или нещо такова, но е смешно колко си е повярвало и това куку, и явно не осъзнава факта, че го употребиха като цирков клоун само за сеира.

# 927
  • Мнения: 11 006
Мале, мале... Ми той си беше с огромно самочувствие и в играта. Май без да осъзнава, че беше един от най-слабите играчи и все губеше

# 928
  • Мнения: 1 723
Естествено, че няма такива намерения. Табуретката с цялата си ниска интелигентност има опит със законодателната система.

А аз ще го кажа по друг начин за 103-ти път: От това че в някакъв договор пише, че трябва да се пази тайна срещу заплаха от глоба за 100 000 лева не следва че при нарушение ще се платят 100 000 лева. Първо - нарушението трябва да се докаже и второ - да се представят доказателства как това е ощетило ищеца. Обратното - да се присъжда директно каквото пише, принизява съда до нивото на тъп но всемогъщ диктатор.
По всяка вероятност в договора пише "до 100 000" защото така се прави, но дори да е писан от дилетант и Тодор да го е подписал без "до" това не променя логиката на нещата.
Също така, това че в договора е пишело траки, славяни, и др. не го прави автоматично нищожен.


Ако ще и 1000 пъти да го напишеш,  факт е че само гадаеш какво евентуално пише в договора.Като не се знае какво пише в договора,  всичко останало е гледане на боб.По твоята логика във всички договори няма нужда да се пишат никакви суми на неустойки,  защото и без това ще определи колко да е неустойката.

Последна редакция: нд, 07 фев 2021, 22:06 от biglubo

# 929
  • Мнения: 2 033
По твоята логика във всички договори няма нужда да се пишат никакви суми на неустойки,  защото и без това ще определи колко да е неустойката.
Не, бих казала че е моята логика. Не ми вменявай думи които не съм казала.
В договора ИМА нужда да се пишат суми за неустойки.
Това че не знаем точно какво пише в договора с нищо не променя нещата. Ако знаехме какво?
Какъв щеше да е твоя коментар например ако знаехме?

Общи условия

Активация на акаунт