🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 777
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
DIAVOLO, благодаря за темата.
Гласувах за Мария, Надя, Боби

# 61
  • Мнения: 2 862
Благодаря за темата!
Вече губя надежда, че има шанс за двата дуела, които искам: Надя-Мария и Калоян-Петър. Надя е нормално да не иска втора седмица на арена, а и нали ще води/праща Мара на финал 😉

# 62
  • Мнения: 3 495
Ваня, Петър, Боби, Калоян - ей така гласувах.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 4 065
Ваня, Надя, Боби и Калоян.
За Надя гласувах без особен ентусиазъм, ама света Мария ме дразни още повече.

# 64
  • London
  • Мнения: 6 732
Кога е финала?

# 65
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
В края на седмицата, последна е

# 66
  • Мнения: 147
Финалът е на 12.12
Гласувах за Надя-Мария, Боби-Калоян
Аз си харесвам Надя Simple Smile Но най-добре парите да вземе Боби Simple Smile

# 67
  • SF
  • Мнения: 21 167
Даяна излезе. Предстоят последни дуели и финал,но още  вместо тях, доста хора продължават да чоплят Даяна, Даяна...

Не обиждай хората, които са тук, за да пишат за Даяна. Те ПИШАТ точно, както и ти пишеш. Не чопли хората, които изразяват мнение и позиция. Темата е за това.
Аз мога да мина след тебе с посланието да не се чопли Данчо, Ванчо, Калоянчо, защото не ми се чете за тях.
След мене някой друг, който пък да определя мненията за Надежда и Мария като чоплене, защото и там вече всичко е казано.
Нека темата си тече по естествен ход. Всички ние я пишем и създаваме.
И спазваме форумни правила и уважение според възпитанието си.

# 68
  • Мнения: 14 830
Благодаря, Дяволо!Innocent

Гласувах за Петър, Боби, Мария, Ваня, но като цяло нито един от тях не ми допада като цялостен образ. Laughing
Абсолютно 1:1с моето мнение и гласуване.
Благодаря за темата

# 69
  • Мнения: 5 119
Даяна излезе. Предстоят последни дуели и финал,но още  вместо тях, доста хора продължават да чоплят Даяна, Даяна...

Не обиждай хората, които са тук, за да пишат за Даяна. Те ПИШАТ точно, както и ти пишеш. Не чопли хората, които изразяват мнение и позиция. Темата е за това.
Аз мога да мина след тебе с посланието да не се чопли Данчо, Ванчо, Калоянчо, защото не ми се чете за тях.
След мене някой друг, който пък да определя мненията за Надка и Мара чоплене, защото и там вече всичко е казано.
Нека темата си тече по естествен ход. Всички ние я пишем и създаваме.
И спазваме форумни правила и уважение според възпитанието си.
Няма проблем, мини след мен. Или аз не мога да напиша мнение? Даяна вече не е във Фермата  не участва вече в дуели,няма да бъде на финал. Милион пъти се каза,че на народа му писнало от Даяна. Тя излезе, ама пак Даяна.

# 70
  • SF
  • Мнения: 21 167

Няма проблем, мини след мен. Или аз не мога да напиша мнение? Даяна вече не е във Фермата  не участва вече в дуели,няма да бъде на финал. Милион пъти се каза,че на народа му писнало от Даяна. Тя излезе, ама пак Даяна.

Май сложно ти го обясних.
Можеш да си напишеш мнението, но не и да "чоплиш" останалите съфорумци, които също си ПИШАТ мненията.
Ако смяташ, че има някаква нередност, информирай модератор.

Даяна вече не е ли във фермата??? Хм... Моля, нека някой да разкаже за Даяна.

# 71
  • Мнения: 5 119

Няма проблем, мини след мен. Или аз не мога да напиша мнение? Даяна вече не е във Фермата  не участва вече в дуели,няма да бъде на финал. Милион пъти се каза,че на народа му писнало от Даяна. Тя излезе, ама пак Даяна.

Май сложно ти го обясних.
Можеш да си напишеш мнението, но не и да "чоплиш" останалите съфорумци, които също си ПИШАТ мненията.
Ако смяташ, че има някаква нередност, информирай модератор.

Даяна вече не е ли във фермата??? Хм... Моля, нека някой да разкаже за Даяна.

Добре. Пиши си и за Йогата ако искаш.

# 72
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Юхуу, цели четирима да изберем, пък аз един читав нямам. Нищо де, гласувах за Петър, Ваня, Боби и Стоян, като искам последния да победи, да им откачи мандибулата на останалите там.

# 73
  • Мнения: 14 830
Аз гласувах като втора жена за Мара, щото то нали... само да не е Нада. А и Мара тресна Калоян по тиквата напълно заслужено защото той отстрани Ангел. Още ме е яд на него.

# 74
  • Мнения: 2 592
Надя спечели народната любов Stuck Out Tongue Winking Eye
Ваня спечели шкафче.
Данч спечели голЕма приятелка.
Пепи и Калоян се спечелиха взаимно.
Мара спечели Кустев и възможност да нацели Кано с гьостерицата.Head Band
Боби спечели благодарността на Андрей, че му построи фермата.Заради това, може би и чек за 100 000 ще получи. Imp
Кой остана?
Ааа, Стоян.
Така де, добро е момчето Innocent Ако спечели, разумно ще вложи парите - в детска школа. Не в пейки, гарсониери, пари за мама и за тати...
Извинявайте, ама за него ще гласувам.
А и който свири, зло не мисли.
Diavolo, а ти печелиш моята благодарност за темата.Trophy

Общи условия

Активация на акаунт