🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 953
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 3 955
И Ваня подсказва на Стоян.

# 826
  • София
  • Мнения: 2 682
И Ваня подсказва на Стоян.

И Иван 😁

# 827
  • Мнения: 2 603
Надежда не можа да сбъдне мечтата си, да добута Мара до финал.
Сега Стоян е взела под крилото си.

# 828
  • Мнения: X
Тоя пък Данч има чак и тениска с надпис “ Даньо Богатият” 🤣😂🤣😂😂😂

ЖДНБ

# 829
  • Бургас
  • Мнения: 910
Тук ако някой има достоверен спойлер, да заповяда на лични. Simple Smile

И аз искам.Благодаря!

# 830
  • Мнения: 9 700
Много е тъпо да гледаш половин дуел на ден само Sad

# 831
  • София
  • Мнения: 2 682
Саморедакция, за Стоян съм 😁 Даньо много си е повярвал, обади няква надута походка из арената, а до онзи ден ходи като насран след Дая 🙄

# 832
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
А Йордан що така се е барнал за алманах? Чак пък да има такава форма, сякаш ще участва на Олимпиада по плуване...

# 833
  • Мнения: 4 076
Йордан достига нови висини в наглостта си. И аз бих го пернала в топките, не само тока.

# 834
  • Мнения: 1 552
Ако арогантността има име, то е Йордан !
Стоян бледнее , чезне пред селския тарикат - Богатия Даньо! Общинският съветник, сладурът с фокусите, справедливецът, опортюнистът във фермата - вятър и мъгла, сега говорят парите- Богатият се оглежда в тях.

# 835
  • Мнения: 120
Браво на Ваня - заслужава да спечели, но не ми се вярва, не знам защо. Данчо е мега антипатичен, лабилен, прави странни изказвания и изпада в трагикомични състояния, как да вика човек за него 😆

# 836
  • Мнения: 11 392
Много е тъпо да гледаш половин дуел на ден само Sad

гледаш 2x половин дуел, все едно е един цял Grinning
И миналата година беше така

# 837
  • Мнения: 3 615
Тоя Даню мн жалък тип,какво се кани толкова мръсно на Стоян.Искам да отпадне голям мъж видяхме го в предните епизоди паляк високомерен.На Петър му рева сега се ежи на Стоян много е голям много.

# 838
  • Мнения: 14 840
Яяя някой ако знае кой е победителя в този дуел да пише, че нЕма кой да трае и да чака до утре

# 839
  • Мнения: 35
Добър вечер,за първи път коментирам но този път поведението на Данчо толкова ме изумява,как е възможно да има такива мъже....това е дъно.
Страшно антипатичен😡

Общи условия

Активация на акаунт