🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 893
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 1 122
Яяя някой ако знае кой е победителя в този дуел да пише, че нЕма кой да трае и да чака до утре

+1.

Някой да ми обясни какъв е тов костюм на сперматозоид, с който го гледаме цяла Ферма. Като някакъв глист.

# 841
  • София
  • Мнения: 27 301
В анкетата е люта битка между Ваня и Боби.
Гледам Ваня набира скорост и отвява вече Боби.
И битката за третото място ще е много оспорвана между Петър и Калоян. Simple Smile

# 842
  • Мнения: 179
Яяя някой ако знае кой е победителя в този дуел да пише, че нЕма кой да трае и да чака до утре
И аз се присъединявам към нетърпеливите .

# 843
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
А Йордан що така се е барнал за алманах? Чак пък да има такава форма, сякаш ще участва на Олимпиада по плуване...
за да е аеродинамичен по пътя към бутона Joy

# 844
  • Мнения: 3 745
Много, много, много се надявам догодина опосумите да обуздаят извратените си вкусове и да махнат тока от тази игра. Ясно е, че е телевизия и участниците дават съгласие, но това просто не е хуманно. Четете ли, опосуми, това не е хуманно. Нито пък е забавно да гледаш зашеметени хора как почти припадат.

Данчо е крайно нагъл и самоуверен. Толкова е дразнещо, че твърдо викам за Стоян.

# 845
  • на село
  • Мнения: 3 965
Яяя някой ако знае кой е победителя в този дуел да пише, че нЕма кой да трае и да чака до утре

И аз това чакам, че кой да търпи до края на игрите.

# 846
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
Добре де, аз ли съм пристрастна, ама има ли някой да харесва Йордан?
От нас имам предвид?
Не да е против Стоян, а да е "ЗА" Йордана заради него самия, защото му допада като участник?
Аз наистина вече се радвам, че Даяна го обсеби, защото я си представете 3 месеца да трябваше да го търпим тоя мега гига арогантен тип, с този гащеризон, сплескващ....всичко, което няма, с това кукуриго като олигофрен, и най-вече - с напълно арогантното си поведение и его?
За да каже Надка, че Йордан е злобен.....представяте ли си колко наистина е ужасен?
И как всички, вкл. и Надя линчуваха СтоЮ за избора на Митко Иконата, а сега този на ДанЮ противния се смята за нещо съвсем нормално?
Пълни нещастници, яд ме е да ги гледам.
До един.

Ваня - победител!
Яяя някой ако знае кой е победителя в този дуел да пише, че нЕма кой да трае и да чака до утре
Някой да ми обясни какъв е тов костюм на сперматозоид, с който го гледаме цяла Ферма. Като някакъв глист.


Събудих мъжа ми.

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 22:26 от Merri_An

# 847
  • Мнения: 2 602
Какъв прикрит злобар е бил Данчо.
Ама като замирише на пари, всички маски падат.

# 848
  • Мнения: 1 058
Стоянееееееееее спри се бе.....не съм за никой.......Браво на хепито и успех за финала демек да изпрати надя при пчелите...

# 849
  • Мнения: 3 453
Браво на Хепи! 🙂Надявам се да спечели тази година!
Богатият да не излиза никога без чадър! Завали ли, пишете го удавил се! 🥴

# 850
  • Мнения: 2 608
А Йордан що така се е барнал за алманах? Чак пък да има такава форма, сякаш ще участва на Олимпиада по плуване...
Има си ританки за дуели и ританки за сън.

# 851
  • Мнения: 1 475
Пфф.. на Данчо бутона му е на една ръка разстояние.

# 852
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 237
Даньо е такава карикатура с този сърфистки костюм и това смешно опашле, че му се чудя на огромното самочувствие...

# 853
  • Мнения: 179
Йордан е мнооого противен .

# 854
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Стоян има кофти поза за старт....
Според мен Даньо само се прави на нагъл мъжкар...да плаши гаргите.

Общи условия

Активация на акаунт