🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 863
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 1 305
  • SF
  • Мнения: 21 243
Колкото до "мъжкото" у Петър - когато мъж започне да се подиграва на жена, която очевидно е хлътнала и му приема думите и закачките много на сериозно, а той го знае и продължава, точно в този момент спира да бъде мъж. Поне за мен. Не одобрявам такова поведение, а той понеже си е хубав, явно е свикнал да се държи така. Само че навън може да не се вижда с този човек, а и цяла страна няма да го слуша какво говори.

Ехеее, ти какъв анализ си му спретнала.
Даже в тази ситуация много добре си се държа с нея. Викаше за нея на дуелите, говореше си с нея, без да й обяснява и да й обещава, че ще е по-добре "да си останат само приятели", нито я е игнорирал, нито я обиждаше... Думичка не й е казал. А там това за хлътването, си е проблем на хлътналия.
Много хубаво се отнесе с Ванчето. И като се има предвид, че на мене тя ми е неприятна, бих добавила, че даже незаслужено от нея добре си се отнася. И с Данчо се отнесе незаслужено добре, за което малко упреквам Петър. Можеше да му набие канчето (не с юмруци, но с отношение).

# 1 306
  • Мнения: 1 686
Не че харесвам особено Пешо,обаче играта с въжето беше абсолютно нечестна....И за това са виновни продукцията...Защо позволиха пускане на въжето??Мхмм...за да дотътрят отново циганина на финала...Аман...Прояви се циганското у Боби...А иначе щеше да обвини продукцията в дискриминация...Промени ми мнението за себе си....Хубава работа,ама сиганска,какооо....

# 1 307
  • София
  • Мнения: 3 951
Е, той и Стоян е неконфликтен, ама се спукаха да го избират, нали?

Аз пък освен от тея, дето се завъртя скандал или любовна история, нищо не видях. Ама това нищо не значи. Ние каквото виждаме не е това, което е вътре. Защото знаете какво се показва. Данчо, Дая, Надя... От тях много видяхме, да. Защото някой така реши, нормално.

# 1 308
  • Sofia
  • Мнения: 6 975
Стоян изглеждаше лесно преодолим,  но го подцениха.  Grinning

# 1 309
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
На мен битката с въжето ми е много интересна и една от малкото игри, в които мускулите изобщо не играят. И това да ѝ беше целта, пак Боби щеше да победи, но ми е много по-интересна, когато целта е да надиграеш противника с ум. Бързо съобразяване и бърза реакция решават тази битка, не кой дърпа по-силно.
Калоян истеряса завалията, смешен е
За Боби съм и в дуела и за краен победител

Надка, както се мазнеше на Данчо, докато го наковава против Даяна, от вчера злобен бил. Много бързо се ориентира към Стоян, който ѝ изхвърли иконата и стожера на фермата.
Иначе, радвам се, че Данчо си тръгна, но на Стоян с поведението и разсъжденията съм все по - несъгласна. Явно и прогнозата ми за него е грешна, няма да подкрепи Боби на финал (ако отиде, а предполагам, че е така). До сега 3 месеца беше сърдит на другите, че не забелязвали колко работа е свършил, от днес е сърдит за същото само на Боби.
Който и да вземе този дуел, според мен ще изпрати Стоян на следващия и ще му е последен
Не че харесвам особено Пешо,обаче играта с въжето беше абсолютно нечестна....И за това са виновни продукцията...Защо позволиха пускане на въжето??Мхмм...за да дотътрят отново циганина на финала...Аман...Прояви се циганското у Боби...А иначе щеше да обвини продукцията в дискриминация...Промени ми мнението за себе си....Хубава работа,ама сиганска,какооо....
Това е прекалено. Вече е играна тази битка на арената и си беше по същия начин, а не от продукцията да добутат някого. Целта е противника да стъпи на земята, а не да го издърпаш физически, затова е позволено да пускаш въжето. Обясняват всяка битка и целта ѝ, не е трудно да се разбере

# 1 310
  • София
  • Мнения: 35 140
Не че харесвам особено Пешо,обаче играта с въжето беше абсолютно нечестна....И за това са виновни продукцията...Защо позволиха пускане на въжето??Мхмм...за да дотътрят отново циганина на финала...Аман...Прояви се циганското у Боби...А иначе щеше да обвини продукцията в дискриминация...Промени ми мнението за себе си....Хубава работа,ама сиганска,какооо....
Да вземеш, да глътнеш съществуващото.
Игра на хитрост, ловкост, акъл.
Шукар бури - за който сколаса.

# 1 311
  • София
  • Мнения: 3 951
Колкото до "мъжкото" у Петър - когато мъж започне да се подиграва на жена, която очевидно е хлътнала и му приема думите и закачките много на сериозно, а той го знае и продължава, точно в този момент спира да бъде мъж. Поне за мен. Не одобрявам такова поведение, а той понеже си е хубав, явно е свикнал да се държи така. Само че навън може да не се вижда с този човек, а и цяла страна няма да го слуша какво говори.

Ехеее, ти какъв анализ си му спретнала.
Даже в тази ситуация много добре си се държа с нея. Викаше за нея на дуелите, говореше си с нея, без да й обяснява и да й обещава, че ще е по-добре "да си останат само приятели", нито я е игнорирал, нито я обиждаше... Думичка не й е казал. А там това за хлътването, си е проблем на хлътналия.
Много хубаво се отнесе с Ванчето. И като се има предвид, че на мене тя ми е неприятна, бих добавила, че даже незаслужено от нея добре си се отнася. И с Данчо се отнесе незаслужено добре, за което малко упреквам Петър. Можеше да му набие канчето (не с юмруци, но с отношение).


Е, имаше не един път, в който се отнесе с пренебрежение и досада. Няма как да не се забележи това. Имаше и някакви подхвърляния, с други хора говореше за нея и то по начин, който ми направи грозно впечатление. Каквото и да си мисля, ще си го запазя за себе си, особено ако тоя някой ще гледа, както и всички, какво съм говорил. В такива ситуации човек е по-добре да си мълчи, пък после ако ще и да я надъхва сто пъти.

# 1 312
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Важното е, че ДанЮ противния е аут.
Охх, още ми е кеф, кеф, кеф!
Силно се надявам да не сънувам кошмари, презерватив вмъкнат в сиво-бели чорапи на черни линии, с моцка на зализаната прическа и рехав мустак. След загубата наистина отново, само за момент заприлича на сбръчкана стафида! И не пада по гръб, и злослови за Стоян, вместо да се смири, че стана за посмешище три месеца, седнал да прави ретроспекция на останалите! Пълен лузър, сега нито кинти, нито Даяна, нито Камелия, само поза в ИГ, средни пръсти и разни снимки от типа - "не ми пука, забавлявам се на макс".
Не ти пука ли? Ооооо, с туй его много, ама много ти пука, ама наистина много.....

Аз преди време писах, пак да кажа.
Предвид миналогодишнатта победителка - жена циганка, си мисля, че нито ще е жена /а трябва/, нито циганин /съгласна съм/.
Та Кано върви с гвардейска крачка към чека, все по-сигурно.

# 1 313
  • София
  • Мнения: 4 429


Фермата - Сезон 6, Епизод 82 (09.12.2020)

# 1 314
  • София
  • Мнения: 35 140
Дано̀ на 40, усеща се като 68.

Последна редакция: ср, 09 дек 2020, 23:30 от Ms.Gorgeous

# 1 315
  • София
  • Мнения: 3 951
Аз пък си мисля, че много хора не възприемат Боби като циганин, защото не се шумя около тази история и няма такива маниери. Особено пък ако някой отгоре-отгоре гледа предаването, изобщо няма да му мине през акъла. Да не казвам, че говори по-правилно от половината, които бяха там.

# 1 316
  • Мнения: 15 960
По въпроса с пускането на въжето. Когато щяха да я играят тази игра на дуела си преди време Стоян и Кустев, си спомням как Петър и Калоян я обсъждаха. Тогава Петър каза - "другият като дърпа, ти пускаш въжето и той пада". Това много ясно го помня, защото си помислих Петър какъв е хитър, аз не бих се сетила. Т.е. той този вариант за игра и победа го знае.
Но защо сега не го направи, и защо допусна Боби да го излъже така, не знам.

# 1 317
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
По въпроса с пускането на въжето. Когато щяха да я играят на дуела си преди време Стоян и Кустев, си спомням как Петър и Калоян я обсъждаха. Тогава Петър каза - "другият като дърпа, ти пускаш въжето и той пада". Това много ясно го помня, защото си помислих Петър какъв е хитър, аз не бих се сетила. Т.е. той този вариант за игра и победа го знае.
Но защо сега не го направи, и защо допусна Боби да го излъже така, не знам.
Петър дава вид на непукист, но се е спекъл.
Хем се е спекъл, хем го е страх.
И аз го помня това с въжето, и той точно така падна.
Много тъпо.

# 1 318
  • SF
  • Мнения: 21 243
Е, имаше не един път, в който се отнесе с пренебрежение и досада. Няма как да не се забележи това.

И това е замъглило погледа ти и не си забелязала мъжа???
Извинявай, но това е Хепи Ванче, което му цвърчеше на ухото и го сваляше с цел секс. Как да се отнесе?
Напротив даже - Прекрасно се отнесе към жена, която му досажда, а той не я харесва и не би я харесал нито вън, нито вътре във Фермата.
Добре, наречи го незаинтересован и отегчен от Ванчето, а не "кое му е мъжкото на Петър..."

Ами авиаторките и униформата са му мъжките. И номерът на обувките.

# 1 319
  • Мнения: 1 446
На мен Петър ми стана противен с това безкрайно мотаене на Ваня и че я разиграва сума време.
Калоян още рано, рано като почнаха да си въртят фермерството с Тони и Петър, ми стана много неприятен.
Нямам нищо против Стоян, но той не може да се пребори според мен, особено в дуели, в които никой няма да реди битките по точки.
Боби ми е най-ок.
Не намирам за нормално да знаеш, че те гледат близки, родители, приятели (децата ти при някои) и да се държиш като говедо, и накрая неспособността да не си покажеш простотията, да се приема за нещо, заслужаващо адмирации.

Общи условия

Активация на акаунт