прекомерен косопад

  • 4 077
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 956
И мен ме вълнува същото. Не знам как още имам коса на главата си Rolling Eyes Confused

И аз съм така  Sad
Препоръчаха ми Деркос на Виши -ампулите и шампоана...когато отидох да ги купя попаднах бивш главен отговарящ за вноса на Виши и ми каза ,че по-добрия избор е на Фито...сега се чудя кое да проверя дали ще има ефект...но и лекаря ми предстои.
Най-добре е както са те посъветвали повечето момичета да отидеш на лекар или най-малкото да си направиш изследвания.

# 16
  • Мнения: 78
  А тези ампули и шампоан на Kerastase в аптеките или козметичните магазини се продават newsm78Заинтригувахте ме....

и аз съм чувала за ампули с цимент на Керастаз,ама само че имат хубаво действие за косата...някой знае ли повечко?

# 17
  • Мнения: 78
И мен ме вълнува същото. Не знам как още имам коса на главата си Rolling Eyes Confused

И аз съм така  Sad
Препоръчаха ми Деркос на Виши -ампулите и шампоана...когато отидох да ги купя попаднах бивш главен отговарящ за вноса на Виши и ми каза ,че по-добрия избор е на Фито...сега се чудя кое да проверя дали ще има ефект...но и лекаря ми предстои.
Най-добре е както са те посъветвали повечето момичета да отидеш на лекар или най-малкото да си направиш изследвания.

на мен сега ми предстои втора седмица с ампули на Виши за косопад..то за всеки е индивидуално де,но аз съм доволна засега...взех си ги,заради есенния ми косопад,за пръв път ги ползвам,но има ефект-определено...

# 18
  • Мнения: 509
Да,Alexxa,точно за този шампоан и ампули става въпрос.Ампулите имат специален накрайник,с който лесно се нанасят в корените,което е най-добре да се направи вечер преди лягане.Не се отмива.За цените незнам дали ще съм точна,последно когато си ги купувах една ампула струваше 8 лв.,а шампоана някъде към 30лв.Продават се само в оторизираните фризъорски салони,които работят с продукти на Керастаз.

# 19
  • Мнения: 603
Аз ползвах Revalid - шампоан и балсам, като също ползвах и ампули Flory Vital. За около 2 месеца косопада ми намаля много, даже спря. Сега вече ми падат само по няколко косъмчета на ден. А като си спомня - докоснех ли косата си - цели кичури оставаха в ръката ми. Беше много травмиращо.
Тъй като съм и бременна, започнах да пия и витамини за бременни.

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Момичета,искам дави попитам като си миете косите тогава падали ви повече косата?Аз като вляза в банята направо се стресирам.Особено ако си сложа балсам имам чувството че ми остава цялата коса по шепите.И иначе през деня ми се струва че не пада толкова много. newsm78

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Момичета,искам дави попитам като си миете косите тогава падали ви повече косата?Аз като вляза в банята направо се стресирам.Особено ако си сложа балсам имам чувството че ми остава цялата коса по шепите.И иначе през деня ми се струва че не пада толкова много. newsm78

E те това е моят случай.Направо ми става зле още преди да съм се изкъпала като знам как пада Sad
И наистина с балсама най-много проличава косопада.

# 22
  • Мнения: 78
И при мен е така бе  Sad  Sad  Sad  И то точно като използвам балсама!!!
Иначе през деня не ми пада,а и както писах вече-ползвам ампулите на Виши и не ми капе (като се има предвид,че есенно време много пада) Обаче,казвам ви,запушвам канала като се къпя...Сигурно е нормално,но е доста стресиращо!!! #Crazy

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Май май не е много нормално - на мен допреди 4 месеца не ми се беше случвало.Нямам хормонални проблеми и щитовидната жлеза ми е 6, така че вече не знам на какво се дължи Shocked

# 24
  • София
  • Мнения: 35 952
На мен започна да ми пада доста косата, но си зная причината - диета.
В момента пия Пантогар и се надявам скоро да спре косопада.
Имай в предвид, че сега падналият косъм е умрял преди най-малко месец.

# 25
  • Мнения: 78
denis_d ,знаеш ли,аз се чудех дали да не почна Пантогар...Ти как го преценяш? уф,моят живот е една вечна Диета...трябва да престана с тия комплекси,че си съсипвам здравенцето  Sad

# 26
  • в къщи
  • Мнения: 467
аз също пия Пантогар в момента и си правя маската на Деси.Миналата година пих Ревалид,но фризьорка ми каза,че Пантогар е по-добре.И на мен ми се доплаква, като влязя в банята и запушвам канала(в къщи все ми се карат). 

# 27
  • София
  • Мнения: 35 952
kukli4ka аз имам и съмнения, че и от маската на Деси/Тривитаминол/, започна да пада, но не съм много сигурна.

elin4e
за  сега нищо немога да кажа- пия го вече 1 седмица/ 3х1/ Още не ми е намалял косопада.
Ревалида ми е слаб.
Смятам да си взема таблетките Фитофанер, но не ми се дават още толкова пари

# 28
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз имам същият проблем. Насочила съм се към ампулите на Biopoint срещу косопад. Някои има ли впечатления от тях или ако е ползвал други ампули или капсули срещу косопад, да ми ги препоръча.
Не искам хапчета, защото не мога да ги пия и ми е ужас, а пък от шампоан не очаквам впечатляващи резултати.

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Момичета аз имам същия проблем,след като родих го изпитах и го бях позабравила но сега е ужасно,то нестига ,че тогава ми остана половината коса,а сега.......Взех си Фито хапчета,пия ги от една седмица и нямам коментар по въпроса за сега.Преди пиех Мерц и имаше един период в който косата ми беше страхотна,но сега от лятото започна   да пада   косата               по малко и сега се травмирам направо.Ще следя темата ще ми бъде много полезно и на мене.

Общи условия

Активация на акаунт