Септември щедър е нали, без лелка 9 месеца ще бъдеш ти- 18.09- 24.09

  • 10 943
  • 315
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 701
Оф, и аз тръпна сега от вълнение с Шушончето ... Simple Smile
Стискам палци твоя отрицателен тест да е като моите два отрицателни теста! Simple Smile

# 91
  • Мнения: 329
Уишче ти когато си направи тестовете кои ден беше от закъсняването?

# 92
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Уишече видях ти спалнята и нощното шкафче супер са...и аз обичам шкафове с много чекмеджета ..
Как са приготовленията за деня а голямо Д ... то по сватбата си има толкова дребни нещица да се изкусуряват... толкова джунджурийки лелее ама поне всичко е така приятно...
 Hug

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
6u6on4eto и моята първа чертичка беше такава бледичка. Дори си мислех, че не я виждам, а само някак си забелязвам мястото където би трябвало да се появи.

И аз така дори и на сутрешния тест понеже и него бях скрила и преди да имам възможност да го изхвърля го погледнах на дневна светлина и си мисля че си въобразявам.... Да ама за сега лелка няма, много ми е усилно /едно такова...на моменти ме обливат топли вълни като в критическата/ а пък ме наболява кръста като че ми е дошло пък не е, ама няма да си правя за сега повече тестове, ще изчакам някой ден.

# 94
  • Мнения: 166
Ивелек, тук всички сте ми толкова мили и сладки, срам ме хваща ако изпусна някоя мацка, но ми простете, много съм разсеяна и покрай еуфорията за нечакане съм още по-разсеяна. Чувствам Ви като част от семейството си Hug , моля се всички да се преместим в отчетните при теб и другите бременилки, който ни пускате вирусчета и повличате крак.

# 95
  • Мнения: 674
Дано наистина е толкова щедър и Лелката днес да ме подмине  Praynig
Желая успех на всички НЕчакащи Hug Hug Hug

# 96
  • Мнения: 166
audulina, Благодаря!!!
Успех и на теб newsm10

# 97
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Момичета, влизам само да ви пусна един интересен линк: http://museum.thetech.org/ugenetics/eyeCalc/eyecalculator.html

Лек ден! Аз отивам отново на тръстиката...

# 98
  • Мнения: 329
Жабче хубав линк направих веднага тест за очите на моя син и се оказа че е точен.

# 99
  • Мнения: 686
Здравейте и от мен!

Колко много сте Нечакащите тази седмица - anna_25,  audulina, 6u6on4eto, Миа,  herelina, дени28, gery_mur , дано да не пропусна някой, стискам ви палци всички да видите по две чертички!

Даре, радвам се, че си добре  Hug

Жабче, хубав сайт, мерси за линка!   bouquet

Хубав ден и дано утрешният да е още по-хубав!

# 100
  • UK
  • Мнения: 1 351
Момичета, здравейте и от мен, виждам, че и днес има много надежди и много силно стискам палци да бъде всичко наред. Извинете ме за пръснатите мисли но съм много уморена и ми се мъти пред погледа. Днес аз за първи път си върнах закуската но не мога да ви опиша колко зле се почувствах, едва тогава осъзнах, че в мен става нещо. Днес съм изпила 3 литра вода и още ми се пие, хубавото е, че ходя често до тоалетна и не задържам вода. Не съм яла нищо от закуска и съм гладна като вълк но нямам желание за ядене... Днес пак обикалях да си търся обувки и ако ви кажа, че абсолютно нищо не намерих направо съм бясна  #Cussing out
 Лека ден на всички и да напълните форума с хубави новини  newsm10 newsm51

# 101
  • Мнения: 1 701
BARBORANA , 13дни закъснение имах когато направих втория тест ... Първия беше 3-4 дни преди това! Simple Smile За това казвам, че нека и нейните са като моите! Щом няма лелка надежда винаги има! Simple Smile


ivalex , винаги съм си мечтала да имам скрин и сега вече като ще имам моя спалня, първото нещо което си представих беше как ще си купя голям скрин! Много съм щастлива и нямам търпение да пристигне обзавеждането. Simple Smile Ще си купя абажур и аплици за над главите от ковано желязо, ще си боядисам стените в резедаво, пастелно и ще си купя бананови завески и пухкави бананови пътечки за краката пода ...
Представям си всичко как ще изглежда... Simple Smile
Още нямам идея как ще изглежда хола, но аз и без това прекарвам мноооого време в спалнята. каквато съм си поспалива .... Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 16:34 от wish

# 102
  • Мнения: 560
Дарче, душко, изчисти си кутийката, че искам да ти пусна едно лично съобщенийце, а сигурна съм - не само аз Laughing

# 103
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте!
А сега да ви хвърля из облаците, щото аз незнам къде съм... newsm78
След вчерашните болки вечерта вдигнах температура - 38 градуса.И тази сутрин, докато си бях на работа, се изринах.Въоръжена с картона си, в който дебело е подчертано, че съм карала варицела, а и майка ми е сигурна в това , отърчах при джипито...тя каза да ида утре, защото не е сигурна - може да е някаква алергия...сега пак съм с 38 градуса, а две-три от пъпките имат мънички мехурчета...
А кажете на какво прилича това - аз чаках мъжът ми да се разболее, че със сигурност не я е карал, а ще се окажа единственият случай в медицината, дето ще кара два пъти шарка Close #Cussing out Cry!
Като казах на шефката ми тя се развика, че съм щяла да ги изпозаразя #2gunfire!
А сега ваш ред е за коментари... ooooh!

# 104
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Мариета, да ти имам късмета  Confused Дано не е варицела.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 09:33 от svetli

Общи условия

Активация на акаунт