Напукани пети

  • 16 006
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 35 957
Аз съм много доволна от един Крем за пети - силно напукани
Биле VY .
Фирмата е пловдивска- Боди-Д
Изцяло на билкова основа.
Дори разранени крака /пришки/ съм мазала направо върху раната и минават  много бързо 

# 31
  • Мнения: 4 076
На мен педикюристка ме посъветва да не опитвам в къщи с кюрета,защото е опасно и честото използване предразполага към образуване на повече кожа.Но за съжаление и тя не успя да ми оправи краката..
Че нали ако се научиш сама да си правиш педикюра,педикюристката ще трябва да си остане в къщи Joy
Ако накиснеш крака,после го подсушиш и кюртираш внимателно,леко,малко по малко,няма никаква опасност.В салона нали също ти махат кожа??Е,в салон е"по-мързеливо",но аз не ходя,защото не можах да се убедя в стерилността на използваните инструменти и защото ми нараниха крака и после едва стъпвах два дена.Не ми се дават 20 лв.за това.

# 32
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Аз съм много доволна от един Крем за пети - силно напукани
Биле VY .
Фирмата е пловдивска- Боди-Д
Изцяло на билкова основа.
Дори разранени крака /пришки/ съм мазала направо върху раната и минават  много бързо 
Това е кремът който ми помогна и на мен! Пробвах на Талодерма за сухи пети и крака, на Орифлейм и какво ли още не, само това ми свърши работа. Машех вечер и обувах чорапи. От време на време се мажа.

# 33
  • Мнения: 17 407
Ползвам кремчето на Талодерма- много е добро Peace

# 34
Пробвай с DERMAX - продава се по аптеките - струва около 5 лв.

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532

Моите пети след като родих бяха като на някоя баба,но и мен ме беше срам да ида на педикюр си купих един сапун на Рефан за 1.45 за напукани пети-Ефект невероятен имаха и други продукти.Горещо го препоръчвам! Peace

# 36
  • Мнения: 463
az polzvah Rough Skin Remover na Avon i pomogna mnogo.

# 37
  • Мнения: 144
Дефламол! Мас с невен също става, то по прринцип е за заздравяване на рани.

# 38
  • Мнения: 606
При мен се получаваха напукани пети лятото,когато ходя с чехли.
Всяка вечер прди лягане си кисна краката в гореща вода докато истине.После използвам пила за пети,но не много груба(на Орифлейм е много хубава),защото може да има обратен ефект.След това ги мажа с крем Нивеа синия и си обувам чорапчета и така  си лягам.Няколко пъти съм пробвала и със зехтин,съшо има добър ефект.
Успех!  newsm10

# 39
  • У дома
  • Мнения: 96
Има един немски крем. Фирмата производител е DINA. Допреди да го опитам нищо не ми говореше. Кремът е на глицеринова основа с есктракт от невен, кожйто е много полезен при напуквания, рани, белези и други. Купувам го от дрогериите и струва не повече от 3 лв. За напукани пети е много подходящ. След 2-3 намазвания има чудесен резултат.

# 40
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Талодерма е добра, но Нивея /синя/ също е супер заради уреята - има невроятно действие дори върху пукнатини. И винаги с чорапи върху крема.

# 41
  • Мнения: 1 212
Обикновено се получава когато кожата е много суха. При мене е така и аз използвам глицеринов крем (Глизолид), ......

 thumbsup
Глизолида определено е добро решение, защото е много богато на глицерин кремче......стига да се намира още по аптеките, че по едно време го бяха спряли.....
Аз бих ти препоръчала един друг крем, специално за напукани пети:
Крем за пети на DEVA.
Български е , на много достъпна цена /около 2 - 3 лв /  и също има ефект   bouquet

# 42
  • Мнения: 5 362
Използвам крем за крака на Ейвън- вечер с чорапи. Има много добър ефект  Peace
Peace

# 43
  • Мнения: 151
Намазах вече три пъти със следното:
Крем за бръснене Каро и нишадър в него.
Има поразителен ефект! Simple Smile

# 44
  • Мнения: 472
"В този ред на мисли - да споделя с вас един въпрос, който подсъзнателно ме мъчи
Чували /чели/ ли сте, че прекомерното ползване на пемза мултиплицира проблема със загрубелите пети? Защото аз имам спомен за нещо подобно чуто или прочетено. И има логика - организмът да "реагира" на интервенцията по този начин."

Може би има изстина в това.Аз редовно полагам грижи за краката си,но напоследък не мога да се справя с нацепените си пети(много е болезнено),ще пробвам с кремчетата,от които сте доволни.

Общи условия

Активация на акаунт