Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 269
КОлко е малък света! С Гаро сме израстнали заедно, а Лилито ми е роднина! Нямаше да гледам този БигБрадур, но при тези познати участници ще хвърлям по едно око!

А Лили, коя беше? С телефона за 5 000 Е ли?



Не знам как са прердтавили Лилито, но много се зарадвах като я видях на екрана! Аз не гледах предаването до този момент. Нищо чудно да има такъв скъп телефон. Тяхните доста се замогнаха! А и Лилито е много отракано момиче Wink Embarassed Wink

# 631
  • Мнения: 863
Какво ще кажете за Павел охранителя  Joy
Айде след това и аз ще кажа   Flutter
Е на, за кой ли пореден път изнамериха все такива уникуми като Мариола и Павел-СРАМ!СРАМ!Да знаете, че не живея и не съм вече от Бургас-местя се.Аз пък си заплюх Борислав-ръгбиста! Mr. Green

И аз ве4е няма да казвам,4е съм от Бургас Embarassed Embarassed Embarassed

# 632
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз съм за тоя Пламен Отшелника пръв да го изгонят - тоя ми е мноооого противен! НАЙ-ПРОТИВЕН ми е!

Пръв ще е, като се муси и се държи настрана - ще обере номинациите   Mr. Green

# 633
# 634
  • Мнения: 2 070
Засега Ева и отчето ми харесват..., Първата, която влезе е свежа, ама малко недорасла... Бременната става, представях си я не руса... Отшелника, лелката и онова русото петле провинциалистчето за мен от сега са аут, както и Пламена номер две - кому бше нужно?!А тва за плющенето сме го чували и друг път - айде сега и ще го превръщаме в лаф, както и въй въй.. Ама като знам как печелят само мъже - засега ръгбиста и плющяча се вписват в профила, отврат...

# 635
  • Мнения: 1 418
Какво ще кажете за Павел охранителя  Joy
Айде след това и аз ще кажа   Flutter
Като разбере ,че целува ПЕНЬО, а не Пепи ще му измрат врапчетата дето са му накацали на... Embarassed....
 Joy Joy Joy
smile3532 smile3532 smile3532 rotfImbo rotfImao moresmile

# 636
  • Мнения: 5 576
Kога изписахте толкова?  Crazy
Ужасни мъже, кошмар, гейове.  Tired

Най ми допадна май Пепи да ви кажа, Мерилин Менсън от всякъде. Харесва ми.

И естествено съм за Ева. Тая раждащата искам да видя.

# 637
  • Варна
  • Мнения: 2 942
ръгбиста май има доста големи шансове
ами Павката: аз плющя, той плющи ......
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
умопомра4ително #Crazy #Crazy #Crazy

# 638
  • Мнения: 334
Е най сетне прочетох 32 стр.
Аз съм за Ева-много ми е симпатична.
А бременната едва ли ще издържи на темпото.

# 639
  • Мнения: X
Мен пък ме кефи ръгбисчето, Гаро, това първото момиче /хмм...забравих му името, това с гаджето/ и туй то.  Whistling
Ама по-добре, по-бързо да пускам, че с тия публикувани 4 нови отговора, докато пиша- съвсем ще излезе манджа с грозде и ще се загуби нишката.

# 640
  • Мнения: 2 404
ББ 3
Три от участничките са тризначки..
Една е мнооого бременна..
Един е трансексуален и ще бъде представен на другите за жена..
Цитирам Тони Сопрано от 15 и нещо Thinking

# 641
  • Мнения: 748
Павката вика че бил девствен

# 642
  • София
  • Мнения: 721
Засега Ева и отчето ми харесват..., Първата, която влезе е свежа, ама малко недорасла... Бременната става, представях си я не руса... Отшелника, лелката и онова русото петле провинциалистчето за мен от сега са аут, както и Пламена номер две - кому бше нужно?!А тва за плющенето сме го чували и друг път - айде сега и ще го превръщаме в лаф, както и въй въй.. Ама като знам как печелят само мъже - засега ръгбиста и плющяча се вписват в профила, отврат...

Абе Пламена 2 (демек Вяра) ще я менкат със сестрите й...та затова, нали са три еднакви.

# 643
  • София
  • Мнения: 6 744
Абе Пламена 2 (демек Вяра) ще я менкат със сестрите й...та затова, нали са три еднакви.
И аз така мисля  Thinking

# 644
  • Мнения: 3 250

Кефи ме и тоя Тошко от Сливен, а това дребното най-модерно облеченото от Гълъбово/ все едно казвам Милано в кръга на дизайнерите/  Mr. Green е аут, при първа номинация...

Общи условия

Активация на акаунт