Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
  •   1
Отговори
# 645
  • Sofia
  • Мнения: 1 409
Ох много сте изписали не мога да смогна с четенето, ей шашнах се тоя път - събрали са ги доста разнородни видове  Simple Smile
Най - ми допада отчето за сега, а леля Вилоетка - смях ,смях. Laughing
Кажете пуснаха ли вече Нова + и най мястото на кой канал е ?

# 646
  • Мнения: 10 752
Божеее, кво правите бре хора, не мога да ви смогна.Кога успяхте да гледате, па и да пишете ooooh!
Няма да чета назад, щото щот до утре няма да мога да се оправя.
Обаче....от всички женки, най-готина за мен е Ева.Тая бременната с тоя чип нос, хич нИ мЪ кефи.А тая Мариола ми е отврат.От мъжете - ръгбисчето( Боби май беше) най хващата мойто оЧо.

# 647
  • Мнения: 2 070
Мдааа, ще си ги менкат, може да има мисия - познайте кой от съквартирантите напуска пет пъти къшата тази седмица...

# 648
  • Мнения: 2 404
Абе Пламена 2 (демек Вяра) ще я менкат със сестрите й...та затова, нали са три еднакви.
И аз така мисля  Thinking
Кои са сестри?

# 649
  • Мнения: 748
Сега се запознават, кой откъде с какво се занимават

# 650
  • Мнения: 4 662
И на мен ми е жал за Пенъо  Confused той е едно объркано същество ...
А тази Вяра е много грозна бе , мъжът ми до последно спореше , че била травестит ( преди да се появи истинският )
Малко не разбрах за тризначките  newsm78 кои са ? Тази Вяра има още две сестри ли ?

Пламен отшелника е много противен  Naughty

А Лиляна е ужасо тъпа просто ... и не знам кой я е излъгал , че е хубава - с това широко лице и провиснал задник с бричове ...бррррррр ужас .

# 651
  • София
  • Мнения: 6 744
КАжете по кой канал пуснаха НОВА+ деееееееееее  Praynig

# 652
  • Мнения: 5 299
Харесва ми много подбора на участниците Mr. Green. Ще има много секс в тая къща... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 653
  • София
  • Мнения: 721
Абе Пламена 2 (демек Вяра) ще я менкат със сестрите й...та затова, нали са три еднакви.
И аз така мисля  Thinking
Кои са сестри?

Тази Вяра е тризначка - еднояйчна. Предполагаме, че по-натам ще я сменят със сестрите й.

# 654
  • Мнения: 748
Панайот - можел да намери истинската любов в ББ

Предизвика всеобщ смях

# 655
  • Мнения: 670
ББ 3
Три от участничките са тризначки..
Една е мнооого бременна..
Един е трансексуален и ще бъде представен на другите за жена..
Цитирам Тони Сопрано от 15 и нещо Thinking
Благодаря!Искате ли и още да ме цитирате,че знам и други неща?

# 656
  • Мнения: 10 752
КАжете по кой канал пуснаха НОВА+ деееееееееее  Praynig
При мен е на 16 Mr. Green.
Сега сериозно - мисля, че е на местото на СКАТ.  bouquet

# 657
  • Мнения: 3 250
Панайот - можел да намери истинската любов в ББ
Може и аз се надявам да я открие, като гледам най му пасва леля му Виолетка...

# 658
  • Мнения: 748
Давай Тони, не се стискай

Кой ще спечели и колко?Simple Smile

# 659
  • Мнения: 2 070
Тони, сподели тука в нашата секта... Не ни измъчвай...

Общи условия

Активация на акаунт