Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 913
  • 1 733
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 2 056
scorpionche     bouquet

# 841
  • Мнения: 1 147
ох и аз огладнях
стига са яли да имат милост над диетуващите

грозната от бургас дето била 127 кила си показа татуто на гърба с името на сина си
а леля дебела иска да и мачка бозките

# 842
  • Мнения: 748
Вили към Мариола: Ела да те пипна за да разбера дали ставаш да си слагаш силикон

# 843
  • Мнения: 1 147
Шушон и на мен ми е позната  newsm78 ,  Close
Да не е някоя съфорумка?? newsm78

аааа такива лошо гледащи съфорумки тука нема  Naughty

# 844
  • Мнения: 748
Вили към павката - дай да ти плюя в пазвата Simple Smile

# 845
  • Мнения: 1 313
Жалко, ако беше от форума как щяхме да я обсъдим само Twisted Evil, не че сега няма Grinning

# 846
  • Мнения: 1 813
А така тя Вили си го хареса Павката  hahaha
"Павеле,преди имах любовник Павел се казваше,много беше добър" . Има нещо  Twisted Evil

# 847
  • Мнения: 748
Тая жена ме убива Simple Smile
Аз и мъже обарвам, Павел има тирбуон в гащите си Simple Smile
Нидялко + Пищова накуп Simple Smile

# 848
  • Мнения: 2 056
"Павел има тУрбушон у гащите си"-Вили

# 849
  • Мнения: 1 813
 Joy  Joy  Joy
как да и устоиш на набезите на тези жена

# 850
  • Мнения: 1 147
гаро: "ние жените оправихме леглата, мъжете шетат из кухнята"
гаро и леля дебела май се харесаха и ще нанкат заедно
гаро към леля дебела пред джакузито: "ще топнеш ли утре морна п**ка вътре?"  (цензурата е от мен)

# 851
  • София
  • Мнения: 1 335
а някой от форума не беше ли споменал, че влиза в ББ3 или беше шега?
Ох, тая Вили е мн цинична .. Вили каза, че не е "лелче". Гаро ще спи с Вили

# 852
  • Мнения: 1 313
Ах Не ти към Скат ли си? Аз с тоя РН изтървах всички клюки Close

# 853
  • Мнения: 748
Вили и Гаро викат че ще ли спят заедно Simple Smile

# 854
  • Мнения: 2 056
Отшелника мята жаден поглед след Деяна

Общи условия

Активация на акаунт