Мами в арабски страни-9

  • 21 987
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 655
и мога да кажа че е доста хигиенично и за разплода си доста груба!
Но хора като теб само нападат, непросветени и неинформирани!
Първо съм сигурна че никога не си правила секс със обрязан мъж и е 100 пъти по силно усещането и удоволствието!
И ако не си се поинтересувала в щатите това е нормална процедура във всички болници нищо че американците не са мисюлмани!
И наистина ми дължиш извинение за грубия език!
Аз избирам за моето дете!
Ти избираи за твоето!

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 13:29 от Kremi_m

# 61
  • Мнения: 545
креми, поеми си дъх и успокой топката. сега пък ще ме изкараш непълноценен само защото НЕ съм обрязан Simple Smile

намали темпото. _моля_.

# 62
  • Мнения: 1 655
аз нямам предвид теб а мамата която винаги се заяжда в нашата тема и обижда паляво и надясно!
И изразявам лично мнение за усещането, не знам за другата страна!
Все пак имам право на мнение!
Никои не искам да  обиждам!

# 63
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
засрамена, защо така грубо? децата само от оплодителни животински нагон ли се правят? трябва много да те е наранил мъж и да го мразиш ужасно за да правиш от децата си жертви на блудствен акт и да обиждаш толкова късогледо, без да се замисляш какво те 4ака с това отваряне на границите, ами при тебе може да са будисти или някои култова религия и да се залюбят без да знаеш даже с някое от децата ти! ей, много ми харесва- голем залък глътни, голяма дума не казвай! 4е за любовта наистина никакви граници няма! животът не можеш да го нарисуваш, предвидиш или да предположиш, затова дали християнин или мюсулманин или будист е бащата на децата ти и да сте си мислили едно, може да излезе друго! така, 4е не ска4ай на креми, моля те , не знаеш много неща за ситуацията и тя пък е най-малко озверяла или намразила живота си от слу4ката, или хората! съветвам те, да не ска4аш на мамите , избрали разли4ното от тебе! моят син е 100 процентов християнин и е обрязан, айде ско4и ми - ами така се полу4и след простотиите на докторите да му правят мануални терапии за фимоза и щеше да умре заради една п....а! аз съм се молела от както го откриха да го оперират, не нямало нужда, нали е християнин! хахаха , на 12 г операция от 2.30 с ренаимиране за да го върнат към живота и да му моделират атрибута! така, 4е има неща, които може и да са логи4ни , просто трябва да се мисли и да се търсят корените на традициите. те не са измислени от болни мозъци, а от опита на хората!

# 64
  • Мнения: 920
Къде съм била груба? Не ми е навик. Кажи ми как съм обидила?. И кого?Това, че детето на Креми може да не изгори от щастие, че е обрязан. Не е ли възможно? Таткото е в Кувейт. детето в България. Креми също в България. В Щатите отдоста време не ги обрязват. Нямам нищо против каквито и да е религии. предполагам, че синът ти е обрязан по медицински причини. За сексуалните неща, няма да говоря.

# 65
  • Мнения: 1 655
Първо мъжат ми  не ме е оплодил!!!!
И моя личен живот не е твоя работа!
Аз питам ли те къде е твоя мъж?
Хиде стига че прекаляваш!

# 66
  • Мнения: 590
Защо си мислиш,че нашите деца ще станат мюсюлмани,заради едно обрязване ли?
Децата като не са вече деца сами решават какви ще станат.Аз не мога да накарам никого да стане мюсюлманин дори детето ми/колкото и да го обичам/.За нас това е грях да го принуждавам насила.Длъжна съм като мюсюлманка да го възпитам като такъв,но нищо повече.Когато заставаш за молитва най-важно е намерението ти,дали искаш това или го правиш по задължение.Ако нямаш наистина намерение да правиш молитва и въпреки това правиш,молитвата ти не е приета.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 15:47 от manel

# 67
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
засрамена ,не говоря за тебе, ти избора си го направила за себе си, но мисля, 4е никога не е късно да пробваш и разли4ното! говорех за децата ти, ако един ден те направят избор, който ти не мисля, 4е ще приемеш лесно, какво, трябва да се откажат, защото мама не одобрява, ами ,ако християните трябваше да се обрязват, а децата изберат  религия, където  не трябва да са обрязани, какво? с това мислене, мисля, 4е трудно ще приемеш избор изобщо-нито за себе си, нито на децата!

# 68
  • Мнения: 920
марси, не разбрах защо така реши. Защото съм против децата да се обрязват като бебета, а да имат възможността сами да решат като по-големи. Или лешението да ги обрежат като бебета е единствуено правилно и дава някакаъв избор?

# 69
  • Мнения: 23
Мила Г-жа Смутена-Засрамена независимо в каква насока един родител винаги дава напътствия на рожбата си.Друг е въпроса , че когато дадено детенце поотрасне само се ориентира и поема понякога път различен от този който биха искали родителите му.Аз деца нямам и може би ще кажете че нямам право да изказвам мнение, но нима вие не сте такава каквато са ви възпитали вашите родители / или поне до някаква степен/-с определени ценности, вярвания, обичаи и т.н. Нима вие не възпитавате вашите деца,по начин който вие самата смятате за правилен? Съгласете се че не може всичко да се остави на произвола и когато дадено детенце отрасне достатъчно само да се ориентира какво иска да бъде или не.
Аз до сега не съм си позволявала лукса, да изказвам мнение по който и да било въпрос, тъй като не съм нито родител нито съм в арабска страна НО всеки ден чета какво са написали момичетата за житието си, за дечицата си - кой с радости , кой с тревоги и знаете ли, може да звучи странно, дори налудничаво но се чувствам уютно именно в този форум именно заради топлотата и загрижеността с която се отнасят една към друга и към дечицата най-вече. Колелото на живота се върти и никой от нищо не е застрахован така че .......... Защо не се опитате да приемате хората такива каквито са, с техните добри и лоши страни. 

# 70
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
абе какво й се обяснявате толкова.......  Close не  мине време и почне да се меси в нашата тема и да ни критикува и съветва. не сме малки деца.

Креми, избора си е твой и на никой не си длъжна да даваш аргументи.
детето е най-добре да се обреже по-малко, докато не разбира какво става. питай в джамия и да ти го направи лекар, ако може. виж да те упътят някъде където живеят повече мюсюлмани.

# 71
  • Мнения: 152
Здравейте и от мен!Какви са тези разправии тук?Карайте я по-спокойно и не се обвинявайте една друга.Тази Г-жа Смутена-Засрамена може да не се изказва толкова остро,защото всеки има право на избор,а и никой не знае какво го чака.А колкото до теб sssilvy-аз съм в същото полежение.Нямам деца и аз също съм си в Бг,но момичета ми показаха,че това за тях няма значение.Аз доста време преди да се наканя да пиша в този форум само четях, какво са писали другите.Но ето че и аз пробвах да пиша при тях и те взеха,че ме посрещнаха много добре.За което мога само да ви благодаря на всички вас момичета  Hug.Макарче още съм си сама ,без семейство за мен е интересно да чета какво става с вас,а и малко или много така се уча   bouquet.Нека не обращаме внимание на такива изказвания,та нали всички сме хора,не зависимо от това кой каква религия изповядва.А сега да ви почерпя със следобедно кафе,мляко,чай,сокче или каквото пиете   food010  и да се усмихнем.Лек ден на всички и повечко усмивки .А от мен много преградки и целувки  Kissing Heart

# 72
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
засрамена, исках да видиш, 4е традициите са си свързани с определени ритуали, при тебе е кръщенето, при мюсулманите е обрязването, кое е лошото? щом се приема за 4ест от тях и от вас сътоветното свещенодействие! така,4е ти не приемаш исляма и хората, вярващи в него като цяло с вси4ко, заложено в него си е проблем на тесногръдието у много хора.тук е цяла сватба и голяма 4ест  деня на обрязването. прави се от 3г нагоре и децата не пла4ат, защото са горди, 4е са станали като големите! както искаш го усещай, аз като майка ми е трудно! но и тука майките обикновено не присъстват, както и на християнското кръщене майката си остава в къщи! говоря за традициите в 4истия им вид!това имах предвид, като казах , 4е жиовотът си играе понякога и пробва дали ще направищ своя избор или да приемеш тоя на децата ти с отворено сърце, без да търсиш да поу4аваш, не знаеш кое е по-доброто за детето.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 16:16 от marsy

# 73
  • Мнения: 77
Здравей те момичета от мен.
Малко късно за да се включа в спора с г-жата но вече веднъж спорих с нея и разбрах че тя не е тук за да се информира ,а за да се заяжда. #Cussing out Такива хора като нея има навсякъде по улиците в Бг така че нищо ново  newsm78 но ако нашите истории не ти харесват не ги чети г-жо остави ни поне тук на мира.
Креми в София съм чувала че има доста доктори които ходят по домовете да правят тази манипулация ако искаш пиши на лични да ти потърся ли някой.А наскоро една позната християнка води детето си в болница за да го обрязват защото беше зараснало и се усложнило.Каза че минало бързо и безболезнено ако не държиш мюсюлманин да го прави ще се свържа с нея за б-цата и доктора.
Дано всички сте се успокоили .Приятна вечер на всички мами .

# 74
  • Мнения: 927
Божеее, ама това засрамено чудо пак се появи. Аз сега няма да възпитавам сина си, нека той като порасне се възпита сам както той си реши - по примера на лелката.
Креми чух,че в Плевен имало добър хирург  newsm78. При нас и в джамията го правят май, но аз доверие им нямам.
Миленка, Миме, вие след обрязването правили ли сте някакво тържество? Моя мъж ми каза,че се празнувало.
Миле, ти като обикаляш по магазините да си виждала из децкие случайно да се продава слинг. Мъчих се да обяснявам на моя кво е това, че да пита, ама той май не го проумя  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт