Нова седмица се зададе, да я споделим заедно! 18 - 24. 09

  • 5 005
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 430
На ДиДка ЛюБоПитка и пращам  цял куп целувчици   newsm51 и не само на нея а и на малките сладурчета ....Колкото до тутманика нещо ми се прияде май ще спретна днес, защото щом има сиренце значи е за мен..


Благодарим  bowuu и на теб ти пращаме едни момчешки целувчици Hug
НАдявам се вече си по-добре Peace и стига вече работа ами почивай Wink

Джоржета
- дано всичко е наред при вас с апартамента Heart Eyes

chumbi - ще видиш, че нещата ще се нормализират Peace
Ще си влезете в план - график Peace

Миленка, целувки на сладурката си и кореМОка  bouquet

Калидичка - ама пак ми е чудно как така догадка newsm78
Ами можела съм да говоря с Нана или с Звезди по кюто Thinking

ЗвездиНке, утре да се представиш пред нас и със снимков материал Heart Eyes Heart Eyes

ТалинКа, честита ви нова година
Много късмет, здраве, щастие и много любоФ ви пожелавам на цялата красива фамилия Hug Wink

Момичета - разбрахте ли, че е почина Пепа Николова Cry Cry Cry
Толкова я харесвах - за съжаление си отиде твърде млада и все още в разцвета на силите си да ни развеселява и забавлява с ролите си Peace

Нека почива в мир и дано е отишла на по-добро място Praynig

# 91
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дид, не съм 4ула,4е е по4инала Пепа Николова. От какво,бе ooooh!  Confused Жалко,отидоха си едни от най_добрите ни актьори.. Да по4ива в мир  Praynig
Благодарско за целувките:отвръЩаме ви с безброй такива ,4е и гуШки в добавка  Wink Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug

# 92
  • Мнения: 7 430
Дид, не съм 4ула,4е е по4инала Пепа Николова. От какво,бе ooooh!  Confused Жалко,отидоха си едни от най_добрите ни актьори.. Да по4ива в мир  Praynig



САмо прочетох, че са и отваряли главата - но и аз не можах много да разбера.
И тук нищо не пише Tired



Благодарско за целувките:отвръЩаме ви с безброй такива ,4е и гуШки в добавка  Wink Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug

Уха....сега ги няма ГогАта и Томи и ВИкториО (той ще е много поласкан bowuu) може да праща на Принсецата ти Hug Heart Eyes  bouquet

# 93
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дид,ти нали Ще влизаШ във форум4ето и от Бгто,4е ина4е Ще ни е супер тъпо без теб. Praynig Rolling Eyes Hug

# 94
  • Мнения: 2 427
Здравейте на всички,пиша за първи път тук.Голям лаф се заформял smile3501!
Чумби,кошмар е срядата!!!Винаги в сряда вечер се оказваме без хляб,защото хлебарниците не работят сряда следобед,а аз все пропускам тази подробност.А да питам при вас във франция само сряда ли се почива?Защото тук примерно в понеделник,целия ден не работят фризёрите.В понеделник следобед не работят магазините за дрехи....(нали така беше?!)
Абе все има някой който да не работи точно тогава когато се сетя че нещо ми трябва Rolling Eyes!

# 95
  • Мнения: 7 430
Дид,ти нали Ще влизаШ във форум4ето и от Бгто,4е ина4е Ще ни е супер тъпо без теб. Praynig Rolling Eyes Hug

Ооооо...разбира се, че ще влизам  Wink майка ми и баща ми ще си взимат по един месец и две седмици отпуска и ще гледам диваците Peace Вчера даже се чух с мама да ме пита какъв нет предпочитаме Mr. Green
И аз няма да мога без ва Hug Hug Hug..ама то не знам - аз вече няма да съм мама в чужбина newsm78 ще може ли да пиша Thinking Mr. Green


Здравейте на всички,пиша за първи път тук.Голям лаф се заформял smile3501!


Добре си дошла в темичката  Hug

# 96
  • Мнения: 1 049
Свкър ми и свекърва ми се радват естествено на бъдеЩото попълнение,макар,4е имат 3 броя внуци до момента и у тях ве4но е малка лудница,но където 3 там и 4ри. Пък и те като са сами в къЩи без децата и им става тъпо. Wink
много се радвам за теб   bouquet  bouquet моят свекър онзи ден ми заяви за какво ви е второ дете и така сте си добре  #Cussing out Sick
нямам думи  Sick а сина ми от 2 дена вика , че не иска дядо му да го взема от ясля #Crazy newsm78
айде лека вечер и от мен   bouquet
ДиДОлиНКа СЛАДолиНКА, да пишеш ей   bouquet Hug Peaceс тез твойте вкусатий та да не ни лишяваш  chef да цункаш Вики и Миши, колко е порастнал  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 21:16 от Zai4enze

# 97
  • Мнения: 1 110
Здрасти моми4ета и ДОБРЕ ДОШЛА amymommy !

Звезди дано да се оправяш бързо от това дето те държи цяла нощ в "помещението за размисъл"  Hug

Мацкиии, аиде да ме образовате по един въпрос - утре ли или кога по4ва рамадан? И по това време може ли да се пие вода?

# 98
  • Мнения: 1 526
Добър вечер/ ден!
amymommy , добре дошла и от мен!
То при вас си е приключение да се запомни кой и кога работи/ не работи. То списък трябва да си водите  Joy!
Калидка, аз продължавам да твърдя, че си специална - толкова мила и любезна с всички, интересуваш се от всички ни и ни подкрепяш, когато усетиш, че имаме нужда. Винаги намираш добра дума за всеки и не пропускаш никой. С радост чета твойте постинги и винаги се усмихвам, благодаря ти за което   bouquet!
ДиДОлиНКа СЛАДолиНКА- Добролинка, Мандаринка (къде я скри последната  Joy) Разбирасе, че ще пишеш и при нас от БГто!!! Какво като няма да си в чужбинско! Ти си част от нашата тема и сме пристрастени към теб  hahaha! (виж и Дивиана пише при вас - канадките, а се е прибрала) Новите снимчици на децата са супер. А Микито станал на 3 мес, а какъв е хубавец  Hug
Zai4enze , хич не им се връзвай! Когато решите спретнете си бебчето и му се радвайте!
Звезди, попремина ли ти? Найстина много се учудих с тези ваши лекари! Тук не е проблем да се гледа бебчето и дори е задължитено 3 пъти, искаш - не искаш.
kariluis , какво пък си се присетила за Рамадан  newsm78?
От изгрев до залез не се яде, пие ( каквото и да е), не се пуши, не се прави секс и не трябва да имаш греховни помисли. В най- общи линий е това.

# 99
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning
Привет и на amymommy  bouquet
Какви са тези такива магазини при вас  Crazy ooooh! Laughing ама това на всякъде ли е така  newsm78 по туристическите градова май всичко си работи, или аз не съм разбрала нещо пак  Crazy  Mr. Green

 kariluis
ти ме хвърли в музиката  Party Laughing защо питаш за рамадана, ще празнуваш ли  newsm78

Тали
честита нова година и от мен  Party Mr. Green
Ехееее ама много сте напред, ние с тази 2006 не можем да ви стигнем  Wink Mr. Green
Я разкажи вие как ще празнувате  Whistling Party

Дидонке
разбира се че ще пишеш  Hug Hug Hug

Зайче
 Shocked и ти ме разби  newsm78 защо така този вашия дядо, да не би да си мисли че ще трябва да ходи по два пъти до градината... или какво ли  Thinking ooooh!
Важното е да не го питате, ама изобщо  Naughty Wink Hug


# 100
  • Мнения: 1 110
Абе как ще празнувам  Laughing, не аз ами мъжа ми ме хвърли в размисъл тази ве4ер по телефона. Зададе въпроса ами ако утре по4ва рамадан, аз откъде ще си купувам храна и ядене през деня на работа (нали е в Алжир ама за последно)newsm78 А аз пък се изумих 4е не се пие и вода ама реших да си питам тук.....

Талииии не  го мога това аз, като погладувам ден два и ще изтрепя народа наоколо си Embarassed

# 101
  • Мнения: 2 427
Мерси на всички за топлото посрещане.
Zai4enze,децата са устата на истината,след като не ще да го взема дядо му е показателно дядо му колко е симпатичен с него.А и дядото изобщо не мисля че е критериa ,който да играе роля в личните решения на семейството ви,така че изобщо да не ви се бърка.Личи си че не е човек ,който обича децата,иначе би го приел с повече ентусиазъм.
 Да бе,честно хора,вече 5 година съм тук и така и не запомних кое кога работи.Супермаркетите със сигурност сряда следобед са затворени,хлебарниците също.Фриз. салони понеделник,май всички услуги не работят понеделник,нямам идея...в неделя естественно всичко е затворено с изключение на някой дежурни супермаркети.
Сега като се замисля не съм чувала или виждала да има денонощни аптеки,при вас има ли? newsm78

# 102
  • Мнения: 1 110
Ми при нас знам 4е има дежурна аптека за по4ивните дни, ама дали и през нощите работи такава  newsm78

# 103
  • Мнения: 7 430

ДиДОлиНКа СЛАДолиНКА, да пишеш ей   bouquet Hug Peaceс тез твойте вкусатий та да не ни лишяваш  chef да цункаш Вики и Миши, колко е порастнал  Heart Eyes


Оки...само дето може би няма да правя, ами ще купувам готови и ще ви пускам снимчици Mr. Green
А може и да правя де....мама ми е казала, че иска всичко да опита, което съм правила тук  Wink

# 104
  • Мнения: 7 430

Сега като се замисля не съм чувала или виждала да има денонощни аптеки,при вас има ли? newsm78

И аз не знам да има newsm78

kariluisЧЕ
  Wink тя Талинка - Мандаринка вече ти е отговорила, ама и аз знам bowuu
Тук при МиротО работи един арабин и сега си смени смените с него - казал му, че не може да яде и пие нищо от изгрев до залез и че вечер нямало да е способен да работи  Peace да не му прилошеело - даже и тревата си нямало да може да пуши Confused а той е един на 50 и няколко години Wink

Тали, благодаря за снимките  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт